Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2008 o 15:40, Prince07 napisał:

A tak w ogóle może mi ktoś napisać w jakim sklepie można kupić najlepszy zestaw zbroi?


Nigdzie nie kupisz najlepszego zestawu zbroi....mozesz go jedynie zdobyć....jest to zbroja Archonta znajduje sie ona w Nekropoli (tak mniej więcej pod koniec gry) w skrzyni do której otwarcia potrzeba 25 srebnych kluczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 15:40, Prince07 napisał:

A tak w ogóle może mi ktoś napisać w jakim sklepie można kupić najlepszy zestaw zbroi?

zaś najlepszym mieczem jest Długi Miecz Solus, ale jeśli nie możesz go zdobyć to proponuję Łza Avo ( dobry charakter ) lub Miecz Aeonów ( zły charakter )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze jedno pytanie, w celu uniknięcia ewentualnych przykrych niespodzianek. Czy wraz ze starzeniem się mogą spaść nam statystyki, np. mniejsza szybkość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 23:26, lewak napisał:

To może jeszcze jedno pytanie, w celu uniknięcia ewentualnych przykrych niespodzianek. Czy
wraz ze starzeniem się mogą spaść nam statystyki, np. mniejsza szybkość?


Coś ty, jak bedziesz starszy to można tylko powiedzieć że dziarski z ciebie staruszek:) Nic takiego nie zauważyłem^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 16:36, Skarmory napisał:

zaś najlepszym mieczem jest Długi Miecz Solus, ale jeśli nie możesz go zdobyć to proponuję
Łza Avo ( dobry charakter ) lub Miecz Aeonów ( zły charakter )


Przecież można go kupić za 80.000 w południowej Altanie :)
Chodziło mi o to w jaki sposób mogę zdobyć najlepszą zbroję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam parę (chyba całe 2 - wow :P) pytanek co do tej (jak dla mnie strasznie frustrującej gry). Po pierwsze... gdzie znaleźć te cholerne niebieskie grzybki? Jest to jedna z pobocznych misji na samym początku gry, w której trzeba uratować małego chłopczyka bo jest niby chory. Poszedłem do wiedźmy ona coś powiedziała o Kurhanie i straganie... i teraz pytanie gdzie to jest? o.O Eh... ciągle nie znalazłem... 2 sprawa to to że mam misje z eskortą kupca... no i idę z gostkiem do sadów jak chciał i nie wiem co dalej... jestem w tych sadach i próbuje z nim zagadać i nic... nie wiem co zza bardzo robić... Będę bardzo wdzięczny za jakakolwiek pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie spieszyłbym się zadaniem z grzybami, trochę zajmuje zanim znajdziesz wszystkie. Dokładnej lokalizacji ci nie podam;> ale dwa są w gildii, jeden na terenie pikniku gdzie zabijałeś osy, kolejny we wspomnianych Kurhanach(patrz na mapę - pewnie jeszcze do nich nie doszedłeś...), a lokalizacji ostatniego nie pamiętam - pomęcz się trochę.
Eskorta kupców zwykle kończy się automatycznie gdy przybędziesz do sadów;P czy przypadkiem nie powstała tam drewniana barykada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forgotten już określił dokładnie, gdzie są dwa grzybki. Jeżeli chodzi o Gildię Bohaterów, to jeden znajduje się koło Demonicznych Drzwi, trzeba go wyłowić.Jeśli chodzi o kolejny niebieski grzybek, udaj się do lasów Gildii. Tam spotkasz kolesia ( nie pamiętam jak się nazywa), który da Ci grzybka jak wykonasz zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:20, Wędrowny Wilk napisał:

Mam mały problem z przejściem misji w której trzeba odnaleźć Wieszczkę z obozu bandytów.
nie mogę wejść do środka.Zawsze mnie widzą.
Co robić?

A czym próbujesz ich zabić? Na czy się tych strażników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:20, Wędrowny Wilk napisał:

Mam mały problem z przejściem misji w której trzeba odnaleźć Wieszczkę z obozu bandytów.
nie mogę wejść do środka.Zawsze mnie widzą.
Co robić?

Skryj się za takim dużym głazem (wpierw omijając , lub zabijając wszystkich bandytów) tuż przy bramie.Gdy bandyci wyjdą ponownie przeczekaj aż sie rozejdą i przebiegnij szybko za bramę.Jeśli cię zauważają , staraj się najpierw skradać ,a potem biec.PRzyda się mieć rozwinięte Skradanie (nie pamietam dokładnie nazwy skilla) na poziomie 2 lub 3 ,ale nie jest to konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie DOKŁADNIE jest skarb ducha? Wiem że znajduje się on w Dębowej Dolinie, na plaży po lewej stronie od pomostu... ale za cholerę znaleźć nie mogę. Przekopałem już całą ta plażę i ciągle nic... -.- A brązowa misja brzydko wygląda i mnie frustruje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:53, Tyraf napisał:

Czy ktoś wie gdzie DOKŁADNIE jest skarb ducha? Wiem że znajduje się on w Dębowej Dolinie, na
plaży po lewej stronie od pomostu... ale za cholerę znaleźć nie mogę. Przekopałem już całą
ta plażę i ciągle nic... -.- A brązowa misja brzydko wygląda i mnie frustruje ;P

Na lewo od molo, tuż przy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:53, Tyraf napisał:

Czy ktoś wie gdzie DOKŁADNIE jest skarb ducha? Wiem że znajduje się on w Dębowej Dolinie, na
plaży po lewej stronie od pomostu... ale za cholerę znaleźć nie mogę. Przekopałem już całą
ta plażę i ciągle nic... -.- A brązowa misja brzydko wygląda i mnie frustruje ;P


bodajże między dwiema łódkami na plaży ;)) - hm, pomyłka - tam jest naszyjnik Lady Grey ( cały czas mi się myli ;PP )

Smoczy Wilq dał(a) dokładną lokację ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:33, Erykknesz napisał:

> Mam mały problem z przejściem misji w której trzeba odnaleźć Wieszczkę z obozu bandytów.

> nie mogę wejść do środka.Zawsze mnie widzą.
> Co robić?
>
Skryj się za takim dużym głazem (wpierw omijając , lub zabijając wszystkich bandytów) tuż przy
bramie.Gdy bandyci wyjdą ponownie przeczekaj aż sie rozejdą i przebiegnij szybko za bramę.Jeśli
cię zauważają , staraj się najpierw skradać ,a potem biec.PRzyda się mieć rozwinięte Skradanie
(nie pamietam dokładnie nazwy skilla) na poziomie 2 lub 3 ,ale nie jest to konieczne.


Dzięki.
Nie trzeba...Mam po polsku więc nic trudnego.Dzięki za radę.Pozdro.Odwiedź czasami mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to na spadzie do morza ( na lewo od molo ). Gdy już znajdziesz dobrą lokację powinna Ci się pokazać łopatka i wykopiesz skarb ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem w Fable a kupel sie za to wzioł i pytał sie mnie gdzie jest w jakimś lesie ta dziewczyna z która się trenowało bo nie pamietam? była wogóle jakas taka misja? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować