Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

W moim przypadku to ona nigdzie nie znika. W ciągu dnia pałęta się po północnej Kamiennej Altanie (rejony klatki z więźniem), a wieczorem siedzi u siebie w rezydencji. Nie wydaje mi się również żeby była to jedna z zagadek gry- poradnik nic o tym nie wspomina (chociaż fakt, że nie jest on zupełnie bezbłędny:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 14:58, shinian napisał:

W moim przypadku to ona nigdzie nie znika. W ciągu dnia pałęta się po północnej Kamiennej Altanie
(rejony klatki z więźniem), a wieczorem siedzi u siebie w rezydencji. Nie wydaje mi się również
żeby była to jedna z zagadek gry- poradnik nic o tym nie wspomina (chociaż fakt, że nie jest
on zupełnie bezbłędny:P).

Cholera, ciekawe. U mnie w ciągu dnia jak na razie jej nie ma. Może trzeba zrobić quest śledztwa? Spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak dodaje się obrazki? Na forum :)

żeby nie było offtopu. Ile musieliście najwiecej zapłacić za zbrodnie w mieście bądz gdzieś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 15:45, Tomislav napisał:

> Siema ludzie czy ma ktos dzialajacy cd key do Fable PL ? prosze o pomoc
1 kwietnia był wczoraj.
sciagnalem gre z internetu i nie bylo w folderze cd keya a w necie nie moge znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to kup sobie gre na allegro bardzo tanio tam chodzą:) Zresztą niezły gość z ciebie:) Nie wiem czy wiesz, że wypowiadasz się na forum wydawcy gry:) To tak jakbyś stanął u mnie na klatce i pytał czy ma ktoś walizkę bo włamałeś się do mojego sejfu ale nie masz w czym wynieść kasy:) No może to nie do końca trafny przykład ale chyba może być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam

Mam pytanie jak dodaje się obrazki? Na forum :)

żeby nie było offtopu. Ile musieliście najwiecej zapłacić za zbrodnie w mieście bądz gdzieś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 16:52, shinian napisał:

Na tym forum? Pod podpisem masz obrazki, z lewej masz przycisk przeglądaj: kilkasz i wyszukujesz
jpg. na swoim hdd.


Ups nie zauwarzyłem :) gafa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że Ameryki nie odkryłem - Tak ludzie marudzą na poziom trudności, dopiero zaczynam grę i wykonuję zadania z maksymalną ilością przechwałek. Zdaję sobie sprawę że asem w klikaniu nie jestem i naprawdę jest mi ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować