Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2006 o 17:01, SimFury napisał:

To mój rekord jak narazie :) a jak u was?


Oooo, ale grzywnę wyczesałeś... Ja dopiero teraz zaczynam grę złą postacią (gram po raz trzeci), to się zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań:
1. Jak wziąć z kimś ślub, udało mi się tylko z Lady Gray, reszta jakoś się nie pali, chociaż jest żółte serduszko.
2. Slyszalem, ze mozna dalej grac po zabiciu glownego bossa, ale mnie wywala do windowsa. Jak to naprawic?
3. Podobno w Światyni Swiatla mozna dostac jakies dary, wplacilem 45 tysiecy jak pisali w poradniku(musialem w tym wypadku z niego korzystac:P), ale zadnego daru nie dostalem, gosc powiedzial tylko, ze to bardzo hojny datek i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 19:52, el-coyote napisał:

Mam parę pytań:
1. Jak wziąć z kimś ślub, udało mi się tylko z Lady Gray, reszta jakoś się nie pali, chociaż
jest żółte serduszko.
2. Slyszalem, ze mozna dalej grac po zabiciu glownego bossa, ale mnie wywala do windowsa. Jak
to naprawic?
3. Podobno w Światyni Swiatla mozna dostac jakies dary, wplacilem 45 tysiecy jak pisali w poradniku(musialem
w tym wypadku z niego korzystac:P), ale zadnego daru nie dostalem, gosc powiedzial tylko, ze
to bardzo hojny datek i tyle.


1. www.fable.crgp.com.pl dział ogólne info
2. Błąd każdy go ma
3. Sam musze to sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 19:52, el-coyote napisał:

Mam parę pytań:
1. Jak wziąć z kimś ślub, udało mi się tylko z Lady Gray, reszta jakoś się nie pali, chociaż
jest żółte serduszko.
2. Slyszalem, ze mozna dalej grac po zabiciu glownego bossa, ale mnie wywala do windowsa. Jak
to naprawic?
3. Podobno w Światyni Swiatla mozna dostac jakies dary, wplacilem 45 tysiecy jak pisali w poradniku(musialem
w tym wypadku z niego korzystac:P), ale zadnego daru nie dostalem, gosc powiedzial tylko, ze
to bardzo hojny datek i tyle.

Ad 3. Próbowałem kilkadziesiąt razy! Zmieniałem kwoty i pory dnia. W najlepszym razie uzyskiwałem dwa dary: tytuł paladyna i odmłodzenie. Ani razu nie otrzymałem broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP napiszcie jak wam idzie z ta łatka ?? albo przynajmiej napiszcie ze wiecie czemu sie tak dzieje i ze łatka wyjdzie nie bawem ^^ ??.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe wyzwanko mam...
Największy "mnożnik" poproszę... (wiem troche bezsensu bop nie chodzi o skill ale o czas na to poświęcony)

Mój to 222 ( i jeszcze co się dzieje jak sie przy takim mnożniku wypije kilka eliksirów wieku)

czekam na wasze "mnożniki" (nie lubie tego słowa można by je zastąpić X)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 07:43, Abi Dalzim napisał:

Jakim cudem tyle wyczesałeś?


Jest kilka miejsc w grze gdzie coś takiego prosto zdobyć bo jest nieskończony respawn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 20:18, zolenderek napisał:

Ad 3. Próbowałem kilkadziesiąt razy! Zmieniałem kwoty i pory dnia. W najlepszym razie uzyskiwałem
dwa dary: tytuł paladyna i odmłodzenie. Ani razu nie otrzymałem broni.

1.Ja przynajmniej kilkanaście razy dawałem około 250.000 i też nic nie dostałem.Jestem pozytywnym bohaterem i w Świątyni Avo nie powinno być problemów.Niestety są same problemy i żadnych darów.
2.W Świątyni skorma też nic nie dostałem nawet jak przyprowadziłem 6 ludzi.Próbowałem o różnych godzinach i z różnymi osobami.Zero prezentów.
POZA TYM:
3.Zadanie doprowadzenia do Sadów kupca też jest u mnie dość dziwne.Już 3 razy prowadziłem go i znowu w Punkcie Obserwacyjnym do mnie zagadał, że potrzebuje ochrony.
4.Jest prosty sposób na zdobycie dużej kasy.W Dębowej Dolinie u jednego z kupców przy przebiegłości powyżej 5(dopiero wtedy to zauważyłem) można kupować taniej niż sprzedawać towary.Wystarczy kilkukrotna "wymiana" drogich przedmiotów i problemy finansowe należą do przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w świątynia Skroma od razu dostałem Łuk. Przyprowadziłem jednego najemnika i złożyłem go w ofierze troszke przed północą (oczywiście byłem MAX zły)

A co do X to można go nabić praktycznie wszędzie gdzie są nieumarli bo oni sie cały czas odradzają...
(najlepiej w tej lokacji co ja robiłem bo tam powstają tylko ci najsłabsi) jeden cios mieczem i po nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 10:24, KrzychW napisał:

/.../
3.Zadanie doprowadzenia do Sadów kupca też jest u mnie dość dziwne.Już 3 razy prowadziłem go
i znowu w Punkcie Obserwacyjnym do mnie zagadał, że potrzebuje ochrony. /.../


To jest takie "wieczne" zadanie, czyli możesz je wykonać kilka razy. Jak ostatno grałem, to zrobiłem je 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś narzeka że gra jest za prosta to niech sprobuje zagrać jako łucznik i tylko łucznik ( + kilka czarów pomocniczych, ale nie offensywnych )
całkiem niezły HC jest pod koniec!!! Ale gra się fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 14:19, TTBoS napisał:

> Tu macie mapkę całego Albionu (szkoda, że po angielsku). Może ktoś, kto się zna na tych
całych
> PhotoShopach i innych i kto zna Fable pzrerobiłby to na polskie nazwy?
> http://www.lukespence.com/fable/images/albion_map.jpg

na mapie brakujne nazw na pustkowiu :( ^^.



gościu znalazł mapke a ty jeszcze wybrzydzasz. wiesz ty co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 14:40, janusz82 napisał:



gościu znalazł mapke a ty jeszcze wybrzydzasz. wiesz ty co :P


nie wybrzydzam tylko mowie co jest prawda bo mampa nie jest kompletna :P ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 15:07, Pyton01 napisał:

Po prostu super!!!
Przeszłem już drugi raz Fable i........znowu wyszło mi na pulpit :(
Kiedy będzie ta łatka?!


CDP ma nas chyba gdzieś bo nic się nie odzywają ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować