Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2006 o 00:05, Minsc i Boo napisał:

I znowu przesuneli termin premiery... wszystko cichaczem oczywiście i nie raczyli w newsach
ponformować....szkoda słow...


Przeciesz wcześniej było data na Marzec a skoro dali 15 marca do chyba dobrze !! a nie np 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 15:07, SimFury napisał:

> I znowu przesuneli termin premiery... wszystko cichaczem oczywiście i nie raczyli w newsach

> ponformować....szkoda słow...
>

Przeciesz wcześniej było data na Marzec a skoro dali 15 marca do chyba dobrze !! a nie np 30


Nie kolego: pierwsza data premiry miała być w styczniu, potem "na bank" miała być premiera 23 lutego, teraz mamy marzec.....kto stawia na kwiecień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2006 o 17:06, Minsc i Boo napisał:

Nie kolego: pierwsza data premiry miała być w styczniu, potem "na bank" miała być premiera
23 lutego, teraz mamy marzec.....kto stawia na kwiecień?


Raczej pierwsza była na luty a druga na marzec zamówiłem gre odrazu jak się pojawiła w sklepie i był luty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 21:01, master111 napisał:

Czy Fable pujdzie i nie będzie się strasznie ścinało na komputerze:

Procesor/AMD Athlon 1,1GHz 256 MB RAM karta graficzna 64 MB RAM GF 4MX 440


Nie pójdzie. Karta graficzna nie ma Pixel Shadera i Vertex Shadera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 20:23, SimFury napisał:


> Nie kolego: pierwsza data premiry miała być w styczniu, potem "na bank" miała być premiera

> 23 lutego, teraz mamy marzec.....kto stawia na kwiecień?

Raczej pierwsza była na luty a druga na marzec zamówiłem gre odrazu jak się pojawiła w sklepie
i był luty ;p

pierwsza była na styczneń. można to było jeszcze zobaczyć w listopadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zapraszam na moją malutką, dopiero co ożywioną stronkę www.fable.blo.pl :) Wiem, że troszke amatorsko wygląda, ale dopiero co ją zrobiłem... potem będzie się myślało nad grafiką. Zapraszam do postowania! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 19:52, Kirnin napisał:

Witam.

Zapraszam na moją malutką, dopiero co ożywioną stronkę www.fable.blo.pl :) Wiem, że troszke
amatorsko wygląda, ale dopiero co ją zrobiłem... potem będzie się myślało nad grafiką. Zapraszam
do postowania! :)



To jest forum a nie stronka ;p jeśli jesteś zainteresowany robieniem STRONY to napisz do mnie simdragon6@wp.pl mam propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i zapraszam na strone www.fable.blo.pl która teraz nie jest już forum co prawda nic praktycznie nie niej jeszcze nie ma ale to sie szybko zmieni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona na liczniku 19 godzin z minutami:( ehh zeby byla tylko troche dluzsza :) byloby bardzo dobrze. Coz moze druga czesc jesli wyjdzie na pc bedzie lepsza pod tym wzgledem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 14:41, maniekk napisał:

Gra skończona na liczniku 19 godzin z minutami:( ehh zeby byla tylko troche dluzsza :) byloby
bardzo dobrze. Coz moze druga czesc jesli wyjdzie na pc bedzie lepsza pod tym wzgledem.


a robiłeś WSZYSTKIE questy ?? i bawiłeś się ze wszystkimi kluczami drzwiami itp itd ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie. W sklepie gram.pl jeszcze nigdy nie zamawiałem niczego w pre-orderze. Teraz właśnie staram się uczynić tak z Fable:P Po kliknięciu w dodaj do koszyka wysakuje mi taki oto komunikat:
''Przepraszamy, ale wszystkie sztuki Fable: Zapomniane Opowieści zostały wyprzedane lub są w tym momencie zamawiane w sklepie.''

Czy to możliwe, żeby już zabrakło edycji kolekcjonerskich? Czy będzie można jeszcze zamówić taką edycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 15:14, shinian napisał:

Czy to możliwe, żeby już zabrakło edycji kolekcjonerskich? Czy będzie można jeszcze zamówić
taką edycje?


Wszystkie są już poprostu zamówione ;p albo jest jakiś błąd ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówiłem to mój pierwszy Preorder i jeszcze wszystkiego nie łapie:P Gdybyś mógł spojrzeć w załączony obrazek: W Mojej liście życzeń Fable znajduje się pod nagłówkiem Towary dostępne w sprzedaży. Wydaje mi się, że gdyby tej gry nie można było zamówić to powinna znajdować się piętro niżej- pod Produkty niedostępne w sprzedaży. No nic chyba będzie trzeba się skontaktować z obsługą tego sklepu. Miejmy nadzieje że to jednak bug:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 15:27, shinian napisał:

Jak już mówiłem to mój pierwszy Preorder i jeszcze wszystkiego nie łapie:P Gdybyś mógł spojrzeć
w załączony obrazek: W Mojej liście życzeń Fable znajduje się pod nagłówkiem Towary dostępne
w sprzedaży. Wydaje mi się, że gdyby tej gry nie można było zamówić to powinna znajdować się
piętro niżej- pod Produkty niedostępne w sprzedaży. No nic chyba będzie trzeba się skontaktować
z obsługą tego sklepu. Miejmy nadzieje że to jednak bug:P


pamiętaj jednak też, że to pre-order i CDP jeszcze nie ma na składzie tej gry ;p wiec może jest ograniczenie na miecha albo coś spróbuj jutro a jak nie będzie to troche puźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 14:46, SimFury napisał:

> Gra skończona na liczniku 19 godzin z minutami:( ehh zeby byla tylko troche dluzsza :)
byloby
> bardzo dobrze. Coz moze druga czesc jesli wyjdzie na pc bedzie lepsza pod tym wzgledem.


a robiłeś WSZYSTKIE questy ?? i bawiłeś się ze wszystkimi kluczami drzwiami itp itd ??

Tak wszystkie questy są zrobione. Po prostu juz mnie nic nie ciagnie do niej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować