Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

1. Ile trzeba (mniej więcej) dać kasy na datek w Światyni światła, żeby zdobyć Sentinus (dałem 45k golda i nic nie dostałem a gram (hmmmmmm.......) Dobrym charakterem ^^^^ (Czy poprostu lepiej wyciągnąć ten Prekursor i nie marnować kasy???)
2. Gdzie moge sprzedać itemki legendarne (te np po 30k golda)???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 19:27, MichałSt napisał:

1. Ile trzeba (mniej więcej) dać kasy na datek w Światyni światła, żeby zdobyć Sentinus (dałem
45k golda i nic nie dostałem a gram (hmmmmmm.......) Dobrym charakterem ^^^^ (Czy poprostu
lepiej wyciągnąć ten Prekursor i nie marnować kasy???)
2. Gdzie moge sprzedać itemki legendarne (te np po 30k golda)???????


Sentinus dostaniesz za 50k, a co do legendarnych przedmiotów to powinieneś sprzedać je w śnieżnej iglicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 12:18, MichałSt napisał:

Mam jedno pytanko..........
Gdzie moge kupić Crunchy Chicks?????? (wg poradnika, moge je kupić w Bowerstone South,a szukałem
po wszystkich kupcach, sprzedawcach i nie mogłem znaleźć (to jakiś bug czy co??) TIA za odp


kupisz je w obozie Dwóch Ostrzy o jednego z trzech kupców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam jak wejść do piwnicy w Domu Greyów. Gdzieś wyczytałem że mm użyć jakiejś umiejętności, ale nie bardzo wiem jakiej, a gdzieś indziej się doczytałem o 3-krotnym zapalaniu lampy. Nie podziałało. Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka całkiem niezła. Grając pierwszy raz ukończyłem wątek główny w około 7 godzin dobrym charakterem. Zagram jeszcze raz tylko że złym i spróbuje zrobić wszystkie misje poboczne. Czekam na dwójke!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast bezpośrednio iść do piwnicy, skieruj się do stajni i tam trzykrotnie zapal lampę/świecę aby przywołać ducha. Dalej sam się przekonasz co należy zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam kłopot:
Więc, zainstalowałem Fable (oryginalne) , gram, wszystko spoko.W pewnym momencie pojawił sie błąd aplikacji. Gra sie wyłączyła więc włączyłem jeszcze raz, pojawił sie ekran naciśnij LPM, naciskam i znów błąd aplikacji. Reinstalowałem - to samo. instalowałem na innych partycjach i nic sie nie zmienia. pls help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 15:43, Prince07 napisał:

/.../

A Twój komputer napewno spełnia wymagania sprzętowe gry?

mam tak: GF 8800 gt, 2gb/ram intel core 2 duo 3.00 ghz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 15:43, Prince07 napisał:

/.../

A Twój komputer napewno spełnia wymagania sprzętowe gry?

a z drugiej strony, nwet nie wiem co to są te kodeki xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Gra powinna chulać na full detalach, a I-doser nic do tego mieć nie powinien.
Sprawdź dokładnie czy usunełeś to o czym pisał Stwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 15:48, Prince07 napisał:

/.../

Gra powinna chulać na full detalach, a I-doser nic do tego mieć nie powinien.
Sprawdź dokładnie czy usunełeś to o czym pisał Stwór.

kk, to wyjaśnij teraz tylko czym są kodeki ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A masz K-Lite Codec Pack? One powodują podobny problem. Rozwiązanie pochodzi z tej strony: http://community.lionhead.com/forums/permalink/2789140/2801375/ShowThread.aspx#2801375

- Deinstall K-Lite Codec Pack!
(If you dont have it, then probably one of the codecs included in it is to blame. Go to k-lite codec pack home page (codecguide.com), look for the list of components and deinstall them on your computer)

- Install some other codec pack if you want (For example XP Codec Pack is G o o d [Good]. Find it at xpcodecpack.com)

- Deinstall Fable from your computer

- (!) Delete a folder called "Fable" which is located inside your "My Documents\My Games" folder.

- Reinstall Fable into a DIFFERENT folder. For example I had Fable in "C:\Games\Fable - The Lost Chapters" folder, and I made a new installation into "C:\Games\Fable - TLC" folder.

- Play the game and have fun =)

Sprawdzałem i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 15:55, ryczypisk napisał:

okk, nazwijcie mnie jak chcecie: noob, idiota, głupek. Ale nie mam pojęcia co to jest K-lite...

Jest to zbiór kodeków umożliwiający odtwarzanie różnych formatów itp. Ma to jeszcze dodatkowe dodatki. Podobno ten problem wywołują też niektóre kodeki. Sprawdź w panelu sterowania, dodaj usuń programy.

A jeżeli nie masz kodeków, to ściągnij Xp codec pack
http://www.cdrinfo.pl/download/4217102011

Przy nim Fable działa. Oczywiście tu sa tylko te najczęściej wykorzystywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować