Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Aj kiedys pisalem w tym temacie posta z pytaniem ale nie moge znalezc;/
Wiec zapytam jeszcze raz:)
Nie pamietam jak sie ten stworek nazywa ale... ide jakas taka ciemna dolina (gdzie troche daleko od poczatku gry) i dolacza do mnie trzech jakis jakby kupcow, musze ich chronic przed jakimis wilkami itp... ale... na koncu dochodze do jakiejs jaskini, do wejscia do niej i z ziemi wynurza sie wielkie potworzysko:P Jak pokonac najlatwiej to dziadostwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dużo mikstur to możesz ją zabić mieczem a kiedy chce się wbić w ziemie to rób dwa uniki do tyłu.Jednak najlepszym sposobem jest strzelanie do niej z łuku wtedy kiedy nie rzuca w ciebie kamieniami a kiedy rzuca rób uniki i tak w kółko aż bestia padnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 16:31, NuGGet napisał:

Jak pokonac najlatwiej to dziadostwo?

Spowolnienie Czasu jest baaaardzo pomocne :)
Gość nie ma szans Cię trafić wtedy, a Ty do niego podbiegasz i walisz mieczem (albo z daleka walisz łukiem bądź zaklęciami). Oczywiście cały czas warto mieć włączoną Fizyczną Tarczę (ot, tak na wszelki wypadek ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 08:58, Abi Dalzim napisał:

Oczywiście cały czas warto mieć włączoną Fizyczną Tarczę (ot, tak na wszelki wypadek ;) ).


OOO fizyczna tarcze jest najlepsza, zwałaszcza gdy osiągniesz w niej najwyższy poziom przed misją na cmentarzu lychfield (dobrze nie pamiętam jak to sie piszę), wtedy kosisz szkielety i zobie, mnożnik Ci wzrasta i punkty doświadczenia rosną, z godzinkę jak nie szybciej i masz statystyki zmaksmalizowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 08:58, Abi Dalzim napisał:

> Jak pokonac najlatwiej to dziadostwo?
Spowolnienie Czasu jest baaaardzo pomocne :)
Gość nie ma szans Cię trafić wtedy, a Ty do niego podbiegasz i walisz mieczem (albo z daleka
walisz łukiem bądź zaklęciami). Oczywiście cały czas warto mieć włączoną Fizyczną Tarczę (ot,
tak na wszelki wypadek ;) ).

Dzieki wlasnie to pokonalem:)
Niedawno zaczelem grac i znowu mam problem... Jak zmienic fryzure?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 09:54, Master J napisał:

Idziesz do fryzjera, rozmawiasz, wybierasz fryzurę:P Ewentualnie można to zrobić u napotkanego
kupca-fryzjera:)

Nie wiedzialem:P Bo znalazlem jakis kupon na fryzurkie w pierwszej misji z Gildii Bohaterów, w tym zadaniu z ta wielka osa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zabilem tego wielkoluda "Dwa Ostrza":P
Mam juz nawet zone, ta barmanke z miasta:P
I mam pytanko... Kiedy biore dwureczny miecz czy topor to dziwnie powoli nim uderzam;/ CO trzeba zrobic zeby walil nim szybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 21:39, NuGGet napisał:

Wlasnie zabilem tego wielkoluda "Dwa Ostrza":P
Mam juz nawet zone, ta barmanke z miasta:P
I mam pytanko... Kiedy biore dwureczny miecz czy topor to dziwnie powoli nim uderzam;/ CO trzeba
zrobic zeby walil nim szybciej?


musisz chyba dawać w gildi bohaterów na umiejetność: Budowa ciała albo szybkość czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest jakies demo fable? bo na dniach zamierzam kupić a nie mam zamiaru się naciąc jak już to parę razy było z innymi gierkami ...... a nigdzie dema nie mogę namierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 22:03, castlerock napisał:

a nigdzie dema nie mogę namierzyć

Bo takowe nie istnieje. Musisz grę kupić w ciemno albo zawierzyć opinii kolegów / forumowiczów / serwisów netowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chrystus mania bućka:P
Niech ktoś pomoże!
Jak zabic tego stareg, niedorobionego żula, Jacka Rzeźnika???
Ten menel sie unosi i wogole nie da rady go trafic, ciagle przychodza tylko nowe potwory i nic;/;/;/
Pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 21:08, Abi Dalzim napisał:

Z łuku albo czarami.

Dzieki Wielkie:D Mecze sie z nim juz chyba z godzine:P
Probowalem troche z luku ale co naciagne strzale w luku to on wali we mnie czarami;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak robiłem tę misję o wszystkie statysteyki mialem zmaksymalizowane więc ni miałem problemu, włącz sobie fizyczną tarczę, pij eliksiry many i tak jak Abi mówi z łuku go lub magią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 21:12, Obi-wan Kenobii napisał:

Heh, jak robiłem tę misję o wszystkie statysteyki mialem zmaksymalizowane więc ni miałem problemu,
włącz sobie fizyczną tarczę, pij eliksiry many i tak jak Abi mówi z łuku go lub magią :D

Wiem tylko tyle ze sile mam duza bo dwurecznym mieczem juz szybko wymachuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować