Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2006 o 18:47, Abi Dalzim napisał:

Kto w ogóle dostał ten Łuk Skroma i co musieliście zrobić?

ja otrzymałem ten łuk po złozeniu Skormowi ofiary z silnego najemnika czy jak tam się nazywa gość który za tobą łazi w zamian za kasę. Złozyłem go w ofierze w świątyni skorma i dostałem łuk ale trzeba czasami przyprowadzić kilka ofiar i najlepiej robić to o północy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 20:41, Pyton15 napisał:

>> ja otrzymałem ten łuk po złozeniu Skormowi ofiary z silnego najemnika czy jak tam się nazywa
gość który za tobą łazi w zamian za kasę. Złozyłem go w ofierze w świątyni skorma i dostałem
łuk ale trzeba czasami przyprowadzić kilka ofiar i najlepiej robić to o północy!!!


A czy coś się da zrobić jak wezmę kilku najemników i pokolei o północy będe ich składać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 20:44, Ratefi napisał:

A czy coś się da zrobić jak wezmę kilku najemników i pokolei o północy będe ich składać??

Mozna miec naraz tylko dwoch najemnikow, ale mozesz ich skladac jeden pod drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 20:44, Ratefi napisał:

> >> ja otrzymałem ten łuk po złozeniu Skormowi ofiary z silnego najemnika czy jak
tam się nazywa
> gość który za tobą łazi w zamian za kasę. Złozyłem go w ofierze w świątyni skorma i dostałem

> łuk ale trzeba czasami przyprowadzić kilka ofiar i najlepiej robić to o północy!!!

A czy coś się da zrobić jak wezmę kilku najemników i pokolei o północy będe ich składać??

Ja zrobiłem tak poszedłem tam z jednym około północy zasejwowałem i składałem a jak nie dostałem łuku to wczytywałem i tak do skutku podobno im silniejszy najemnik tym większe szanse na łuk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 14:10, zapodaj napisał:

Mam małe pytanko , mianowicie : kto to jest kosa , bo na temacie o fable ( quiz ) ktoś podawał
coś o kosie ?

Jest to najstarszy z bohaterow. W 15% gry gdy idziesz po cos do Maze''a, podsluchasz ich rozmowe. Obecnie urzeduje on na Polnocnych Pustkowiach, badajac ich tajemnice. Poznasz go pod koniec gry, ----------------------------
**************SPOILER**************
przed finalowa walka z Jackiem-smokiem.
**************KONIEC SPOILERA**************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 18:47, Abi Dalzim napisał:

> Pokarzcie mi swoich bohaterow
Mój wygląda tak:

chudy jakiś, ja nie mam zdjęcia swojego ale był przypakowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo gram łucznikiem i w siłę pakuję tylko wtedy, gdy mam zbędne punkty - łucznikowi siła nie potrzebna.

Mam pytanko: jak się używa wytrycha, bo w grze pisze, żebym patrzył na pasek postępu przy włamie, a takiego paska nie ma jak próbuję się włamać. I mogę tak stać przy tych drzwiach do śmierci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 18:51, Abi Dalzim napisał:

Bo gram łucznikiem i w siłę pakuję tylko wtedy, gdy mam zbędne punkty - łucznikowi siła nie
potrzebna.

Mam pytanko: jak się używa wytrycha, bo w grze pisze, żebym patrzył na pasek postępu przy włamie,
a takiego paska nie ma jak próbuję się włamać. I mogę tak stać przy tych drzwiach do śmierci...

a pokazesz mi swojego ale jako faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 18:51, Abi Dalzim napisał:

Bo gram łucznikiem i w siłę pakuję tylko wtedy, gdy mam zbędne punkty - łucznikowi siła nie
potrzebna.

Mam pytanko: jak się używa wytrycha, bo w grze pisze, żebym patrzył na pasek postępu przy włamie,
a takiego paska nie ma jak próbuję się włamać. I mogę tak stać przy tych drzwiach do śmierci...



jak Ci się nie pokazuje to może za daleko stoisz ;p no i musisz włączyc i chyba nawet trzymac ta umiejetnosc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 19:05, SimFury napisał:

jak Ci się nie pokazuje to może za daleko stoisz

Stoję przy samych drzwiach

Dnia 17.12.2006 o 19:05, SimFury napisał:

no i musisz włączyc i chyba nawet trzymac ta umiejetnosc ;p

Tak też robię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 19:10, barteg napisał:

Moze byś przestał jesc te szarlotki ,co Abi ?

Ja zjadam tylko pieczone mięsko jak mam wysoki mnożnik walki, bo wtedy rosną bardzo punkciki doświadczenia za siłe :)
A że w statach jest Spaślak... No to co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: jak sie ozeniłem z Lady Grey, to nie mogę zostać burmistrzem? Bo jak po ożenku poszedłem do domu Greyów i znalazłem list siostry, to Lady przyszła i mi list zabrała (a ja, jak cieć się nawet ruszyć nie mogłem ;) ). Jak to jest z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować