Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

No tak. Ale o co w niej chodzi?
O co chodzi w tej wskazówce: " Tyłem do jeziora krocz w stronę światła. Zatrzymaj się tylko gdy, poświata pobladła."?
HELP, HELP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 22:54, Naznaczony napisał:

No tak. Ale o co w niej chodzi?
O co chodzi w tej wskazówce: " Tyłem do jeziora krocz w stronę światła. Zatrzymaj się
tylko gdy, poświata pobladła."?
HELP, HELP!!!

hmmmm pomyslmy, potrzebne jest jezioro nad ktorym coś świeci, to jasne, musi byc wyspa na jeziorze, i na tej wyspie musi byc skarb, tylko pozostaje ci znalezc takie jezioro na ktorym jest wyspa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokonałem

Spoiler

Jacka (już w postaci smoka) i założyłem jego maskę

. Na początku gry zainstalowałem patcha umożliwiającego granie po ukończeniu, ale nic...napisy końcowe i menu główne...o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 18:03, MacoRIP napisał:

Pokonałem

Spoiler

Jacka (już w postaci smoka) i założyłem jego maskę

. Na początku gry
zainstalowałem patcha umożliwiającego granie po ukończeniu, ale nic...napisy końcowe
i menu główne...o co chodzi?

Napisów nie możesz wyłączyć, musisz je cierpliwie całe przeczekać. Wtedy nie zostaniesz przeniesiony do menu głównego, tylko będziesz mógł grac dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 18:24, Hoplita napisał:

> Pokonałem

Spoiler

Jacka (już w postaci smoka) i założyłem jego maskę

. Na początku
gry
> zainstalowałem patcha umożliwiającego granie po ukończeniu, ale nic...napisy końcowe

> i menu główne...o co chodzi?
Napisów nie możesz wyłączyć, musisz je cierpliwie całe przeczekać. Wtedy nie zostaniesz
przeniesiony do menu głównego, tylko będziesz mógł grac dalej.

Dzięki ;-) Wszystko jasne...powiedz tylko czy można robić coś nowego? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 18:48, MacoRIP napisał:

> > Pokonałem

Spoiler

Jacka (już w postaci smoka) i założyłem jego maskę

. Na początku

> gry
> > zainstalowałem patcha umożliwiającego granie po ukończeniu, ale nic...napisy
końcowe
>
> > i menu główne...o co chodzi?
> Napisów nie możesz wyłączyć, musisz je cierpliwie całe przeczekać. Wtedy nie zostaniesz

> przeniesiony do menu głównego, tylko będziesz mógł grac dalej.
Dzięki ;-) Wszystko jasne...powiedz tylko czy można robić coś nowego? ;>



Jeżeli jesteś zły możesz na przykład wybić wszystkie miasta i kupić wszystkie domki:P A tak poza tym to raczej nic nowego nie zrobisz, nie wiem czy jakieś nowe misje się przypadkiem nie pojawiają ale raczej nie, możesz co najwyżej dokończyć te które już zacząłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 19:08, MacoRIP napisał:

> >CUT
Jestem zły :D I mam Maskę Jacka. Nie mam kasy na nic, oddałem panienkom xD


Oddaj się żądzy mordu i powybijaj wszystkich ludzi z albionu :P

Innej możliwości nie widzę dla ciebie, chyba, że zagrasz od nowa jako super dobra postać :P


Obecnie gram jako neutralna postać, robię dużo złego i dobrego, pilnuję by się wyrównało. Bycie złym jest zawsze łatwiejsze, bo się można nieźle obłowić jak się wie co robić. Choćby kradniemy co się da i to sprzedajemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 09:00, Kakarotto napisał:

> > >CUT
> Jestem zły :D I mam Maskę Jacka. Nie mam kasy na nic, oddałem panienkom xD

Oddaj się żądzy mordu i powybijaj wszystkich ludzi z albionu :P

Innej możliwości nie widzę dla ciebie, chyba, że zagrasz od nowa jako super dobra postać
:P


Obecnie gram jako neutralna postać, robię dużo złego i dobrego, pilnuję by się wyrównało.
Bycie złym jest zawsze łatwiejsze, bo się można nieźle obłowić jak się wie co robić.
Choćby kradniemy co się da i to sprzedajemy :P

Szkoda że(chyba)nie ma żadnych modów do Fable w stylu Mrocznych Tajemnic do Gothica czy tych do Mount ad Blade :/
Dobry pomysł z mordem...hmm...
Co do bycia złym...to ciężko było

Spoiler

zabić siostrę, ale Mistrza Gildii.

..ale sie śmiać zacząłem xD Albo Rose...mmm...już nikt nie nazwie mojej postaci Chłopczykiem ze wsi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 09:30, MacoRIP napisał:

Szkoda że(chyba)nie ma żadnych modów do Fable w stylu Mrocznych Tajemnic do Gothica czy
tych do Mount ad Blade :/


Z tego co wiem to nie ma i nie będzie raczej :(

Dnia 22.06.2009 o 09:30, MacoRIP napisał:

Dobry pomysł z mordem...hmm...


Tylko, że szybko się to nudzi, choć gdy masz mocarne pchnięcie opanowane to się fajnie demolki w domach robi ;) Cyk i nie ma drzwi (szybka pobudka właścicieli), drugi cyk i nie ma okien :P A jak masz jeszcze fizyczną tarczę to jesteś dodatkowo nietykalny ;) Super kiler :P

Dnia 22.06.2009 o 09:30, MacoRIP napisał:

Co do bycia złym...to ciężko było

Spoiler

zabić siostrę, ale Mistrza Gildii.

..ale sie
śmiać zacząłem xD Albo Rose...mmm...już nikt nie nazwie mojej postaci Chłopczykiem ze
wsi :P


Spoiler

Szept zginęła za nazywanie mnie wieśniaczkiem, Grom też niedługo zginie, za nazywanie mnie "chłopcem ze wsi"... siostre też zabiłem dla miecza Aeonów, nieźle po charakterze poszlo, ale zabicie kilku bandytów i ocalenie wszystkich proroków ognia pomogło wyjść na "zero". IMO te te rogi głupio wyglądają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 09:41, Kakarotto napisał:

cut

Co nie? Takie dupne...cała postać powinna emanować złą energią, zepsuciem itd. coś jak podczas Bersekera...a tymczasem z głowy odstają dwa patyki na które siadają muchy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 09:45, MacoRIP napisał:

Co nie? Takie dupne...cała postać powinna emanować złą energią, zepsuciem itd. coś jak
podczas Bersekera...a tymczasem z głowy odstają dwa patyki na które siadają muchy :p


Dlatego lepiej być neutralnym, nie ma rogów i much, nie ma aureoli i motylków :P

Ludzie nie uciekają na twój widok, ale też każda napotkana osoba nie chwali twoich czynów na każdym kroku :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 09:48, Kakarotto napisał:

> Co nie? Takie dupne...cała postać powinna emanować złą energią, zepsuciem itd. coś
jak
> podczas Bersekera...a tymczasem z głowy odstają dwa patyki na które siadają muchy
:p

Dlatego lepiej być neutralnym, nie ma rogów i much, nie ma aureoli i motylków :P

Ludzie nie uciekają na twój widok, ale też każda napotkana osoba nie chwali twoich czynów
na każdym kroku :P



Ale jak jesteś zły to fajnie jest :D W Dębowej Dolinie upatrzyłem sobie Karczmarkę, uczesałem sie i takie tam a ona sie mnie boi! No i przesadziła w tej chwili...przecież mojemu demonowi trzeba się oddawać jak tylko on tego chce! I tak cała wioska znów była w płomieniach...(Fabularnie, w mojej głowie, bo niestety mechanicznie się nie dało :P Ale wybiłem wszystkich :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 19:08, MacoRIP napisał:

> >CUT
Jestem zły :D I mam Maskę Jacka. Nie mam kasy na nic, oddałem panienkom xD



Jest łatwy sposób na zarabianie kasy. Musisz znaleźć jakiegoś kupca który ma dużo kamieni szlachetnych tego samego rodzaju np. rubiny (tak koło 30) no i jakiś taki średni poziom przebiegłości. Idziesz do kupca, kupujesz wszystkie kamienie naraz. Wychodzi tanio, ponieważ sprzedawca miał dużo towaru to dał niską cenę. Potem sprzedajesz wszytkie kamienie, i dostajesz dużo kasy bo sprzedawca nie miał towaru i więcej za niego płaci niż wcześniej wziął:D Wystarczy powtórzyć aż do uzyskania zadowalającej kwoty i możesz być posiadaczem całego Albionu:D A na dodatek jeszcze punkty ze zręczności za to dostajesz:P Ja jużdzięki temu jestem władcą Dębowej Doliny (łącznie z karczmą:)) i Sękowej Polany (tak swojądrogą to właśnie tu jest handlarz który ma na stanie dużo kamyczków, u niego się zawsze wzbogacałem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 09:53, MacoRIP napisał:

Ale jak jesteś zły to fajnie jest :D W Dębowej Dolinie upatrzyłem sobie Karczmarkę, uczesałem
sie i takie tam a ona sie mnie boi! No i przesadziła w tej chwili...przecież mojemu demonowi
trzeba się oddawać jak tylko on tego chce! I tak cała wioska znów była w płomieniach...(Fabularnie,
w mojej głowie, bo niestety mechanicznie się nie dało :P Ale wybiłem wszystkich :D).


Na demona nie polecą, lepiej być pozornie miłym diabłem w ludzkiej skórze, odsłonić klatę z tatuażami i każda i każdy są twoi xD

A jak co nie spasi to możesz zostać wdowcem :P


Matizk -> może i jesteś panem, ale nikt cię nie słucha, bo nie umiesz mówić i nie masz i tak kim rządzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 10:16, Kakarotto napisał:

CUT

Zapomniaaałem...przecież mam żonę :D Mieszka w północnej Altanie...lubi czarne róże...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować