Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2009 o 22:02, Patrix0707 napisał:

A czy można mieć dowolność ilość żon? I czy to coś zaszkodzi czy pójdzie na kożyść?


W jednym momencie można mieć chyba tylko jedną.Żeby wziąć sobie następną,trzeba się jakoś pozbyć tej poprzedniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 22:02, Patrix0707 napisał:

A czy można mieć dowolność ilość żon? I czy to coś zaszkodzi czy pójdzie na kożyść?

W różnych miastach można mieć po jednej na miasto. To raczej nic nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem ściągnąć patch umożliwiający grę po zakończeniu fabuły. Na gram.pl w dziale z patchami po kliknięciu na link pokazuje mi, że nie ma takiej strony. Na nowej stronie CDP w Pomocy Technicznej są tylko opisane problemy z grą, bez opcji ściągnięcia patcha. Mógłby ktoś powiedzieć skąd ściągnąc tego patcha dla wersji PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 17:34, Karol44 napisał:

może go nie potrzebujesz bo zależy gdzie kupiłeś kiedy ??

Data rejestracji: 22.07.2008, w MM chyba. Po zakoczeniu fabuły nie moge dalej zwiedzac mapy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 17:31, Vandaeriel napisał:

Chciałem ściągnąć patch umożliwiający grę po zakończeniu fabuły. Na gram.pl w dziale
z patchami po kliknięciu na link pokazuje mi, że nie ma takiej strony.


U mnie można ściągać bez problemu tego patcha ze strony gramu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 17:58, Kakarotto napisał:


U mnie można ściągać bez problemu tego patcha ze strony gramu... ;)


Ehh, już działa. Próbowałem ściągnąc przez Google Chrome... W Firefoksie wszystko działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 20:07, zerohunter napisał:

W jakie czary powinien zainwestować mag?

I czy broń będzie mi potrzebna?

Broń przydatna, szczególnie z kamieniem od many (nie pamiętam jak się nazywa) a jeśli chodzi o czary to na 100% rozwiń błyskawice, tarcze a resztę według uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 20:07, zerohunter napisał:

W jakie czary powinien zainwestować mag?

Ten czar który tworzy wokół Ciebie krąg z ognia z właściwie najlepszy. Warto też zainwestować w fizyczną tarczę, dzięki której nie stracisz mnożnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 19:13, Fatal-X napisał:

Cholera, spotkał mnie chyba bug. I jak widzę nie tylko mnie:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4393&pid=6743

Nie mogę się teleportować w ogóle, jestem w tym samym miejscu co kolega. Ani za pomocą
"G" ani normalnych teleportów które są wyłączone. Może ktoś zna solucję tego buga?


Ja też tak miałem ,to niejest bug poprostu muśisz grać dalej i wypełniać pozostałe misje a teleporty same sie uruchomią . Grałem dawno i niepamiętam jak to było dokładnie ale kłopot sam sie rozwiąże podczas dalszej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 19:13, Fatal-X napisał:

Cholera, spotkał mnie chyba bug. I jak widzę nie tylko mnie:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4393&pid=6743

Nie mogę się teleportować w ogóle, jestem w tym samym miejscu co kolega. Ani za pomocą
"G" ani normalnych teleportów które są wyłączone. Może ktoś zna solucję tego buga?



To niie bug, po prostu podczas wykonywania złotych misji nie można opuszczać obszaru na którym rozgrywa się misja, więc proste że teleport nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO JEST BUG

Mam się teleportować do Gildii i spotkać się z matką. Jestem na wybrzeżu haków (czy jakoś tak, zimowa wiocha z której prócz teleportu nie ma innej drogi). A teleport nie działa. Więc co to jest, jak nie bug? Pieprzony easter egg?(Od Petera, dlatego bo byłeś na tyle głupi by kupić jego grę)

Ale to już nie ważne...
Zapisałem kolejne minusowe punkty na konto Fable oraz jego twórców i wrzuciłem, choć bardzo niechętnie, save''a sprzed półtorej godziny gry gdzie jeszcze wszystko było cacy...

Mam pewne podejrzenia co może wywołać tego buga. Gdy zdobędziemy naszyjnik dla Lady Grey i nie damy go jej, tylko zaraz po tym wykonamy misje od uwięzionego gostka, odkryjemy prawdę o Lady Grey, a potem się z nią ożenimy - wtedy bug chyba zaczyna działać. Ja tak zrobiłem za pierwszym razem i wtedy pojawił się problem. Za drugim razem po prostu dałem jej naszyjnik i było już ok po ożenku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Czy patch pozwalający dalej zwiedzać mapę po ukończeniu glownego watku fabularnego jest dla polskiej wersji jezykowej czyli wersji z napisami.

To chyba jedyny patch do FABLE niee ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować