Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2006 o 14:19, el-coyote napisał:

Dzisiaj postanowiłem zapolować na Dębinową Dolinę, efekty tego takie


malutka sumka to zapłaty. Ciekawe ile by trwało aż w mieście zapomniano o twoim malutkim postępku??


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poświęciłem się... zajęło mi to 20 min. ale zrobiłem screena dla niedowiarków. Pokazuje on te niedostępne dla nas misje (ukończenie szkolenia, pierwsza misja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 14:51, gigio napisał:

Poświęciłem się... zajęło mi to 20 min. ale zrobiłem screena dla niedowiarków. Pokazuje on
te niedostępne dla nas misje (ukończenie szkolenia, pierwsza misja)


zauważ jaka jest wielka nagroda pieniezna za pokonanie trolla poprostu szok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ci co grali złym pewnie kojaża misje na arenie gdzie mozna bylo dobic whisper (czy jak jej tam) dostaje sie dodatkowo 10k I jakie tu przekonanie zeby byc dobrym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 14:51, gigio napisał:

Poświęciłem się... zajęło mi to 20 min. ale zrobiłem screena dla niedowiarków. Pokazuje on
te niedostępne dla nas misje (ukończenie szkolenia, pierwsza misja)


Ja te zadania wziołem :) ale trzeba się troche bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 16:02, gigio napisał:

> Ja te zadania wziołem :) ale trzeba się troche bawić :)
Jak, Gdzie, Kiedy?


Ale mówie trzeba się BARDZOOOOOOOOOOOO DŁUGOOOOOOOOOOOOOO BAWIĆĆĆĆĆĆĆ


Wystarczy tak długo tręning przechodzić aż będziesz miał popularność na 4 lvl chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając wcześniejsze posty napisane jest ze nie mozna miec Miecza Aeonów i Łzy Avo z czym nie do konca moge się zgodzic bo czytałem gdzies na zagranicznych forach że można trikiem z zapisem bochatera zdobyc 2 miecze.
Nie wim ile w tym prawdy ale zamierzam niedługo to sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 16:37, Revan napisał:

Czytając wcześniejsze posty napisane jest ze nie mozna miec Miecza Aeonów i Łzy Avo z czym
nie do konca moge się zgodzic bo czytałem gdzies na zagranicznych forach że można trikiem z
zapisem bochatera zdobyc 2 miecze.
Nie wim ile w tym prawdy ale zamierzam niedługo to sprawdzic.


Ten miecz jest związany z Misją wiec znika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze troche wprowadziłem w bląd wiec daje przepis na zduplikowanie Miecza Aeonów niestety po angielsku:

Hint: Duplicate Sword Of Aeons
When given the choice to keep the Sword of Aeons you have the choice of throwing it away (this first choice denies you the weapon permanently) and remaining good or stabbing your only sister to death (this second choice is considered evil in most cultures) and keep the sword as a memento of your adventuring career. Instead, you can duplicate the Sword of Aeons (a third choice perferred by game rapists) by doing the following:

Save your game at the Heroes'' Guild before fighting Jack of Blades. Go ahead and defeat Jack of Blades afterwards and when you win, don''t make a choice about the Sword of Aeons. Instead, do a "hero save" then opt to reload your "world save". You will discover to your sick delight that the Sword of Aeons is in your inventory but you''ll be right in front of Jack of Blades. Go and whack him again and you''ll gain another Sword of Aeons.

If you''re greedy and want some money, do the "hero save" again and reload the "world save" as many times as you desire. When you finally tire of this exploitation, you can make a choice about the Sword of Aeons. Should you decide to remain good, sacrifice one of the Swords of Aeons and keep the rest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 15:47, Hewios napisał:

ci co grali złym pewnie kojaża misje na arenie gdzie mozna bylo dobic whisper (czy jak jej
tam) dostaje sie dodatkowo 10k I jakie tu przekonanie zeby byc dobrym.


Ta bo jak jesteś już przy arenie to 10K naprawde robi różnice w portfelu... w konicu to TAAAKAAA kasa... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 18:19, SaaHaa napisał:

> ci co grali złym pewnie kojaża misje na arenie gdzie mozna bylo dobic whisper (czy jak
jej
> tam) dostaje sie dodatkowo 10k I jakie tu przekonanie zeby byc dobrym.

Ta bo jak jesteś już przy arenie to 10K naprawde robi różnice w portfelu... w konicu to TAAAKAAA
kasa... :P


no tak tyle forsy dostałem a za nia kupilem az czarna plate armor (góre):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytank do ogółu który dla was jest jagorszy moment w fable
dla mnie jest to fragment gdzie siedzisz w wiezieniu (boje sie tam tam jest ciemno:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 19:11, Hewios napisał:

mam takie pytank do ogółu który dla was jest jagorszy moment w fable
dla mnie jest to fragment gdzie siedzisz w wiezieniu (boje sie tam tam jest ciemno:P)


Wystarczy rozjaśnić w opcjach ;p dla mnie trening :) nudny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem w więzieniu i się uwolniłem, to nie wiedziałem, że trzeba od razu wbiec na półpiętro po sprzęt... i nawalałem strażników piąchami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najgorszy moment to również więzienie. A to dlatego, że jest wybitnie nudne, nie da się przerwać tych bezsensownych dialogów pomiędzy więźniami a później jeszcze trzeba czekać na tego strażnika. Wyścig jest poprostu żałosny:P a nagroda mało mnie nie zabiła (to ja już mogę lepszą poezję tworzyć:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się abym miał jakieś nudne/najgorsze momenty w grze. Nie wiem, mozna jedynie uznac sam poczatek gry, gdy jestem cienki i nie znam fajnych zaklec :). A co do wiezenia, jak pierwszy raz gralem, to mnie zaciekawilo i mi sie to bardzo podobalo, takie fajne urozmaicenie w grze, gdy jestes bez przedmiotow. I te wyscigi ;).

Hewios: Wlasnie mam misje z arena, ale takich duzych rogow nie mam, nie chca mu rosnac :/. A jestem brutalny, zabijam kupcow i takie tam ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 19:54, Abi Dalzim napisał:

Jak byłem w więzieniu i się uwolniłem, to nie wiedziałem, że trzeba od razu wbiec na półpiętro
po sprzęt... i nawalałem strażników piąchami :D


Abi ja byłem lepszy wszyskich więzniów uwolniłem ale strażnicy ich zabili a znalzłem kij to walczyłem ze starżnikami i biegałem po całym więźienniu aż w końcu znalazłem mój ekwipunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos kto to jest ten gościu na zdjęciu?? Gośc chodzi po Gildii, zanim grupka ludzi i ten gościu torche zaczyna mnie wkurzać(zabiłem go 15 razy:))Niech mi ktoś powie kto to jest, bo nawet nie mogę do niego zagadać(a kedy bym mógł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować