Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2008 o 00:59, matrusia napisał:

czy Fable- Zapomniane Opowieści działa pod Windows Vista?

No wiesz..., tą grę wydaje Microsoft Game Studios, więc działać powinna. Pewnie słabiej, bo wiesz, jak to jest z grami na Viście (wio!), ale wątpię, by blokowali swoim produktom taką możliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc jak to wyjaśnisz. Pożyczyłem gre od kolegi. Fable :P On ma XP i wszystko mu ładnie działa. Ja instaluje pod Vistą. Pierwsze uruchomienie wszystko ładnie, pięknie chodzi na max detatach. To było pierwsze uruchomienie. Jak chce uruchomić grę ponownie to już nie działa !!Wyskakuję błąd od M$ że program zakończył działanie. Błąd ten pokazuje się po wciśnięciu LPM zgodnie z instrukcją przed Menu Gry. Co wy na to ?? Działa pod Vistą ?? NIEEE

Moja konfiguracja:

Intel Core 2x 1.73
1,5 GB RAM,
GF 7300 128MB
Vista Home P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim układzie, dlaczego gra działała za pierwszym razem? Może czas przeinstalować Windowsa:) Choć wiem, że czasem gry potrafią nieźle zdenerwować. Wszystko wydaje się być w porządku, a gra nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 11:54, popcorn napisał:

W takim układzie, dlaczego gra działała za pierwszym razem? Może czas przeinstalować Windowsa:)
Choć wiem, że czasem gry potrafią nieźle zdenerwować. Wszystko wydaje się być w porządku, a
gra nie działa.


Może to gra jednorazowego użytku :D Raz włączysz i trzeba przejść do końca :D
System robiłem w środe... więc problem tkwi gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak za taką cenę to warto.Co prawda gra nie jest długa (dla upartych wystarczy dzień żeby ją przejść) ale można ją przechodzić wielokrotnie dzięki najlepszemu systemowi rozwoju postaci jaki w życiu spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 13:26, Master J napisał:

Jak za taką cenę to warto.Co prawda gra nie jest długa (dla upartych wystarczy dzień żeby ją
przejść) ale można ją przechodzić wielokrotnie dzięki najlepszemu systemowi rozwoju postaci
jaki w życiu spotkałem.

Taa za pierwszym razem aurerolka nad głową a za drugim rogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodziło.Bardziej chdziło mi o rozwój postaci w sensie profesji.Znaczy że inaczej gra się magiem a inaczej łucznikiem, a jeszcze inaczej wojownikiem.Bardzo fajnie jest zrobiony system wyglądu postaci.Z czasem pojawiają się blizny (jak obrywasz), mięśnie, runy, stajesz się wyższy i wiele innych.
BTW wie ktoś czy sposób jakim żyjemy ma wpływ na wygląd postaci?Np. że jak pijemy to pojawia się broda lumba itd.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 10:02, zonczek napisał:

Działa pod Vistą ?? NIEEE



Jej ludziska przestańcie pitolić od rzeczy, a zwłaszcza z przeinstalowaniem windowsa. Poszukaj odpowiedzi, bo ja na XP miałem dokładnie ten sam problem że raz dało się uruchomić i potem klops. Okazało się że problemem były kodeki zainstalowane w moim systemie, ja miałem k-pack kodeki które powodowały taki właśnie problem. Zobacz sobie posty powyżej lub poprzedniej stronie, bo okazało się że innym osobom sprawiała gra identyczne problemy właśnie pod XP. Szczerze to 2 dni się z tym męczyłem by znaleźć rozwiązanie. Jak to nie pomoże to będę próbował dalej pomóc. Więc jak widzisz też mam XP a gra chodziła tak jak u ciebie:P Więc to nie system stanowi problem, tylko jakieś sterowniki bo jak się okazało gra ma straszne fochy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 16:22, Stwór napisał:

> Działa pod Vistą ?? NIEEE


No dobra, działa pod Vistą, ale nie chodzi :D


Spróbuje wszystkich możliwych opcji i dam znać o wynikach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania:
1.Który miecz jest lepszy Miecz Aeonów cz Łza Avo?
2.Czy jak założe maskę Jacka to będe jakoś potężniejszy?(Czyli nowe umiejętności czy większa siła?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 21:07, Master Zu napisał:

1.Który miecz jest lepszy Miecz Aeonów cz Łza Avo?

Obie są takie same ;) Identyczne obrażenia, bonusy chyba też.

Dnia 04.01.2008 o 21:07, Master Zu napisał:

2.Czy jak założe maskę Jacka to będe jakoś potężniejszy?(Czyli nowe umiejętności czy większa siła?)

Nie. Poza tym ja po założeniu maski nie mogłem zapisać gry (dostępna była opcja zapisania bohatera), a misji nie wykonywałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby w Świątyni Avo dostać młodość,tytuł palladyna i miecz Sentinius co trzeba zrobić?
Może dać wysoki datek?Jak tak to ile?
Wiem że może zdobyć te tytuły tylko dobry i takim właśnie prowadze prosze o szybką pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 20:22, Master Zu napisał:

Zeby w świątyni Avo dostać młodość.tytuł palladyna i miecz Sentinius co trzeba zrobić?
Może dać wyski datek?Jak tak to ile?
Wiem że może zdobyć te tytuły dobry i takim właśnie prowadze prosze o szybką pomoc.



jak dobrze pamietam to 450001 złota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 20:26, SimFury napisał:

> Zeby w świątyni Avo dostać młodość.tytuł palladyna i miecz Sentinius co trzeba zrobić?

> Może dać wyski datek?Jak tak to ile?
> Wiem że może zdobyć te tytuły dobry i takim właśnie prowadze prosze o szybką pomoc.


jak dobrze pamietam to 450001 złota

Daje nawet 50000 i 60000 a nawet 110000 i nic. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 20:22, Master Zu napisał:

Wiem że może zdobyć te tytuły tylko dobry i takim właśnie prowadze prosze o szybką pomoc.

No to źle wiesz. Paradoksalnie łatwiej zdobyć te nagrody będąc złym...
45.000 szt. złota- dostajesz I prezent.
1 szt. złota- II prezent.
1 szt. złota- III prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować