Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2008 o 17:11, PonuryŻniwiarz napisał:

Wie ktoś może gdzie znajdę Niebieskie grzyby?


Jednego o ile dobrze pamiętam to idzie kupić, ale drogi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Kupujesz w Kurhanach
2.Na polu piknikowym (gdzie zabijałeś wielką osę) musisz rozśmieszyć kobietę
3.W Lasach Gildii jest pewien mężczyzna, który potrzebuje pomocy posłańca, pomóż mu
4.Po spotkaniu dwóch "niewyraźnych" jegomościów przed Gildią wyłów grzyb w sadzawce przed Demoniczną Bramą na terenie gildii

EDIT--> Sprecyzowany grzybek 2#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno złej postaci z czasem rosną rogi. Jak złym trzeba byc żeby wyrosły rogi? Bo kurcze, robie wszystko co złe a rogów jak nie było tak nie ma. Juz wieśniacy przede mną uciekają. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi robiącemu ciągle złe uczynki od początku gry, rogi zaczęły wyrastać dopiero jak byłem w Dębowej Dolinie.

PS Wie ktoś gdzie jest ten Irokez Wojownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, sądzę, że wprost proporcjonalnie do rośnięcia aureoli u postaci dobrych ;)
Pod koniec gry "czystym ZuE''m" postać nabierze wielkich, czerwonych, popękanych rogów i krwistych oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 18:24, Ostrowiak napisał:

Pod koniec gry "czystym ZuE''m" postać nabierze wielkich, czerwonych, popękanych rogów i krwistych oczu.


A czy zalezy to te zod współczynnika straszności? Bo na razie mam troche ponad 60%, wiec moze trochę za mało jeszcze na rogi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 19:30, Gall historyk napisał:

Nie zależy. Możesz być młody i piękny i mieć ogromne rogi.


Czyli tylko złe uczynki. No cóz, trzeba będzie wykończyć kilku kupców i zjeść ze dwie tony chrupiących kurczaków. :-)

A Arena rulezz!! Hehe fajne walki. Ten skorpion na końcu super. Tylko cały czas żałuję, że ta gra jest taka prosta. Jeszcze nigdy nie zginąłem. Ba, nie byłem nawet temu bliski. Walki to w 80% przypadków (albo i więcej) szybkie klikanie w odpowiedniej kolejności. Praktycznie zero myślenia nad strategią. Denerwują mnie tylko te latajace paskudy. Ale i one nie stanowią zagrożenia dla życia. Mówiąc krótko mam wrażenie jakbym grał na "god mode on". Mam nadzieje, że w Fable 2 podnieśli troche poprzeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 19:24, HumanGhost napisał:

> Pod koniec gry "czystym ZuE''m" postać nabierze wielkich, czerwonych, popękanych
rogów i krwistych oczu.

A czy zalezy to te zod współczynnika straszności? Bo na razie mam troche ponad 60%, wiec
moze trochę za mało jeszcze na rogi. :-)



O ile się nie mylę, straszność nie gra roli. Wystarczy tylko mieć jak najwięcej złego charakteru, co w przeciwieństwie do dobrego naprawdę łatwo wbić:P. W DD jest na przykład facetka na plaży, której można dać 500 złota które zakopał jej mąż. Zła osoba jązabija, i dostaje +40 złego charakteru:P
A zresztą po misji Masakra kupców zdobywanie złego charakteru nie sprawia nam problemów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 19:41, HumanGhost napisał:

To jeszcze jedno pytanko: czy rogi nie przeszkadzają w noszeniu nakrycia głowy? ;]



Nie sądze, ale prawde mówiąc ja tam czapki nie nosiłem, bo wtedy nie było widać moich pięknych dorodnych rogów:P Jeśli chcesz nosić czapke to możesz, ale bez niej widzisz wszystkie szczegóły twarzy, czerwone oczka, ww rogi, i widzisz jak twoja postać się zmienia. A gra jest taka łatwa, że hełm nie jest niezbędny do życia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 19:45, Matizk12 napisał:

A gra jest taka łatwa, że hełm nie jest niezbędny do życia:D


W sumie słuszna uwaga. :-)
To sie zabieram za hodowanie rogów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale często przydaje się do questów gdy trzeba w jakiś zestawach ubrań latać :P A ja wolę być dobrym bo można mieć i chełm i widać aureolę nad głową :)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 22:07, vincent16 napisał:

Qrde a ja już przeszedłem gre ,założyłem maskę Dżaka i mi twarzy nie widac..No cóż teraz
zaczne dobrym..


to było logiczne skoro zakładasz jakąś maske :P :) chod nie wiadomo było dokąłdnie co wymyślą w tym momęcie twórcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 18:10, Blem napisał:

PS Wie ktoś gdzie jest ten Irokez Wojownika?


zdobywa sie go u tego kolesia w przystani w kamiennej altanie, ktory chce zebys sie smiesznie uczesal. zeby zdobyc ta karte musisz pogadac z tym gosciem juz uczesany tak jak zadanie tego wymaga. gra wtedy sprawdzi ze masz juz to uczesanie i poda inne. to powinien byc wlasnie irokez wojownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 19:48, HumanGhost napisał:

To sie zabieram za hodowanie rogów. :D

Jeszcze jedno. Mnie małe różki zaczęły rosnąć mniej więcej po wizycie w Dębowej Dolinie, ale wyrosły fest dopiero po pierwszej walce z Jackiem i zabiciu Teresy. Wtedy dostałem duże rogi i czerwone oczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować