Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2007 o 21:20, Abi Dalzim napisał:

Bardzo pomocne jest spowolnienie czasu. Dzięki temu rozwalisz go w minutę :)

:D Mam spowolnienie czasu:D
A te kamienie co wychodza ziemi i stoja po bokach do czegos sluza?
Bo probowalem sie za nimi schowac przed rzeznikiem ale nic nie daje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 21:23, NuGGet napisał:

:D Mam spowolnienie czasu:D
A te kamienie co wychodza ziemi i stoja po bokach do czegos sluza?
Bo probowalem sie za nimi schowac przed rzeznikiem ale nic nie daje;/


Daje, tylko musisz się nieco do kamienia odsunąć, wtedy fala uderzeniowa Cię nie zrani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Troche wstyd sie do tego przyznać ale za pierwszym razem kiedy walczyłem z ziemnym trollem biłem go ciągle magią "lighting" na pierwszym poziomie! Zabiłem go! po chyba 15-20 min. NIestety tak też postępowałem z TwinBlade :] dopuki niemiał połowy życia bo potem mnie oświeciło :) POzdro dal everyone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 22:27, mr.Nowak napisał:

Wiecie co? Troche wstyd sie do tego przyznać ale za pierwszym razem kiedy walczyłem z ziemnym
trollem biłem go ciągle magią "lighting" na pierwszym poziomie! Zabiłem go! po chyba 15-20
min.

Ja trolle rozwalam teraz w kilka sekund:D Z tym mieczem i sila jaka mam to... uhuu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 22:27, mr.Nowak napisał:

Wiecie co? Troche wstyd sie do tego przyznać ale za pierwszym razem kiedy walczyłem z ziemnym
trollem biłem go ciągle magią "lighting" na pierwszym poziomie! Zabiłem go! po chyba 15-20
min. NIestety tak też postępowałem z TwinBlade :] dopuki niemiał połowy życia bo potem mnie
oświeciło :) POzdro dal everyone


Ja jak pierwszy raz walczyłem z ziemnym trolem to czekałem aż zacznie się chować podbiegałem do niego wyciągałem łuki i czekałem aż wylezie wtedy strzelałem w łeb i uciekałem.A pod koniec gry z czymbym to niewalczył to zawsze ta sama taktyka spowolnienie czasu wiele strzał.Jacka zabiłem tak na chyba 8 czy 9 strzałów.A tą lepszą forma Jacka załatwiłem już soulusem+wiele uderzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Fable zacząłem grać około 3 dni temu i jak na razie gierka bardzo mi się podoba. Mam na razie jeden problem : tak sobie spojrzałem co w poradniczku piszą i czytam : " z molo wyłowisz srebrny klucz" podchodzę właśnie do liny i na screenie w poradniku jest że powinien pojawić się haczyk w miejscu F1. Niestety mi się takowy nie pojawia i tym samy nie mogę wyłowić żadnego przedmiotu. Ktoś może pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 16:34, Gryczka napisał:

W Fable zacząłem grać około 3 dni temu i jak na razie gierka bardzo mi się podoba. Mam na razie
jeden problem : tak sobie spojrzałem co w poradniczku piszą i czytam : " z molo wyłowisz
srebrny klucz"
podchodzę właśnie do liny i na screenie w poradniku jest że powinien pojawić
się haczyk w miejscu F1. Niestety mi się takowy nie pojawia i tym samy nie mogę wyłowić żadnego
przedmiotu. Ktoś może pomóc?

A kupiles wędke?:) Bo jak nie to musisz ja kupic zeby moc lowic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 16:34, Gryczka napisał:

W Fable zacząłem grać około 3 dni temu i jak na razie gierka bardzo mi się podoba. Mam na razie
jeden problem : tak sobie spojrzałem co w poradniczku piszą i czytam : " z molo wyłowisz
srebrny klucz"
podchodzę właśnie do liny i na screenie w poradniku jest że powinien pojawić
się haczyk w miejscu F1. Niestety mi się takowy nie pojawia i tym samy nie mogę wyłowić żadnego
przedmiotu. Ktoś może pomóc?


Hmm, a zdobyłeś wędke? Jeżeli tak, to nie wiem, co jest. Jeżeli nie, to udaj się do Przełęczy Rybaka i tam dostaniesz wędke. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 część posta

Ziemne trole to nuda lepsze są kamienne i łatwiej znalezć choć nawet tego można rozwalić w 10 skund. Jest na to taki sposóbb.
1. Wielki miecz Solus
2. Siła na max
3. Szybkość na max.
4. Berskerer na max
5. Spowolnienie czasu na max.
6. Wiele uderzeń na max.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki to trol to drobnostka ale dla zabawy możesz go porozwalać. Znajdziesz go przed Sękową Polaną.
PS: Z kamiennego trola zawsze wypada cos fajnego jak rubin
PS2: Ja status popularności legendarny nabiłem właśnie na trolu.


2 część posta

Na początakach gry jeszcze przed zabijaniem hobbesów trenoował w wielkim lesie. W chodze jak zwykle i widze coś latającego wale w to nawalam w to nawalam a to nic tylko dalej mnie atakuje. Okazało się że to nimfa Sukkub (najmocniejsza z nimf). Póżniej przez 1/4 gry bałem się nimf i pewnego razu się wkurzgyłem boska furia i nimfa zdechła póżniej się już ich nie bałem.


3 część posta


Żeby nie było że w pierwszej ćzęści to moją postacią był wojownik a w drugiej mag to imformuje że to jedna i ta sama postać. Postać uniwersalna. Wszystkie zaklęcia. Wszystko z działu siła na maxa. Prawie najmocniejsza broń strzelescka w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 16:46, Gvynbleidd napisał:

Jest na to taki sposóbb.

Fajny mi sposób... napisałbyś, jak można łatwo rozwalić trolla w 1/4, ew. 1/3 gry, a nie pod koniec, gdy postać ma wszystkie skille i atrybuty na max

Dnia 30.05.2007 o 16:46, Gvynbleidd napisał:

Znajdziesz go przed Sękową Polaną.

Jest też zamiast Hobbesów w Jaskiniach w Wielkim (albo w Mrocznym) Lesie i w kilku innych miejscach, których jednak już nie pamiętam

Dnia 30.05.2007 o 16:46, Gvynbleidd napisał:

PS: Z kamiennego trola zawsze wypada cos fajnego jak rubin

Jeśli znasz trick na kasę, możesz mieć 200k już podczas pierwszej wizyty w Dębowej Dolinie

Dnia 30.05.2007 o 16:46, Gvynbleidd napisał:

PS2: Ja status popularności legendarny nabiłem właśnie na trolu.

Równie dobrze możesz dostać status legendarny na każdym innym potworze... oczywiście za trolla dostaniesz "trochę" więcej sławy niż za np.

W reszcie posta masz rację, choć nimfy można rozwalać łukiem, najlepiej gdy zna się czary Wiele strzał + Spowolnienie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 17:01, Damian14BO napisał:

Fajny mi sposób... napisałbyś, jak można łatwo rozwalić trolla w 1/4, ew. 1/3 gry, a nie pod
koniec, gdy postać ma wszystkie skille i atrybuty na max


Ja to robiłem co prawda ni w 1/3 gry a w 1/2.

Dnia 30.05.2007 o 17:01, Damian14BO napisał:

> Znajdziesz go przed Sękową Polaną.
Jest też zamiast Hobbesów w Jaskiniach w Wielkim (albo w Mrocznym) Lesie
i w kilku innych miejscach, których jednak już nie pamiętam


Mi chodzi o skalnego trola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak teraz trolle Solusem zchodzą po kilku sec. :)

PS:Jeśli ktoś ma problem z ukończeniem gry to napiszcie przeszedłem ją 6 razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 21:37, mr.Nowak napisał:

Czy szanowna redakcja CDP lub ktoś z forumowiczów niewie przypadkiem kiedy ukarze się Fable
2??

Data nie została jeszcze ustalona; mówi się o 2008/2009, więc jeszcze przyjdzie ci czekać dosyć długo. A wersja na PC będzie jeszcze później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 16:36, ad0 napisał:

Hmm, a zdobyłeś wędke? Jeżeli tak, to nie wiem, co jest. Jeżeli nie, to udaj się do Przełęczy
Rybaka i tam dostaniesz wędke. <;

Nie wędki jeszcze nie kupiłem, masz racje muszę sie udac do Przełęczy rybaka, tam jest chyba organizowany jakiś turniej wędkowania :) To było trochę głupie pytanie, ale jeszcze tak w Fable nie jestem obeznany ;) Dzieki również za pomoc Nuggetowi :)

Ale o to nie chodziło, chce napisac o pewnym błedzie w poradniku ( to chyba jest błąd ;P) : nie uważacie że źle odmieniają imię Szept - przecież to jest dziewczyna. Napisane jest jak byk "jeszcze raz zmierzysz się z Szeptem" nie powinno własnie odmienione być z Szept, z Szeptem by było jakby to był chłopak. Co o tym uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 20:23, Gvynbleidd napisał:

Ja to robiłem co prawda ni w 1/3 gry a w 1/2.

No właśnie! Co to za sztuka zabić trolla w połowie gry, gdy ma się wymaksowane niemal wszystkie ofensywne skille?? Napisałbyś porady dotyczące walki 20-paro letnim wypierdkiem podczas eskortowania kupców... to tak, jakby napisać o Sonnym (15 kierowca z NFS:MW), że bardzo łatwo jest z nim wygrać- wystarczy mieć Carrerę GT ze wszystkimi upgrade''ami, podczas gdy na tym etapie gry można mieć co najwyżej Golfa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, masz rację, choć nie zauważyłem tego błędu - oczywiście, że powinno być "z Szept". <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie jeszcze jedno pytanie odnosnie wieku, gdyz nie znalazłem tego w instrukcji. Mam obecnie 27 lat ( chodzi o gre ;P ) i jesli będę grać długo i długoo czy kiedyś będę 80-letnim dziiadkiem ? Tzn. czy kiedyś umrę i czy muszę przechodzić grę na czas, abym kiedys nie umarł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 21:08, Gryczka napisał:

Ode mnie jeszcze jedno pytanie odnosnie wieku, gdyz nie znalazłem tego w instrukcji. Mam obecnie
27 lat ( chodzi o gre ;P ) i jesli będę grać długo i długoo czy kiedyś będę 80-letnim dziiadkiem
? Tzn. czy kiedyś umrę i czy muszę przechodzić grę na czas, abym kiedys nie umarł?


Nie umżesz napweno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować