Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Sir Peter Molyneux, znowu mówi że to będzie najlepszy RPG wszechczasów. Z Fable 1 było to samo gra świetna, ale erpeg wszechczasów to nie był:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 10:23, W.S.A.D napisał:

Sir Peter Molyneux, znowu mówi że to będzie najlepszy RPG wszechczasów.

Każda firma i osoba robiąca gry tak mówi o swoich produkcjach :)
Trzeba do tego po prostu przywyknąć i traktować to z przymrużeniem oka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam jeśli pytanie się powtórzy ale nie mogłem znależć odpowiedzi która mnie zadowoli więc; Przeczytałem na jednej stronie o Fable że mogę zdobyć i Miecz Aeonów i Łzę Avo. Był na to pewien sposób wykorzystujący zarówno zapis bohatera jak i świata. Czy ktoś wyjaśni mi na czym ten sposób polega i czy istnieje?

P.s: Czytałem wypowiedzi w tym temacie na temat tych 2 rodzaji zapisu gry

Z góry THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 11:28, Gall historyk napisał:

Z góry przepraszam jeśli pytanie się powtórzy ale nie mogłem znależć odpowiedzi która mnie
zadowoli więc; Przeczytałem na jednej stronie o Fable że mogę zdobyć i Miecz Aeonów i Łzę Avo.
Był na to pewien sposób wykorzystujący zarówno zapis bohatera jak i świata. Czy ktoś wyjaśni
mi na czym ten sposób polega i czy istnieje?

P.s: Czytałem wypowiedzi w tym temacie na temat tych 2 rodzaji zapisu gry

Z góry THX


Jak dobrze pamiętam działało to tak Zabij siostre i weś miecz zapisz w tym momęcie gre (używająć Zapis Bohatera), potem wyczytaj ten zapis i tym razem nie zabijaj siostry miecz aoenów będziesz miał w Ekwipunku a Łzę Avo będziesz mól zdobyć (jak dobrze to pamiętam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2007 o 12:03, SimFury napisał:


Jak dobrze pamiętam działało to tak Zabij siostre i weś miecz zapisz w tym momęcie gre (używająć
Zapis Bohatera), potem wyczytaj ten zapis i tym razem nie zabijaj siostry miecz aoenów będziesz
miał w Ekwipunku a Łzę Avo będziesz mól zdobyć



Wielkie dzięki no to idę po ów miecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam troszke nietypowe pytanie. Ma ktos obrazek z obojetnie jaką lalką bohaterów (oprócz Szept) w dużej rozdzielczości ? Bardzo mi potrzebny, nigdzie nie ma na necie w dużej rozdzielczości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 19:53, Gryczka napisał:

Witam, mam troszke nietypowe pytanie. Ma ktos obrazek z obojetnie jaką lalką bohaterów (oprócz
Szept) w dużej rozdzielczości ? Bardzo mi potrzebny, nigdzie nie ma na necie w dużej rozdzielczości..


Takie cosik może być?

20070821223540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 22:39, Gall historyk napisał:

Takie cosik może być?

No raczej nie bo to niejest duża rozdziałka ;]
Gryczka: Możesz oczywiśce powiększyć ale bedzie bardzo słaba jakość. Jak widzisz na tej małej są kanciste boki bo nie była robiona jako art tylko w 3D do gry. Nie wiem po co Ci to laleczka ale wątpię abyś znalazł coś odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam czy ktos mi moze pomoc mam problem z gra Fable jest oczywiscie orginalna. Prz wlaczaniu wyskakuje mi blad "We are sorry, but we have detected that the game did not exit correctly. We recommend starting the game in safe mode. Safe mode may disable some advanced features of the game, but may allow you to play the game."
Moj komp to nVidia MSI nx6200ax(128mb) Intel Pentium 4(2Ghz) 768mb ramu, wiec wymagania spelniam.Prosze o jak najszybsza odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 01:11, Obi-wan Kenobii napisał:

Gryczka: Możesz oczywiśce powiększyć ale bedzie bardzo słaba jakość. Jak widzisz na tej małej
są kanciste boki bo nie była robiona jako art tylko w 3D do gry. Nie wiem po co Ci to laleczka
ale wątpię abyś znalazł coś odpowiedniego.

Już spieszę z wyjaśnieniami .. ;) Lalka potrzebna mi jest do nowego wystroju gs-a - brakuje mi tylko jednej. Drugą już sobie znalazłem, jest to Szept (dlatego nie chciałem jej w poprzednim poscie) - załączona w obrazku. Odnosnie powiekszania, masz racje wychodzą w fatalnej rozdzielczości..
Abi Dalzim ----> Ta lalka jest super, wysoka rozdziałka, ale niestety ten plan mi nie wyjdzie.. Jak już zauważyłem obrazek załączony w załącznikach (xD) jest robiony w wersji angielskiej. Róźni sie tym od polskiej, że napisy "Whisper Hero Doll" są kapitalnie umieszczone - pod całą lalką. A w wersji polskiej (np. ten obrazek co podałes Ty) napisy nachodza na lalke co uniemozliwia wyciecie jej, gdyz kiedy to zrobimy po prostu na bucikach tej lalki zostanie kilka literek... Drugiego obrazka w necie, zrobionym na wesji angielskiej niestety nie znalazłem...
I w temacie "Problemy Techniczne z gramsajtami napisałem już czy ktoś mógłby mi usunąć tą mgiełke, ale niestety takiego speca nie ma...
Gall historyk - Tak jak napisał Obii, za mała rodziałka ;)

20070822113159

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak - znalazł się forumowicz, który potrafi usunąć tą przezroczystośc, nie naruszajac przy tym bucików. Przepraszam też za zamieszanie.. no i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprobuję pomóc, gdyż miałem podobny problem. Właściwie to nie problem ;) Na dole tego komunikatu są dwa okienka, tak ? Zdaje sie że continue in safe mode i jeszcze drugie. Tutaj także sie o to pytałem, i koledzy odpowiedzieli, że ten "Safe Mode" to jest taka opcja, po której włączeniu gra automatycznie ustawia się na minimalnych detalach. Tak więc radziłbym kliknąć opcje numer dwa - wtedy możesz sam ustalić jakie chcesz mieć "bajerki". Mam nadzieję, że nie namieszałem i nie pomyliłem problemów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować