Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2009 o 11:45, Matix123 napisał:

GDZIE MOZNA ZNALEŹĆ KOLESIA CO TATUAŻE ROBI ?

Sękowa Polana, Śnieżna Iglica i wędrowni kupcy. Jak byś chciał wiedzieć jakie są tatuaże wszystkie to zapraszam do zobaczenia na fable.gram.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myszczur zrobiłem podobnie jak twój brat też miałem rogi i można zauważyć że ręce i nogi sa prawie z magmy. A co do wyglady to jak jesteście w gildi idz do uleprzeń i w zdrowiu można zwiększyć jego ilość oraz zwiększacie jego mięsnie oto lonk do obrazka (rozdzielczość 1024x768) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c8a9cd93ceb6fb03.html i http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/65393d81db53a8ab.html. I mam do was pytanie jak mam sklep to jak na nim zarabiam bo nie wiem po co mi sklep jak nie moge w nim wystawiac i sprzedawać towarów (oczywiście mówie o własnym sklepie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 13:30, mateusz202 napisał:

Myszczur zrobiłem podobnie jak twój brat też miałem rogi i można zauważyć że ręce i
nogi sa prawie z magmy. A co do wyglady to jak jesteście w gildi idz do uleprzeń i w
zdrowiu można zwiększyć jego ilość oraz zwiększacie jego mięsnie oto lonk do obrazka
(rozdzielczość 1024x768) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c8a9cd93ceb6fb03.html i http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/65393d81db53a8ab.html.
I mam do was pytanie jak mam sklep to jak na nim zarabiam bo nie wiem po co mi sklep
jak nie moge w nim wystawiac i sprzedawać towarów (oczywiście mówie o własnym sklepie).


Z tego co wiem to jedynie można go wynająć. Tak jak każdy z twoich posiadłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie obrażenia zadaje miecz Aeonów i łza Avo? Niech odpowiedzą ci którzy trzymali go w rękach. Co trzeba zrobić żeby wynając omuś dom? Klikam wynajmij ten rodzinny dom i nic, tylko drzwi się zamykają. Co zrobić żeby ktoś się do niego wprowadził i żeby płacił mi kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 14:33, Piterixos napisał:

Jakie obrażenia zadaje miecz Aeonów i łza Avo? Niech odpowiedzą ci którzy trzymali go
w rękach. Co trzeba zrobić żeby wynając omuś dom? Klikam wynajmij ten rodzinny dom i
nic, tylko drzwi się zamykają. Co zrobić żeby ktoś się do niego wprowadził i żeby płacił
mi kase?

Łza Avo -
Obrażenia: 230
Waga: Lekka

A miecz Aeonów to nie wiem.
A co do domku, to oni się po jakimś czasie wprowadzą. Trzeba tylko trochę poczekać aż zaczną płacić. Cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 14:56, bardek napisał:

Łza Avo -
Obrażenia: 230
Waga: Lekka

A miecz Aeonów to nie wiem.


Łza Avo i Miecz Aeonów to dwa identyczne miecze jeśli chodzi o dmg. Jedyna różnica między ostrzami to to, że jeden jest dla dobre postaci, drugi dla złej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 15:02, hunter22 napisał:

> Łza Avo -
> Obrażenia: 230
> Waga: Lekka
>
> A miecz Aeonów to nie wiem.

Łza Avo i Miecz Aeonów to dwa identyczne miecze jeśli chodzi o dmg. Jedyna różnica między
ostrzami to to, że jeden jest dla dobre postaci, drugi dla złej :)


Masz rację , myślałem jednak że to troszkę lepsze miecze
Mój ulubiony to był mieczyk który dostałem od Lady Grey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 15:24, konikDARK napisał:

Masz rację , myślałem jednak że to troszkę lepsze miecze

Bo są lepsze, bo z tego co pamiętam hp i manę regenerują(i chyba coś jeszcze) no i można szybkie ciosy zadawać bo jednoręcznia jest Łezka i ten drugi. :P

Dnia 26.01.2009 o 15:24, konikDARK napisał:

Mój ulubiony to był mieczyk który dostałem od Lady Grey.

Chyba dlatego ,że był to miecz z największymi zadawanymi obrażeniami. :)

Mi tam najlepiej walczyło się łezką i takim jednym słabiutkim ostrzem co wygrywamy je chyba na treningu w gildii. :)

Pozdr.

Pytanie: A to można grać jeszcze w fable po pokonaniu Rzeźnika ? Bo mi się nie chciało oglądać ,,napisów końcowych" i wyłączyłem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 15:42, albinskia napisał:

Pytanie: A to można grać jeszcze w fable po pokonaniu Rzeźnika ? Bo mi się nie
chciało oglądać ,,napisów końcowych" i wyłączyłem. :D


Właśnie jak je obejrzysz to możesz dalej grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 15:47, ArekForn napisał:

Właśnie jak je obejrzysz to możesz dalej grać :)

A to fajnie. :P Może bym sobie przetestował czy fajnie się lata po Albionie i robi się pierdółki, ale chyba dziś zamawiam dwójkę, więc nie ma się co dziwić ,że nie mam ochoty od razy zagrać w opowieści. :D

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 15:24, konikDARK napisał:

> > Łza Avo -
> > Obrażenia: 230
> > Waga: Lekka
> >
> > A miecz Aeonów to nie wiem.
>
> Łza Avo i Miecz Aeonów to dwa identyczne miecze jeśli chodzi o dmg. Jedyna różnica
między
> ostrzami to to, że jeden jest dla dobre postaci, drugi dla złej :)

Masz rację , myślałem jednak że to troszkę lepsze miecze
Mój ulubiony to był mieczyk który dostałem od Lady Grey.


A ja miałem pecha i moja żonka mi go nie dała to znaczy nie zaraz po albo przed ślubem nawet przed ożenieniem się z nią zapisałem stan gry żeby móc kilka razy próbować go od niej dostać. Czy ona może dać mi go puźniej? Bo nie chce na darmo wydać ok.75 tysiaków.

Czy jeśli w statystykach broni uleprzonej np. zwiększeniem mocy płomieni widać dmg x to jest to dmg tylko samej broni czy dmg broni z uleprzeniem?

Ile dmg dodają jakie uleprzenia?

Czy jak dom który komuś wynajmuje ma więcej bajerów to czynsz jego mieszkancy będą płacili większy?

To który miecz jest w końcu najleprzy? Miecz Aeonów, Łza Avo czy ten jakmutam... Solus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam solus jest najlepszy. A co do domu to jest tak jak ty piszesz.
A wydałem Lady (w czasie misji) i musiałem wydać 75tys. Ale opłacało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że ''elektryczność'' tego miecza spowodowana jest jakimś ulepszeniem, a nie samym mieczem. ;] I nie ma miecza lepszego do Łzy Avo i Miecza Aeonów, nawet Solus, który ma większe obrażenia, jest wolniejszy i ma gorsze ulepszenia, przez co w praktyce jest gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 18:20, Tomek1120 napisał:

Czy da się wejść na Arenę po misji w której się na niej walczy? Chciałem coś kupić w tym sklepie w Arenie.

Mozna tam powrocic pod koniec fabuly gry -

Spoiler

ale Arena bedzie wtedy opanowana przez slugi Jacka, a kupcy - martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 18:30, Ł Y D A napisał:

> Czy da się wejść na Arenę po misji w której się na niej walczy? Chciałem coś kupić
w tym sklepie w Arenie.
Mozna tam powrocic pod koniec fabuly gry -

Spoiler

ale Arena bedzie wtedy opanowana przez
slugi Jacka, a kupcy - martwi.


To gdzie mogę kupić całą Świetlaną zbroję płytową? W wiosce niedaleko Areny są tylko buty i spodnie od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 18:33, Tomek1120 napisał:

To gdzie mogę kupić całą Świetlaną zbroję płytową?

NA PEWNO ma go platnerz (albo i kowal, nvm) ze Snieznej Iglicy (trafisz tam pod koniec gry). Do tego pojedyncze czesci mozesz kupic u wedrownych kupcow lub znalezc w skrzyniach, szafkach, etc.

edit: i jeszcze byc moze w sklepie w Pn. Kamiennej Altanie - ale glowy nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 15:01, rob006 napisał:

Podejrzewam że ''elektryczność'' tego miecza spowodowana jest jakimś ulepszeniem, a nie
samym mieczem. ;] I nie ma miecza lepszego do Łzy Avo i Miecza Aeonów, nawet Solus, który
ma większe obrażenia, jest wolniejszy i ma gorsze ulepszenia, przez co w praktyce jest
gorszy.


Wątpie by ta ''''elektryczność'''' była wynikiem uleprzeń, ponieważ miecz uleprzony błtskawicą co pewien czas się elektryzuje, a nie świeci cały czas jak choinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować