Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2007 o 18:44, Firaxo napisał:

> tak szukam po sklepach albionu a tu nici z płytowego hełmu.Gdzie można taki dostać?
Po zejściu ze statku, na śnieżnym lądzie, w jednej ze skrzyń znajduję się Szyszak Świętego
Wojownika (?) i jak przez większość czasu chodziłem właśnie w nim :]

to jest ta skrzynia co wymaga 30 kluczy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 20:44, witek194 napisał:

> > tak szukam po sklepach albionu a tu nici z płytowego hełmu.Gdzie można taki dostać?

> Po zejściu ze statku, na śnieżnym lądzie, w jednej ze skrzyń znajduję się Szyszak Świętego

> Wojownika (?) i jak przez większość czasu chodziłem właśnie w nim :]
to jest ta skrzynia co wymaga 30 kluczy ???

Nie, to jest skrzynia, która jest ukryta gdzieś na szczycie schodów i nie potrzeba do niej srebrnych kluczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 23:39, Firaxo napisał:

> > > tak szukam po sklepach albionu a tu nici z płytowego hełmu.Gdzie można taki
dostać?
>
> > Po zejściu ze statku, na śnieżnym lądzie, w jednej ze skrzyń znajduję się Szyszak
Świętego
>
> > Wojownika (?) i jak przez większość czasu chodziłem właśnie w nim :]
> to jest ta skrzynia co wymaga 30 kluczy ???
Nie, to jest skrzynia, która jest ukryta gdzieś na szczycie schodów i nie potrzeba do niej
srebrnych kluczy

ok juz znalazłem hełm dla dobrego i dla złego :)) thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 23:53, witek194 napisał:

ok juz znalazłem hełm dla dobrego i dla złego :)) thx

Spx, jak będziesz czegoś potrzebował to pisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 12:21, Alexx1 napisał:

tAK JAK na początku.Ma brązowe włosy,nie ma rogów ani aureoli.I nikt się go nie boi ani nie
ubóstwia.Ale za to ma najwięcej kasy;D



Ja zawsze miałem pełno kasy nie ważne jak grałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 02:18, SinClers napisał:

po między dobrem a złem?

Dobry nie może rozwinąć na max Szału bitewnego, chyba Odwrócenia i Piekielnego gniewu, natomiast zły nie opanuje do perfekcji Gniewu boga (czy jakoś tak) i fizycznej tarczy. No i (paradoksalnie) zły musi złożyć mniejszą ofiarę w (dobrej) Świątyni Avo, natomiast dobry musi przyprowadzić mniejszą ilość ochroniarzy do (złej) Kaplicy Skorma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 12:01, Abi Dalzim napisał:

Do tego jeszcze zły ma rogi i muchy koło siebie, a dobry aureolkę i motylki :)

te muchy mnie odrzucają :)(żart)
ostatnio w takich grach lubię być zły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 12:30, SinClers napisał:

mi chodzi o fabułę z tym złym i dobrym, i czy w fable jest taki duży świat jak w obliviona albo chociaż gothic 2?

Gdyby świat gry był jedną całością (a nie puzzlami), to Albion byłby całkiem duży. A tak mapa jest duża, ale my poruszamy się po niewielkiej jego części. Ale mam nadzieję, że świat w "dwójce" będzie lepszy. Poza tym Fable to nie taki hardcore''owy RPG - to taka bajeczka z dodanym rozwojem postaci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś powiedzieć gdzie są wszystkie części stroju zabójcy?? bo mam profil zabójca i tytuł zabójca więc jeszcze strój mi pozostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 11:55, matiz09 napisał:

może mi ktoś powiedzieć gdzie są wszystkie części stroju zabójcy?? bo mam profil zabójca i
tytuł zabójca więc jeszcze strój mi pozostał

Strój zabójcy? Hm, da się gdzieś kupić, poszukaj w różnych miejscach [w którymś mieście, stawiałbym na dębową dolinę albo sękową polanę] brakujących części mi udało się zebrać cały. Fajniejszy jest jednak strój ognistego zabójcy [czy coś takiego], cały czerwony i z lepszymi statami, można go zdobyć na wybrzeżu haków o ile pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 11:55, matiz09 napisał:

może mi ktoś powiedzieć gdzie są wszystkie części stroju zabójcy?? bo mam profil zabójca i tytuł zabójca więc jeszcze strój mi pozostał

Strój zabójcy powinien mieć jeden z kupców w obozie Dwóch Ostrzy- jeśli będzie je miał, ale na szarym tle, to spodziewa się dostawy. Powinno pisać, kiedy będzie ten strój do kupienia. Jest także strój Ognistych Zabójców, który jest porozrzucany po szafkach, regałach, etc. w domach w Śnieżnej Iglicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 12:29, Damian14BO napisał:

Jest także strój Ognistych Zabójców, który jest porozrzucany po szafkach, regałach, etc. w
domach w Śnieżnej Iglicy.

Ten to jest dopiero kozacki :)
Szkoda tylko, ze dostępny prawie na samym końcu gry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 12:25, Liqid napisał:

Fajniejszy
jest jednak strój ognistego zabójcy [czy coś takiego], cały czerwony i z lepszymi statami,
można go zdobyć na wybrzeżu haków o ile pamiętam.


nie na wybrzeżu tylko w śnieżnej iglicy :) ale do śnieżnej iglicy mam jeszcze troszke do przejścia bo gram od wczoraj i właśnie pokonałem jacka i po raz wziołem miecz aeonów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 11:38, matiz09 napisał:

nie na wybrzeżu tylko w śnieżnej iglicy :) ale do śnieżnej iglicy mam jeszcze troszke do przejścia
bo gram od wczoraj i właśnie pokonałem jacka i po raz wziołem miecz aeonów :D

Tak, moja pomyłka :) Druga to fakt, że staty mają oba pancerze identyczne, ale co tam, tamten ładniejszy.

Ostatnio gram w Fable od początku, tym razem jako zły. Wykonałem pierwszą misję, tracąc jednocześnie pierwsze zadanie specjalne, następne jednak (Lodowy troll i miniony) chciałbym wykonać. W tym właśnie szkopuł, że trzeba mieć do tego dużo punktów sławy. Nie można przy tym iść do Maze''a, bo traci się kolejną misję. Wie ktoś jak dużo trzeba tej sławy zebrać, by móc wykonać te misje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować