Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2006 o 16:11, Nester napisał:

diablolod ale jak popatrzec na to inaczej...chodzi mi o to zeby wypelnic wszystkie misje miec
najlepsze rzeczy,otworzyc wszystkie srebrne skrzynie,demoniczne drzwi przejsc gre jako dobry
i zly....to juz chyba nie zajmie 8 godz hm?


wtedy max dwa razy tyle, i to ze wszystkim, pod warunkiem, że dobrze znasz mchanikę gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle już, że ze światem zewnętrzym komunikuje się przez gesty. A gestów mało. I nie są one w pełni społeczne. Tu nie ma żadnych dialogów , tylko te głupie tańce, uśmiechy i tak dalej. Tu chcemy jakiegoś przełomu, z 3x więcej, niech Molyneux wysili wyobraźnię, niech bohater nie będzie taki głupawy "macho tylko od rąbania". A wydawców prosili, by głosy postaci dali po polsku, bo w takim RPG-u angielskie głosy to dno. W morku byłoby dopuszczalne, ale tu? Ciekawą wizją dwójki są muszkiety miast kusz i łuków. Czekamy. Rozmowa o dwójce:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=8126&u=34
I nie chcemy kolejnego błędu polonizacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 16:29, eidos napisał:

MA KTOŚ PYTANIE DO STATUSU DOBREGO ? Prosze pytać postaram się pomuc jak moge :)


Najlepiej poprostu poczekac na pytanie i wtedy wykazac sie swoją wiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcesz pomuc prosze bardzo możesz mi pomóc
czy tą gre opłaca sie kupić?
to znaczy czy możne spędzić przyniej wiele godzin dobrej zabawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejście nie zajmuje dużo czasu ;) Ale warto kupić bo potem chce się przechodzić drugi raz.
Przyjemny ma klimat i zachęca do grania :) Naprawde warto, a ja kupiłem ją za 100zł teraz możesz za mniej niż 50zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem raz i byłem zachwycony. Przy przechodzeniu drugi raz, mój zapał stopniowo przygasał i gry nie skończyłem złą postacią. Niestety ta gra niie jest "żywotna" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że poprawiony zostanie poziom trudności, by w każdej fazie gry znaleźć równego sobie i dużo mocniejszych. Nie chcę też bohatera mającego portal bez dna zamiast kieszeni. A wrogowie to nie tylko mają być głupawe monstra, ale też herosi, tacy jak bezimienny, używający takiej samej magii oraz z większą mocą, niż ta kiepska Szept. Co jeszcze? Może by się przydały co najmniej 2 belki szybkiego wybierania, jedna na gesty, druga na czary, bo te 10 to mało, a wybór czary czy gesty jest oczywisty. Więcej zaklęć , lepsze. Niektóre skasować, bo z nimi gra za łatwa. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 20:55, Abi Dalzim napisał:

Przy przechodzeniu drugi raz, mój zapał stopniowo przygasał
i gry nie skończyłem złą postacią. Niestety ta gra niie jest "żywotna" :(


U mnie też tak było, pierwszy raz grałem dobrą postacią. Było fajnie, chciało się grać dniami i nocami. No a zagrać drugi raz?? Też mi się chciało grać, ale tylko na początku. Teraz porzuciłem Fable, ale może w tym roku zakończe przechodzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 21:27, Abi Dalzim napisał:

>, ale może w tym roku zakończe przechodzenie...
Ja odpuściłem i grę sprzedałem w używkach :)


Ja sie aż tak daleko nie posunę. Jeszcze nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abi Dalzim chyba zerwał z Fable, najpierw zapowiez że nie kupi Fable 2 A teraz to...
Swoją drogą w grze powinno być więcej misji tylko dla dobrego i tylk dla złego bo jest tylko chyba jedna do wyboru, wtedy gra byłaby ciekawsza do przejścia dwa razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko mam...

Jak w tej grze można się ożenić? Znallazłem sobie wybrankę (fryzjerka;), ostrzygłem ładnie, obdarowałem różnymi podarkami (róże, perfumy, szmaragdy, nawet 2x dałem jej pierścionek itp.), flirtowałem jak się dało. Jedyne co na razie osiągam to wielkie żółte serduszko nad jej głową (oznaka zakochania, tak?). I utknąłem. Nie potrafię tego pchąć dalej. Czy muszę spełniać jakieś określone wymagania? Sława, dom? Mam jeden, w pełni wyposażony, wynajmuję go komuś.

Obecnie jestem na etapie obrony jakiejś wioski w Lesie Wiedź przed białym wilkołakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 02:38, GanD napisał:

Takie pytanko mam...

Jak w tej grze można się ożenić? Znallazłem sobie wybrankę (fryzjerka;), ostrzygłem ładnie,
obdarowałem różnymi podarkami (róże, perfumy, szmaragdy, nawet 2x dałem jej pierścionek itp.),
flirtowałem jak się dało. Jedyne co na razie osiągam to wielkie żółte serduszko nad jej głową
(oznaka zakochania, tak?). I utknąłem. Nie potrafię tego pchąć dalej. Czy muszę spełniać jakieś
określone wymagania? Sława, dom? Mam jeden, w pełni wyposażony, wynajmuję go komuś.

Obecnie jestem na etapie obrony jakiejś wioski w Lesie Wiedź przed białym wilkołakiem.



Musisz mnieć dom ale do zamiaszkania przez Ciebie a nie wynajęty, po drugie jak już go będziesz miał gadaj z nią tak długo aż powie ze masz jej dać pierścionek wtedy daj jej go! i tyle z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wiesz - na tym nawet da sie zarobić :D:D Jak Cie długo potem w domu nei będzie to żona da Ci jakiś prezent, który potem możesz sprzedać :) Ale pewnie będziesz już wtedy miał tyle kasy że ten prezent nic Ci nie da :P A właśnie - i dobrze że te żony z gry się nie starzeją bo tak to byśmy za jakąś starą babcią potem latali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zaczołem grać aktualnie jestem przy momencie gry musze pochłonąc 2 duszę w maskę Jack''a Rzeźnika ? I mam pytanie co wybraliście Łzy Avo czy ten taki miecz który miał Jack jak z nim walczyłeś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 21:14, Beznadzieja napisał:

Niedawno zaczołem grać aktualnie jestem przy momencie gry musze pochłonąc 2 duszę w maskę Jack''a
Rzeźnika ? I mam pytanie co wybraliście Łzy Avo czy ten taki miecz który miał Jack jak z nim
walczyłeś???



Zalerzy czy grasz dobry czy zły ;p jak zły to Miecz Aeonów jak dobry to Łzę Awo

PS: Sprzedaje swój egzemplarz Fable (EK) zapraszam na allegro ;p jak ktoś chętny :) nick tak jak tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja odrazu jak dostałem Łzę Avo gdy dostaje się do tego miasta duychów są Demonicze drzwi. Drzwi chciały bym oddał im wsyztkie moje klucze (zrobiłem to :/) super miecz tam był Łza Avo ma około 230 a ten miecz 300. Poszukiwacze są do bani jak ma się taką broń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować