Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2007 o 08:39, Baal Namib napisał:

Co to Sentius ?? Nie przypominam sobie... Wiem że był jakiś miecz, u jakiegoś kupca, ale nie
pamiętam jak się nazywał, to ten ?


więc tak: Sentinus to maczuga (foto niżej) 270 obrażeń, zwiększenie mocy srebra i przebicia. Miecz który możesz kuipić od kupca w pł Kamiennsej Altanie to wielki miecz Solus; jeden z najpotężniejszych mieczy w grze, 314 obrażeń zwiększenie mocy płomienia, punktów doświadczenia i ostrości. mi osobiście nie podoba się za bardzzo, ale przyznaje, ze kosi ładnie.

20070424090051

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 09:05, Baal Namib napisał:

Ok, dzięki. Właśnie, ten drugi to solus :) A o Sentiusie dopiero teraz usłyszałem :)


nie ma sprawy ;] co do Solusa, możesz go również dostać od Lady Gray (jeżeli ta jest twoja żoną)obdarowując ją prezentami(ważna jest różnorodność) ale kupienie go w sklepie tak czy inaczej zdecydowanie bardziej sie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielki miecz Solus to mocna broń ale jego wygląd razi oczy proponował bym Siewce Sierot bardzo dobrą broń która ładnie wygląda i ma zachęcającą nazwę do siekania ludzi
Znajdzie się go w demonicznych dzwiach w Nekropoli ale cena za niego jest duża wszystkie posiadane klucze odamy dla dzwi wzamian za miecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro już proponujemy bronie to i ja coś zarekomenduje, mianowicie chodzi mi o patelnie(100obrażęń, ale 4 sloty na ulepszenia). Żeby ją zdobyć trzeba sporo się nabiegać (2h) i nastrzelać (20min), jednak zabicie Jacka Rzeźnika przyrządem do smażenia jajówy jest bezcennym przeżyciem^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 09:33, Nos Mucios napisał:

skoro już proponujemy bronie to i ja coś zarekomenduje, mianowicie chodzi mi o patelnie(100obrażęń,
ale 4 sloty na ulepszenia). Żeby ją zdobyć trzeba sporo się nabiegać (2h) i nastrzelać (20min),
jednak zabicie Jacka Rzeźnika przyrządem do smażenia jajówy jest bezcennym przeżyciem^^

To tak samo jak pokonać go na gołe pięści i tylko z użyciem czaru kula ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

opłaca się?? :P
Niom ale jeśli nie masz rzeczywiście w co grać a masz mało czasu -gra jest krótka więc nie oczekuj długiego scenariusza -ale to czyni nią trochę niepowtarzalną przechodziłem już kilka razy nie nudzi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 12:54, KonradRębkowski napisał:

przechodziłem już kilka razy nie nudzi się :)

Nudzi się, nudzi. Jak przeszedłem grę raz i zacząłem od razu drugi raz to dotrwałem jedynie do połowy. Gra musiała poczekać kilka miesięcy zanim znowu w nią zagrałem z przyjemnością. Przesyt też nie jest dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 13:08, Abi Dalzim napisał:

> przechodziłem już kilka razy nie nudzi się :)
Nudzi się, nudzi. Jak przeszedłem grę raz i zacząłem od razu drugi raz to dotrwałem jedynie
do połowy. Gra musiała poczekać kilka miesięcy zanim znowu w nią zagrałem z przyjemnością.
Przesyt też nie jest dobry :)


Ja przeszedłem 4 razy i mi się nie znudziła. Bawiłem się w otwieranie wszystkich skrzyń, demonicznych drzwi etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 19:16, gaweyn napisał:

Bawiłem się w otwieranie wszystkich skrzyń, demonicznych drzwi etc...

Wyobraź sobie, że ja też :) Mimo to gra znudziła mnie przy drugim przechodzeniu pod rząd. Ale już za kilka miesięcy znowu mi się fajnie grało i pewnie do Fable jeszcze kiedyś powrócę.

Dnia 24.04.2007 o 19:16, gaweyn napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 19:10, Abi Dalzim napisał:

> jestem ciekawy czy da sie mieć ubranko Jacka Rzeźnika ...
Nie całe. Tylko maskę można mieć.

szkoda :( to że maskę to akurat wiem bo na końcu ma się wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 10:50, DaMiaN47 napisał:

Macie może jakiś uniwersalny sposób na pokonanie Jacka Rzeźnika? Bo ja próbuje i mi nie idzie.


jasne ;] spowolnienie czasu + tarcza energetyczna + łuk Skroma i wiele strzał. Jacek nie ma szans ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 07:31, Skarmory napisał:

> > jestem ciekawy czy da sie mieć ubranko Jacka Rzeźnika ...
> Nie całe. Tylko maskę można mieć.
szkoda :( to że maskę to akurat wiem bo na końcu ma się wybór ;)


jest jeszcze jeden sposób na maskę Jacka, poniżej prezentuje trzy warianty maski. Moze nie prezentują siętak "szałowo" jak ta z konca gry, ale zawsze coś ;]

20070425111220

20070425111248

20070425111258

20070425111305

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 13:03, Piter Fersin napisał:

Gdzie jest konkurs wędkarski w fable w statch mam info o rybie złowionej na konkursie zabiłem
jack''a ale nigdzie nie umiem znaleźć konkursu :(


konkurs odbywa się w przełęczy Rybaka, dojdziesz tam przez lokacje, wejście do wielkiego lasu. Nagrodą w zawodach jest Wędka Mistrzów za III miejsce, za II srebrny klucz a za I kapelusz wędkarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować