Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2006 o 10:49, Kuba Rozpruwacz napisał:

jak wygłada ostateczna forma ludka jak sie robi złe rzeczy a jak dobrego ludka

jak jestes zly rosna ci rogi lataja kołociebie robaki i tak jak bys sie palił(dymy z ciebie lecą) i czerwone oczy masz a jak jestes dobrym to masz aureole i podobno motyle kołociebie lataja ale nie jestem pewien:)acha i jeszcze cos jak masz rogi u złego to tak jak bys łysiał:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 10:57, Aeon napisał:

> jak wygłada ostateczna forma ludka jak sie robi złe rzeczy a jak dobrego ludka
jak jestes zly rosna ci rogi lataja kołociebie robaki i tak jak bys sie palił(dymy z ciebie
lecą) i czerwone oczy masz a jak jestes dobrym to masz aureole i podobno motyle kołociebie
lataja ale nie jestem pewien:)acha i jeszcze cos jak masz rogi u złego to tak jak bys łysiał:PP


dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 10:57, Aeon napisał:

> jak wygłada ostateczna forma ludka jak sie robi złe rzeczy a jak dobrego ludka
jak jestes zly rosna ci rogi lataja kołociebie robaki i tak jak bys sie palił(dymy z ciebie
lecą) i czerwone oczy masz a jak jestes dobrym to masz aureole i podobno motyle kołociebie
lataja ale nie jestem pewien:)acha i jeszcze cos jak masz rogi u złego to tak jak bys łysiał:PP


A to nieprawda :) Sam byłem zły i dobry. Jak jesteś zły, to masz rogi, czarne oczy, nie latają żadne robaki i się nie palisz, jak jesteś dobry, to jesteś taki nieco bardziej siwy :) i oczywiście widać aureole jak się nie ruszasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 11:02, Vytrix napisał:

> > jak wygłada ostateczna forma ludka jak sie robi złe rzeczy a jak dobrego ludka
> jak jestes zly rosna ci rogi lataja kołociebie robaki i tak jak bys sie palił(dymy z ciebie

> lecą) i czerwone oczy masz a jak jestes dobrym to masz aureole i podobno motyle kołociebie

> lataja ale nie jestem pewien:)acha i jeszcze cos jak masz rogi u złego to tak jak bys
łysiał:PP

A to nieprawda :) Sam byłem zły i dobry. Jak jesteś zły, to masz rogi, czarne oczy, nie latają
żadne robaki i się nie palisz, jak jesteś dobry, to jesteś taki nieco bardziej siwy :) i oczywiście
widać aureole jak się nie ruszasz...

hmm mamy nie dowiarka :) dam ci skreen shota czy jakos tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 11:02, Vytrix napisał:

A to nieprawda :) Sam byłem zły i dobry. Jak jesteś zły, to masz rogi, czarne oczy, nie latają
żadne robaki i się nie palisz, jak jesteś dobry, to jesteś taki nieco bardziej siwy :) i oczywiście
widać aureole jak się nie ruszasz...


Może masz powyłączane opcje graficzne odpowiadające za to, ale na 100% są robaki i motylki. Dym też jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 21:54, Aeon napisał:

> acha, taki buty....na pewno jakos sie da...musi...ale ja wydalem na solusa 200 k :D
200k on kosztuje 80k



może...niepamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach





Dnia 21.12.2006 o 11:02, Vytrix napisał:

A to nieprawda :) Sam byłem zły i dobry. Jak jesteś zły, to masz rogi, czarne oczy, nie latają
żadne robaki i się nie palisz, jak jesteś dobry, to jesteś taki nieco bardziej siwy :) i oczywiście
widać aureole jak się nie ruszasz...


Aeon ma racje.Ale ty terz ją morzesz mieć może cie mieć inne wersje fable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 18:22, Tomasz K. napisał:

Jak używasz magii to jesteś siwy, jak wojownik to czarne czy brązowe.


pod koniec rownież siwy normalnie to czarne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 18:31, Tomasz K. napisał:

Tak... Tylko że mnie się włancza jakiś eror na koniec jak chcę grać dalej, czyli napisy końcowe.


wgraj patcha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 19:37, BigMc napisał:

Jak przebiega dorastanie? czy to się dzieje na oczach gracza czy po jakichś
filmach
?

Rozwijasz się za pomocą czasu. Tylko z początku gry, po filmach. Gdy wyjdziesz z Gildii Bohaterów to wtedy zaczyna dorastać wg. czynności i czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 19:43, Matiz666 napisał:

Ale po niektórych filmikach bohater też staje się starszy (np: filmik płynięcia do północnych
krain).

A no tak... Widziałem przypłyną i miał brodę lumpa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 19:44, Tomasz K. napisał:

> Ale po niektórych filmikach bohater też staje się starszy (np: filmik płynięcia do północnych

> krain).
>
A no tak... Widziałem przypłyną i miał brodę lumpa...

Robił się równiez o rok straszy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 20:00, Matiz666 napisał:

Odkrywcze, starzeje się i robi się o rok starszy, jak na to wpadłeś ?? ;)) [żarcik]

hehe , proste . Mój bohater miał tylko 18 lat jak wypłyną a jak przybył to miał 19 ! Proste czeba tylko umiec liczyc , =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować