Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

kurde czekam na dwójke a jej jeszcze nie ma jedynka była zawalista a dwójka ma być jeszcze lepsza tylko oby miała sensowne wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 08:04, Młody miro napisał:

kurde czekam na dwójke a jej jeszcze nie ma jedynka była zawalista a dwójka ma być jeszcze
lepsza tylko oby miała sensowne wymagania


Tak, ja też czekam na Fable 2. Oby okazał się dłuższy, bo pierwszy Fable długością gry się nie popisywał za bardzo... W Fable 2 ma być szereg zmian i kilka rewolucyjnych smaczków, tj. pies czy chociażby system blizn (bohater jest nieśmiertelny, ale po przegranych walkach zostają mu blizny, które mają znaczny wpływ na odbieranie bohatera w społeczeństwie). A co do wymagań - na razie Fable 2 planowany jest tylko na X360, ale może wyjdzie na PC. Oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 08:37, Donio Gorn napisał:

> kurde czekam na dwójke a jej jeszcze nie ma jedynka była zawalista a dwójka ma być
jeszcze
> lepsza tylko oby miała sensowne wymagania

Tak, ja też czekam na Fable 2. Oby okazał się dłuższy, bo pierwszy Fable długością gry
się nie popisywał za bardzo... W Fable 2 ma być szereg zmian i kilka rewolucyjnych smaczków,
tj. pies czy chociażby system blizn (bohater jest nieśmiertelny, ale po przegranych walkach
zostają mu blizny, które mają znaczny wpływ na odbieranie bohatera w społeczeństwie).
A co do wymagań - na razie Fable 2 planowany jest tylko na X360, ale może wyjdzie na
PC. Oby...

na pewno wyjdzie na pc i faktycznie będzie wiele ciekawych smaczków nowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wyjdzie na PC ale pewnie rok po premierze na konsole a jak wyjdzie to tylko na Windows Vista lub 7 jak już będzie na rynku.

BTW ktoś grał w Fable na GF6800GS lub 6600GT? Jak chodzi na tych kartach Fable?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 09:24, Los Emilos napisał:

Na pewno wyjdzie na PC ale pewnie rok po premierze na konsole a jak wyjdzie to tylko
na Windows Vista lub 7 jak już będzie na rynku.

BTW ktoś grał w Fable na GF6800GS lub 6600GT? Jak chodzi na tych kartach Fable?

ja grałem na 5200 i chodziło na średnich płynnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 09:27, Młody miro napisał:

ja grałem na 5200 i chodziło na średnich płynnie

Też mam właśnie FX5200 i wszystko prawie na minimum brałem. Może masz 128Bit swoją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 09:31, Los Emilos napisał:

> ja grałem na 5200 i chodziło na średnich płynnie
Też mam właśnie FX5200 i wszystko prawie na minimum brałem. Może masz 128Bit swoją?

no mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 14:27, Aragloin napisał:

> To można jakoś naprawić mój problem.
Możesz kupić oczywiście najnowsze( jak. np GeForce''y 8800 czy 9600, Radeony 4870). Ale
jeśli nie masz za wiele funduszy to kup kartę z np. SM 1.4 albo 2.0 Niektóre nie muszą
kosztować więcej jak 150-200 zł

Bez sensu z SM 1.4... W media markt jest GF 8600 gt(bodajże gt) za 200zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na Fable 2 szczególnie że Peter Molyneux mówił o wielu innowacjach w grze jeśli będzie to co w jedynce plus bardziej rozbudowany świat większy wpływ na wygląd bohatera i większa interakcje z napotkanymi npc to gra naprawdę będzie bardzo dobra szczególnie jeśli znowu będzie wybór pomiędzy dobre a złem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że Peter Molyneux lubi opowiadać bajki o swoich grach. Black & White 2 miało byc rewolucyjne jak 1 a co wyszło? Fable też miało zmienić oblicze gier cRPG a było tylko ciekawą odskocznią od utartych schematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 10:40, Los Emilos napisał:

Pamiętaj że Peter Molyneux lubi opowiadać bajki o swoich grach. Black & White 2 miało
byc rewolucyjne jak 1 a co wyszło? Fable też miało zmienić oblicze gier cRPG a było tylko
ciekawą odskocznią od utartych schematów.

W dodatku z dużo zawartosią tnij''n''rąb. Walka jest przyjemna, ale jak już poznasz większość przeciwników bardzo nuży, i chce się ją jak najszybciej skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 10:40, Los Emilos napisał:

Pamiętaj że Peter Molyneux lubi opowiadać bajki o swoich grach. Black & White 2 miało
byc rewolucyjne jak 1 a co wyszło? Fable też miało zmienić oblicze gier cRPG a było tylko
ciekawą odskocznią od utartych schematów.


Ale Fable wniosło kilka bardzo dużych innowacji wielki wpływ na wygląd bohatera bajkowa grafika i w tej grze aż czuć konsekwencje w wyborze pomiędzy dobrem i złem. A to dopiero Fable a co dopiero będzie w Fable 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 11:10, master111 napisał:

> Pamiętaj że Peter Molyneux lubi opowiadać bajki o swoich grach. Black & White 2
miało
> byc rewolucyjne jak 1 a co wyszło? Fable też miało zmienić oblicze gier cRPG a było
tylko
> ciekawą odskocznią od utartych schematów.

Ale Fable wniosło kilka bardzo dużych innowacji wielki wpływ na wygląd bohatera bajkowa
grafika i w tej grze aż czuć konsekwencje w wyborze pomiędzy dobrem i złem. A to dopiero
Fable a co dopiero będzie w Fable 2 ;)

Ale zmiana wyglądu już była w Black & White z 2001 roku! Sam się zachwycałem tą grą, przez tydzień i nadal uważam że Fable nie może się równać z Gothic 3 (nawet nie wspominam o poprzedniczkach) i Oblivionem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:29, Los Emilos napisał:

Ale zmiana wyglądu już była w Black & White z 2001 roku! Sam się zachwycałem tą grą,
przez tydzień i nadal uważam że Fable nie może się równać z Gothic 3 (nawet nie wspominam
o poprzedniczkach) i Oblivionem.


To wiadome że Fable , Fable 2 nie może się równać z taką grą jak Gothic ale na pewno są to ciekawe gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:40, master111 napisał:

> Ale zmiana wyglądu już była w Black & White z 2001 roku! Sam się zachwycałem tą
grą,
> przez tydzień i nadal uważam że Fable nie może się równać z Gothic 3 (nawet nie
wspominam
> o poprzedniczkach) i Oblivionem.

To wiadome że Fable , Fable 2 nie może się równać z taką grą jak Gothic ale na pewno
są to ciekawe gry ;)

Tu się z tobą zgodzę, nie żałuje czasu który spędziłem na Fable przy swoim PCku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gram w Fable i jestem na cmentarzu gdzie trzeba zdobyć 4 części zbroi Nostro. Zdobyłem wszystkie oprócz starożytnej tarczy, która znajduje się chyba w rzece. Jak ją wyciągnąć, wędka nie za bardzo pomaga:

20080728205553

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować