Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Wy niewierni! Ja zawsze za pierwszym razem w eRPeGach wybieram takiego dobrego paladyna choćby.
A Fable jest bardzo dobrą grą ale niestety - mogła być jeszcze lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 13:22, RebeliaMuppet napisał:

> Ja tak samo. Ja zawsze w każdej grze gdzie można być dobrym lub złym wybierał złego ;p


Ja też .
Ale w fable raz grałem dobrym i 2 złym bo pierwszy raz przeszedłem złym a potem jak grałem
dobrym odkryłem że w misji w której Jack aktywuje tek kamienne kule(nie pamiętam jak sie wabią
bo dawno nie grałem) potwory odradzają się w nieskończoność i dzięki temu cały czas wymachiwałem
mieczem(dosłownie cały czas bez najmniejszej przerwy) ale jak nabiłem mnożnik walki na 200
to mi sie znudziło.Potem nauczyłem sie wszystkich czarów wszystkie statystyki poszły na max
i jeszcze dużo zostało a Jack nawet nie zauwarzył jak zginął:P

Jack to było chucherko :P.A tak pro po gdy masz wybór czy zabić siostre czy nie to tylko decyzja czy chcesz być złym czy nie.Jeśli masz siłe na maksa wyciągniesz ten miecz co był w skale.(Ma takie same statystyki jak miecz aonu czy jakoś tak) Tylko że gorzej wygląda. Ja przeszedłem gre na wszystkie sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 14:40, witek194 napisał:

ktoś wie gdzie hełm mogę kupić

Powinien być w Obozie Dwóch Ostrzy u jednego z kupców. On ma chyba wszystkie mroczne zbroje/ubrania

Dnia 02.08.2007 o 14:40, witek194 napisał:

i w jakim poziomie siły mogę wyciągnąć miecz z lasu wiedzmy??

Musisz mieć wszystkie statystyki siły na siódmym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 14:42, Damian14BO napisał:

> ktoś wie gdzie hełm mogę kupić
Powinien być w Obozie Dwóch Ostrzy u jednego z kupców. On ma chyba wszystkie mroczne zbroje/ubrania
> i w jakim poziomie siły mogę wyciągnąć miecz z lasu wiedzmy??
Musisz mieć wszystkie statystyki siły na siódmym poziomie.

tak wiem.Ale chodziło mi o płytowy hełm.Mam teraz wielki obsydianowy młot czy pora go zmienić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 13:41, Super Shadow napisał:

> > Ja tak samo. Ja zawsze w każdej grze gdzie można być dobrym lub złym wybierał złego
;p
>
>
> Ja też .
> Ale w fable raz grałem dobrym i 2 złym bo pierwszy raz przeszedłem złym a potem jak grałem

> dobrym odkryłem że w misji w której Jack aktywuje tek kamienne kule(nie pamiętam jak sie
wabią
> bo dawno nie grałem) potwory odradzają się w nieskończoność i dzięki temu cały czas wymachiwałem

> mieczem(dosłownie cały czas bez najmniejszej przerwy) ale jak nabiłem mnożnik walki na
200
> to mi sie znudziło.Potem nauczyłem sie wszystkich czarów wszystkie statystyki poszły na
max
> i jeszcze dużo zostało a Jack nawet nie zauwarzył jak zginął:P
Jack to było chucherko :P.A tak pro po gdy masz wybór czy zabić siostre czy nie to tylko decyzja
czy chcesz być złym czy nie.Jeśli masz siłe na maksa wyciągniesz ten miecz co był w skale.(Ma
takie same statystyki jak miecz aonu czy jakoś tak) Tylko że gorzej wygląda. Ja przeszedłem
gre na wszystkie sposoby


to dla złych to miecz avo o ile dobrze pamientamam w tej akademii czy jak to tam miało w grobie leży łza avo ma tylko inny kolorz tego co pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 16:59, witek194 napisał:

czy jest jakaś mozyliwosc odmłodzenia sie ??? już mam 40 lata :(

Niestety nie ma. Nie martw sie bo za wyglądem nic sie nie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:16, Super Shadow napisał:

> czy jest jakaś mozyliwosc odmłodzenia sie ??? już mam 40 lata :(
Niestety nie ma. Nie martw sie bo za wyglądem nic sie nie zmieni :)

ile mogę mieć max lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:18, witek194 napisał:

> > czy jest jakaś mozyliwosc odmłodzenia sie ??? już mam 40 lata :(
> Niestety nie ma. Nie martw sie bo za wyglądem nic sie nie zmieni :)
ile mogę mieć max lat?

Tego nie wiem. Pisali na forum że 65 ale ja słyszałem od kumpla że miał 200 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:16, Super Shadow napisał:

> czy jest jakaś mozyliwosc odmłodzenia sie ??? już mam 40 lata :(
Niestety nie ma. Nie martw sie bo za wyglądem nic sie nie zmieni :)

O ile mnie pamięć nie myli, to w którejś ze świątyń, za odpowiednią ofiarę, bohater ulegał odmłodzeniu.Oczywiście mogę nie mieć racji, bo grałem rok temu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze pamiętam to nieszło się odłmodzić i były tylko dwie świątynie dobrych i złych. We złej składało się ofiary z ldzi i po jakimś czasie szło dostać dość fajny łuk. A w drugiej świetyni koło takiego miecza w skale za złoto można poprawić sobie charakter na +, aha i w drugiej za skadanie ofiar charakter -.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:35, Robot napisał:

jak dobrze pamiętam to nieszło się odłmodzić i były tylko dwie świątynie dobrych i złych. We
złej składało się ofiary z ldzi i po jakimś czasie szło dostać dość fajny łuk. A w drugiej
świetyni koło takiego miecza w skale za złoto można poprawić sobie charakter na +, aha i w
drugiej za skadanie ofiar charakter -.


Też, tak mi się wydaje, bo sam próbowałem znaleźć coś żeby mnie odmłodziło, a tu nic takiego nie znazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 18:36, witek194 napisał:

tak szukam po sklepach albionu a tu nici z płytowego hełmu.Gdzie można taki dostać?

Teraz mi się przypomniało, że nie ma takiego hełmu... Możesz założyć Hełm Demonicznego Wojownika, który znajdziesz w skrzyni w Świątyni Archonta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 18:36, witek194 napisał:

tak szukam po sklepach albionu a tu nici z płytowego hełmu.Gdzie można taki dostać?

Po zejściu ze statku, na śnieżnym lądzie, w jednej ze skrzyń znajduję się Szyszak Świętego Wojownika (?) i jak przez większość czasu chodziłem właśnie w nim :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 18:42, Damian14BO napisał:

> tak szukam po sklepach albionu a tu nici z płytowego hełmu.Gdzie można taki dostać?
Teraz mi się przypomniało, że nie ma takiego hełmu... Możesz założyć Hełm Demonicznego Wojownika,
który znajdziesz w skrzyni w Świątyni Archonta.

gdzie jest ta świątynia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 18:58, witek194 napisał:

który znajdziesz w skrzyni w Świątyni Archonta. gdzie jest ta świątynia ??

Daaaaaleko na północy. Trafisz tam wraz z głównym wątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 19:21, Damian14BO napisał:

> który znajdziesz w skrzyni w Świątyni Archonta. gdzie jest ta świątynia ??
Daaaaaleko na północy. Trafisz tam wraz z głównym wątkiem

No własnie napazam sie poraz pierwszy z Jackiem (zachwile zachile spazmów dostane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować