Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2006 o 18:51, Hewios napisał:

mam pytanko czy ten miecz jest bezpłatny(to ten za skały) bo ja nic nie dałem do swiatyni i
mogłem go wyciagnac


Wyciągnąłeś go bo maiłeś wszystkie staty siłowe ma maxa. To taki quest z tym mieczem :) I jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 19:02, Abi Dalzim napisał:

> mam pytanko czy ten miecz jest bezpłatny(to ten za skały) bo ja nic nie dałem do swiatyni
i
> mogłem go wyciagnac

Wyciągnąłeś go bo maiłeś wszystkie staty siłowe ma maxa. To taki quest z tym mieczem :) I jest
za darmo.

dzieki a ja mysłalem(glupia mysle) ze to przez to ze wszystkich wybilem nawet tych w swiatyni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 22:36, SimFury napisał:

Właśnie skończyłem gre :) i chce się pochwalić postacią :)

Ktoś już tu ktoś mówił, że klasy postaci się pod koniec gry zacierają, więc nie masz się czym chwalić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable wprowadza sporo nowości i świeżości do gatunku gier cRPG, szkoda tylko że jest taka krótka i za szybko można podpakować postać gdzie nawet Jacuśk Rzeźnik w ostatecznej bitwie to pikuś. Juz z zniecierpliwością czekam na Fable 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- prawie wszystkie
statystyki na max''a.

Normalnie to juz w połowie gry ( no nie w połowie bo po Q uwolnienia matki z paki) ma sie all statsów na Maxa...
Ja tak miałem zarówno jako dobry jak i zły ( jako zły może trochę poźniej bo grałem pierwszy raz i jeszcze nie do konica all aspektów gry czaiłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie Jakiego klucza brakuje na stronie bo doliczam się tylko 29 a jak przechodziłem grę miałem 30 <co> czegoś tu nie kumam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 23:47, Abi Dalzim napisał:

Ostatnie zdjęcie jest super :) Tak ubrany poszedłeś na smoczka? :D


Tak w takim stroju za 3 razem gdy grałem to byłem na ostatniom walke tak ubrany ale wiekszość gry przeszedłem w świetlanym stroju wieśniaka. Dzieki odpowiedniej kombinacji czasru Tarczy i bloku zbroja nie jest praktycznie potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 00:02, Revan napisał:

> Ostatnie zdjęcie jest super :) Tak ubrany poszedłeś na smoczka? :D

Tak w takim stroju za 3 razem gdy grałem to byłem na ostatniom walke tak ubrany ale wiekszość
gry przeszedłem w świetlanym stroju wieśniaka. Dzieki odpowiedniej kombinacji czasru Tarczy
i bloku zbroja nie jest praktycznie potrzebna


Wystarczy sama Tarcza :) ale zbroje Archona i tak warto mieć cacko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurra! Przeszłam całość. Jack na końcu łatwiejszy niz w pierwszym wcieleniu (bo mi był za daleko od miecza), a nie cwiczylam sie w poslugiwaniu blysk i kulą, choć je zrobilam na maxa (jak ktos slusznie zauwazyl, strasznie latwo miec wszystko na maxa). Moje ulubione zaklecia, dzieki ktorym nawet nie umarlam ani razu (nie licze raz w wiezieniu, nie mialam zadnych mocy przeciez) to pospiech zabojcy (nie cierpie bloku, bo mi sie przewijają czary) i mocarne uderzenie czy jak to sie zwalo (jak jest ich na raz za duzo, to ich odsyla na boki i jeszcze padaja). Oczywiscie bez tarczy ani rusz. Super gra. Ale mnie tez wywalilo do Windowsa na napisach. A chcialam zobaczyc co to sie niby dalej dzieje. Jak teraz zrobie kontynuuj to wracam do czasu sprzed ostatniej bitwy.
Komus sie udalo za napisy dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 00:09, shelion napisał:

A chcialam zobaczyc
co to sie niby dalej dzieje.


Nic Się nie dzieje :) poprostu możesz łazić i załatwić poprzednie questy które nie zrobiłaś :)

>Jak teraz zrobie kontynuuj to wracam do czasu sprzed ostatniej

Dnia 09.04.2006 o 00:09, shelion napisał:

bitwy.


Zalerzy który save wybierzesz ;>

Dnia 09.04.2006 o 00:09, shelion napisał:

Komus sie udalo za napisy dostac?


Nikomu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepis na kase dla BARDZO ZŁYCH: :-)

1. Wybic miasto a dokładnie tylko właścicieli domów np. Dębowa Dolina

2. Wykupic zabitych domy.

3. Pobierac od nowych mieszkańców opłaty za swoje domy :P

A tak przy okazji grając dobrym (za złym nie pójdzie) można właścicielowi jakiegoś sklepu kazć iść za sobą i wywlec go z miasta, potem go kill i kupić jego sklep :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować