Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

.

Dnia 06.09.2008 o 14:33, łidżet napisał:

A to długo jeszcze do tego questa bo ja będe teraz wykonwywał masakre kupców. (zaraz
po jaskini hobbesów i dwóch ostrzy)

o.O? No jak jesteś już przy kłeście Dwóch Ostrzy to na pewno musiałeś obok tej kaplicy przechodzić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 14:36, Damian14BO napisał:

Quest ten juz dawno wykonales. Nazywal sie on "Eskorta kupcow" i polegal na zaprowadzeniu
kupcow do Kurhanow. Wejscie do Kaplicy Skorma znajdziesz w lokacji Oboz w Mrocznym Lesie.


A czy to jest daleko do Kurhanów bo niepamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 14:44, Damian14BO napisał:

Z Debowej Doliny [Oakvale] przechodzisz do Kurhanow [Barrow Fields], z Kurhanow do Grobli
w Mrocznym Lesie [Darkwood Weir], z Grobli do Obozu [Darkwood Camp]. W Obozie idz droga
na wschod.
http://www.gamebanshee.com/fable/walkthrough/mapdarkwoodsouth.php

Dzięki ci sekretarzu i dzięki ci brygadzisto;)
Dobra a teraz chcę wielki miecz solus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 14:46, łidżet napisał:

> Z Debowej Doliny [Oakvale] przechodzisz do Kurhanow [Barrow Fields], z Kurhanow
do Grobli
> w Mrocznym Lesie [Darkwood Weir], z Grobli do Obozu [Darkwood Camp]. W Obozie idz
droga
> na wschod.
> http://www.gamebanshee.com/fable/walkthrough/mapdarkwoodsouth.php
Dzięki ci sekretarzu i dzięki ci brygadzisto;)
Dobra a teraz chcę wielki miecz solus

76 000( w północnej Kamiennej Altanie), albo bardzo się angażuj u Lady Grey. I lepiej "po imieniu" mówić, niż po randze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 14:51, łidżet napisał:

A co zrobic żeby się ożenc z normalną dziewczyną w tej grze a nie naprzykład z Leydy
Grey?

Podejść do jednej, zaczynać się do niej przymilać, np. prezenty, ruchy, i aż serce będzie tak duże, że będziesz mógł ją ze sobą zabrać. I kup dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 14:53, Aragloin napisał:

> A co zrobic żeby się ożenc z normalną dziewczyną w tej grze a nie naprzykład z Leydy

> Grey?
Podejść do jednej, zaczynać się do niej przymilać, np. prezenty, ruchy, i aż serce będzie
tak duże, że będziesz mógł ją ze sobą zabrać. I kup dom.

Ale czasami kiedy serce jest duże to daje prezent np.czerwoną róże i serce maleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś wyciągnąć poprzedni zapis, jeżeli jeden nadpisałem? przez prawie całą grę grałem na jednym i zrobiłem coś głupiego i nie mogę tego odkręcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 14:55, łidżet napisał:

> > A co zrobic żeby się ożenc z normalną dziewczyną w tej grze a nie naprzykład
z Leydy
>
> > Grey?
> Podejść do jednej, zaczynać się do niej przymilać, np. prezenty, ruchy, i aż serce
będzie
> tak duże, że będziesz mógł ją ze sobą zabrać. I kup dom.
Ale czasami kiedy serce jest duże to daje prezent np.czerwoną róże i serce maleję.

Bo moze za dużo jej dałeś, albo po protu masz za mały asortyment "emotów."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholercia. Jak to jest z tym wiekiem. Ledwo zacząłem grę (przynajmniej tak mi się wydaje) a już jestem pod czterdziestkę. Czy wiek rośnie wraz z czasem spędzonym przy grze? Czy z postępem w fabule? Czy da się jakoś odmłodzić? Słyszałem że można w jakiejś świątyni dać masakrycznie dużo kasy i cofnąć kilka latek. Jeśli tak to gdzie ona jest? Czy później chodzi się dziaduniem?? A może postać umiera ze starości? hmm... dziwne to troszkę. W każdym razie proszę o pomoc i wyjaśnienie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 15:54, CR7 napisał:

Cholercia. Jak to jest z tym wiekiem. Ledwo zacząłem grę (przynajmniej tak mi się wydaje)
a już jestem pod czterdziestkę. Czy wiek rośnie wraz z czasem spędzonym przy grze? Czy
z postępem w fabule? Czy da się jakoś odmłodzić? Słyszałem że można w jakiejś świątyni
dać masakrycznie dużo kasy i cofnąć kilka latek. Jeśli tak to gdzie ona jest? Czy później
chodzi się dziaduniem?? A może postać umiera ze starości? hmm... dziwne to troszkę. W
każdym razie proszę o pomoc i wyjaśnienie. :)


Wiek, jaki się ma jest zależny od fabuły, więc się nie martw. Całą grę się kończy, gdy ma się gdzieś z 60 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na marginesie ja sie chciałem spytać co trzeba zrobic że by być złym jak szept załużmy to gdzie sie wtedy uczysz bo jak jestes dobry to sie uczysz w jakimś zamku już po gildii jak jestes młody tylko jak jestes dorosły już po teście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w klifie bandytów czy coś takiego i mam problem. Jak zakradnac sie do tych drzwi, oni caly czas mnie zauwazają i zamykaja bramę. pozniej ich rozwalam uciekam, aby znow otworzyli i to samo. Pomocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 16:33, lukase napisał:

Ja jakoś nie umiem zabić bosa bandyte on mi zabrał 3 życia a ja mu 1% życia xD.

Po kilu ciosach on wali bardzo silnie i jego topory wbijają się w ziemię. W tym momencie podbiegnij, chlaśnij go kilka razy i gdy je wyrwie trzymaj wciśniętego skrolla i uciekaj na boki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 16:21, dambialko napisał:

Jestem w klifie bandytów czy coś takiego i mam problem. Jak zakradnac sie do tych drzwi,
oni caly czas mnie zauwazają i zamykaja bramę. pozniej ich rozwalam uciekam, aby znow
otworzyli i to samo. Pomocy !



Schowaj się za jakimś głazem i poczekaj aż tych trzech bandytów Cię minie wtedy biegnij szybko w stronę otwartych drzwi i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 16:21, dambialko napisał:

Jestem w klifie bandytów czy coś takiego i mam problem. Jak zakradnac sie do tych drzwi,
oni caly czas mnie zauwazają i zamykaja bramę. pozniej ich rozwalam uciekam, aby znow
otworzyli i to samo. Pomocy !

Można też ukryć się za tym wieeelkim kamieniem blisko drzwi, poczekać aż strażnicy się ustawią i zgarnąć ich celnymi strzałami w głowe - puki oni cie ni zauważą nie będzie problemu, a ajk będą martwi to napewno nie zauważą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyciągnąć ten miecz koło świątyni Avo?? Czy jest on najlepszy w grze?? Jeśli nie to gdzie można najlepszy miecz dostać i za ile?? Mam maksymalny poziom siły i nie mogę go wyciągnąć.
Kolejna sprawa. Czy zestaw płytowy jest najlepszy w grze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować