Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2008 o 13:29, Blem napisał:

Ja dostałem od tego kolesia :
1. Zaczes na michę
2. Wąsy kupieckie
3. Broda w stylu baraniego steku


to mowie zebys poszedl do niego odrazu tak uczesany to dostaniesz inne karty zeby wykonac questa. i to bedzie wlasnie miedzy innymi irokez wojownika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 10:20, Gall historyk napisał:

Grę możesz przejść przecież jako zły a maskę wywalić przynajmniej ja tak zrobiłem bo
mi się nie podobała:)



A tak swoją drogą ta maska coś daje/uniemożliwia albo coś, czy po prostu zasłania twarz i nie można zdjąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. Maska jest jakby uosobieniem zła pokazuje że przeszedłeś grę i jesteś ultra zły.No ale niestety nie da się jej zdjąć więc jak dla mnie jest do niczego tym bardziej ze żadnych bonusów nie daje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakiś odbry sposób aby przejśc taki jeden turniej?Nie pamietam za bardzo jak się nazywał.Ten pierwszy na początku gry przeciwko jakiejś babie(chyba babie).A,wie ktoś jeszcze u kogo mogę kupic niebieskie grzyby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 19:26, PonuryŻniwiarz napisał:

Zna ktoś jakiś odbry sposób aby przejśc taki jeden turniej?Nie pamietam za bardzo jak
się nazywał.Ten pierwszy na początku gry przeciwko jakiejś babie(chyba babie).


Może podaj lokalizację? Bo jakby nie kojarzę.

>A,wie ktoś jeszcze u kogo mogę kupic niebieskie grzyby?

Jeden dostaniesz od chłopaka w lasach gildii, za udawanie gołębia pocztowego(tzn. noszenie liścików).
Drugiego wyłowisz przy Demonicznych Drzwiach w gildii(zmarszczki na wodzie).
Trzeci można kupić(1500) w Kurhanach od gościa(albo mu ukraść).
Czwarty zdobędziesz rozśmieszając babkę w strefie piknikowej(o to chodzi w poprzednim pytaniu?). Najlepiej potańczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 19:26, PonuryŻniwiarz napisał:

A,wie ktoś jeszcze u kogo mogę kupic niebieskie grzyby?


Jeden mozesz kupić u kupca w Kurhanach. Resztę trzeba chyba znaleźć. Ja mam na razie trzy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 22:22, sir durin napisał:

Wie może ktoś czy można się dostać w jakiś sposób do piwnicy w Kamiennej Altanie, drzwi
są zamknięte i znajdują się niedaleko kobiety której syn zatruł się grzybkami

Podobno można kiedy pomnik w punkcie obserwacyjnym będzie wskazywał Kamienna Altanę, choć osobiście nie sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 22:34, lawenda napisał:

> Wie może ktoś czy można się dostać w jakiś sposób do piwnicy w Kamiennej Altanie,
drzwi
> są zamknięte i znajdują się niedaleko kobiety której syn zatruł się grzybkami
Podobno można kiedy pomnik w punkcie obserwacyjnym będzie wskazywał Kamienna Altanę,
choć osobiście nie sprawdzałem.

to on zmienia pozycje tego nie wiedziałem trzeba będzie się przyjrzeć bliżej tej sprawie.
Dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 22:36, sir durin napisał:

> choć osobiście nie sprawdzałem.
to on zmienia pozycje tego nie wiedziałem trzeba będzie się przyjrzeć bliżej tej sprawie.
Dzięki za info

Zmienia, np. gdy wskazuje wejście do wielkiego lasu to pojawia się tam skrzynia, pomiędzy posągami dwóch bandytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 22:22, sir durin napisał:

Wie może ktoś czy można się dostać w jakiś sposób do piwnicy w Kamiennej Altanie, drzwi
są zamknięte i znajdują się niedaleko kobiety której syn zatruł się grzybkami


w piwnicy dostajesz tylko skorzana kamizelke, otwiera sie tak jak powiedzial lawenda jak statua wskazuje na miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 22:46, Noirr napisał:

> Wie może ktoś czy można się dostać w jakiś sposób do piwnicy w Kamiennej Altanie,
drzwi
> są zamknięte i znajdują się niedaleko kobiety której syn zatruł się grzybkami

w piwnicy dostajesz tylko skorzana kamizelke, otwiera sie tak jak powiedzial lawenda
jak statua wskazuje na miasto.

już wiem właśnie sprawdziłem liczyłem na coś większego choć na początku gry przydatny łup

I jeszcze jedna sprawa czy jest jakaś możliwość wyrwania innych ciuchów niż te dostępne w sklepach aby stworzyć coś oryginalnego tak jak np. Szept i inni bohaterowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 23:15, sir durin napisał:

I jeszcze jedna sprawa czy jest jakaś możliwość wyrwania innych ciuchów niż te dostępne
w sklepach aby stworzyć coś oryginalnego tak jak np. Szept i inni bohaterowie


jestes w stanie ubrac sie nawet w suknie i peruke tylko musisz szukac i skladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 2 pytanka :
Jak uwolnic wieznia kolo Lady Grey? Zrobilem zadanko z morderstwem, wiezien mowi zeby isc do szeryfa - a on nie ma takiej opcji.
Kiedy poawi sie opcja wziac reke dziewczyny, ktora stoi przy tym wiezniu. Lady Grey juz nie ma...
Aha - dalem jej tylko czarna roze.
A tak w ogole to nawet ciekawa ta gierka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Co do pytania nr.1 to po wykonaniu questa koleś powinien wyjść z więzienia a Lady Grey w krótkiej scence powinna wynieść się z miasta lub jeśli jest twoją żoną zmusić cię do nie ujawnienia całej sprawy i nic więcej nie zrobisz. Więc więcej zrobić się chyba nie da chyba że jednak nie zrobiłeś zadania do końca.
SPOILER
Co do pytania 2 możesz wyjaśnić o co biega? Chcesz się ożenić z jakąś mieszkanką Altany która odwiedza więźnia czy tak? no to po prostu prezenty,gesty a potem jak serduszko się zrobi odpowiednio duże dać jej obrączkę i wtedy całość się dokona


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Lady odeszla po scence w piwnicy domu Grey''ów. Koles mowi, ze mam isc do szeryfa - i tu jest problem, jezeli to jest ten kolo jak wchodzisz do Pólnocnej Altany, to on nie ma takiej opcji dialogoej.
2. Gdzies tu na forum wyczytalem, ze to jest ta dziewczyna, co jest zazdrosna o Lady i mowi mi o czarnej róży. Stoi przed więźniem. Ma sie u niej pojawic opcja dialogowa, o pobraniu sie - czy cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 20:39, TICOCHONDRIUSS napisał:

1. Lady odeszla po scence w piwnicy domu Grey''ów. Koles mowi, ze mam isc do szeryfa
- i tu jest problem, jezeli to jest ten kolo jak wchodzisz do Pólnocnej Altany, to on
nie ma takiej opcji dialogoej.


A Szeryf po powrocie do Altany nie zaproponował ci objęcia stanowiska burmistrza?

Dnia 21.10.2008 o 20:39, TICOCHONDRIUSS napisał:

2. Gdzies tu na forum wyczytalem, ze to jest ta dziewczyna, co jest zazdrosna o Lady
i mowi mi o czarnej róży. Stoi przed więźniem. Ma sie u niej pojawic opcja dialogowa,
o pobraniu sie - czy cos takiego.


Nic mi o tym akurat nie wiadomo a co do Czarnej róży to jedyna osoba w grze która ową różę chciałaby dostać a jest mi znana to właśnie Lady Grey. Zresztą kiedy ma się u niej ta opcja pojawić po queście czy jak? Bo taka opcja pojawia się też jak uwiedziesz zwykłą dziewczynę na normalny wyżej przeze mnie opisany sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 20:46, Gall historyk napisał:

A Szeryf po powrocie do Altany nie zaproponował ci objęcia stanowiska burmistrza?

Tak i na razie nie wziolem, ale z tego co piszesz to chyba powinienem.

Dnia 21.10.2008 o 20:46, Gall historyk napisał:

Nic mi o tym akurat nie wiadomo a co do Czarnej róży to jedyna osoba w grze która ową
różę chciałaby dostać a jest mi znana to właśnie Lady Grey. Zresztą kiedy ma się u niej
ta opcja pojawić po queście czy jak? Bo taka opcja pojawia się też jak uwiedziesz zwykłą
dziewczynę na normalny wyżej przeze mnie opisany sposób.

Na forum pisalo, ze po qescie, ale na razie nic bo ten dalej siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować