Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2009 o 18:21, Blem napisał:

A może jest coś nie tak w ustawieniach gry (np. obrazu czy dźwięku) i komputer nie wyrabia,
więc się resetuje. Sprawdzałeś?



Tak Sprawdzalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie ten temat ale jak już pytasz...
Budo napisał:
"Wedle mojej wiedzy na status wpływa liczba pisanych postów i regularność ich pisania w ciągu dnia. Popularność tematów się nie liczy, nie liczy się pisanie na gramircu, czy komentowanie gramsajtów, ani liczba znaków na post. Nie liczy sie też dawna historia degradów (progi punktów po degradach nie zmieniają się). Wszystkie kategorie tematyczne są też traktowane jednakowo przy liczeniu punktów potrzebnych na awans. Nie ma stałej liczby postów potrzebnych na dany status."

A tutaj odpowiedni temat : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&u=53588

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przypominam pytanie:wiecie czemu gdy włączam grę, ustawiam nowy profil i włączam nową grę to resetuje mi sie komputer? i tak za każdym razem. Ani razu w nią nie grałem na swoim komputerze. Wszystkie warunki mam spełnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o karty graficzne z rodziny gf 9200 to szyna 64 bit jest waska,lecz architektura pozwala odpalic gry starsze bez problemu,tak jak napisal kakarotto. restart gry-plik wymiany moze byc za maly.ponadto najnowszy ster warto zainstalowac zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Nie wiem czy było to wałkowane - w każdym razie, próbowałem szukać i znajdywałem nie to, co chciałem; a mianowicie - mam pewien problem. Podczas jakiegokolwiek wczytywania się gry, Fable się po prostu wyłącza. Czasem uda się wczytać, jak przed uruchomieniem gry zmienię rozdzielczość, lecz przy kolejnym wczytywaniu obszaru czy save''u, znów się wyłącza.

Mój sprzęt;

- Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core processor 5600+ 2,91 GHz
- Karta graficzna: GeForce 8600 GT
- Pamięc RAM: 3,25GB

Najnowsze sterowniki pobrane.

Bardzo dziękuję za pomoc i chciałbym przestrzec niektórych użytkowników, którzy zamiast pomóc, napiszą sobie ; trza było poszukać.

EDIT: Chciałbym dodać, że to nie wina nośnika - sprawdzałem na drugim PC'cie - działa bez zarzutów.

Pozdrawiam,
Wits aka Baal Namib.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak to działą z tym odmładzaniem i tytułem paladyna u Avo?? Bo wiem, że na maczuge masz większe szanse im bardziej jesteś zły. A co z tymi rzeczami?? Byłem już zły na maksa i wpłaciłem 50 tys a i tak cały czas dostaję jedynie maczugę. CZy to znaczy że żeby mnie odmłodził musze być dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 21:06, zerohunter napisał:

Może spróbuj ustawić grę na 1 rdzeń?


Hm, jak mógłbym to zrobić? :)

Póki co ustawiłem odświeżanie monitora na 60mhz, podobnie zrobiłem w opcjach w grze - póki co działa... Zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 18:57, Karol44 napisał:

Gdyby link z tamtej strony działał to bym się nie pytał ;-D


U mnie link działa, nie wiem w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować