Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

No dobra to kolejne pytanie, ilu ludzi trzeba przyprowadzi do swiatyni Skorma i skad najlepiej ich brac , zeby dostac nagrody ? z gory dziekuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 19:32, VertigoŁDZ napisał:

No dobra to kolejne pytanie, ilu ludzi trzeba przyprowadzi do swiatyni Skorma i skad
najlepiej ich brac , zeby dostac nagrody ? z gory dziekuje za pomoc :)

>najlepiej brac tych co sie w tobie zakochali maja takie zielone serduszka nad glowami wtedy wydajesz takiej postaci komende - zeby szla z toba . By tak zrobic musisz dawac prezenty lub chwalic sie trofeami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 19:32, VertigoŁDZ napisał:

No dobra to kolejne pytanie, ilu ludzi trzeba przyprowadzi do swiatyni Skorma i skad
najlepiej ich brac , zeby dostac nagrody ? z gory dziekuje za pomoc :)


Najlepiej jeśli masz zły charakter, przyprowadzisz ochroniarza, którego możesz wynająć w różnych miejscach(w Kamiennej Altanie np.) a ofiarę złożysz gdy wskazówka pór dnia będzie tuż przed 12( wyczytałem tak w poradniku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:
Doszedłem do momentu w którym mam wybór zabicia, lub oszczędzenia "dwóch ostrzy". Co mam zrobić? Jaki to ma wpływ na dalszą grę, na mój charakter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 16:33, lechu28 napisał:

Mam pytanie:
Doszedłem do momentu w którym mam wybór zabicia, lub oszczędzenia "dwóch ostrzy". Co
mam zrobić? Jaki to ma wpływ na dalszą grę, na mój charakter?


Spoiler

Na dalszą grę praktycznie żadnego wpływu to nie ma. Za zabicie dostajesz minus do charakteru, za oszczędzenie plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 16:37, rob006 napisał:

Na dalszą grę praktycznie żadnego wpływu to nie ma. Za zabicie dostajesz minus do
charakteru, za oszczędzenie plus.


Czyli jeśli chcę go oszczędzić mam od niego odejść i go zostawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz go zabić - walnij mieczem, czy co tam masz,

Spoiler

ale wtedy rzucą sie na ciebie również ci goście z kółka

. Jeżeli chcesz go oszczędzić to po prostu wyjdź z tamtej lokacji.(Polecam jeszcze przeszukać skrzynki w jego namiocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 18:31, blind sniper napisał:

czy to jest dobry temat na zadanie pytań związanych z problemami technicznymi ?


Jeśli dotyczą one gry Fable: Zapomniane Opowieści to o ile mi wiadomo tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 08:41, blind sniper napisał:

Podczas instalacji wyskakuje mi błąd "1628 instalacja oparta na skrypcie zakończyła się
niepowodzeniem ".


Spróbuj skopiowac wszystko z płyty/płyt i odpalić instalkę z kompa. To tak na początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 09:00, hunter22 napisał:

> Podczas instalacji wyskakuje mi błąd "1628 instalacja oparta na skrypcie zakończyła
się
> niepowodzeniem ".

Spróbuj skopiowac wszystko z płyty/płyt i odpalić instalkę z kompa. To tak na początek
:)



Niestety nie pomogło. Nie wiem czy to coś zmienia ale mam wersje z CD-Action nr 09/2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam wersje z cd-a ale nie mam z nia problemow tylko teraz nie moge jej odpalic bo mi sie dvd popsul , a tak w ogule to przeszedlem cale tym zlym na max . Jak chcecie zobaczyc moja postac
zapraszam na moje forum xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kup orginal ja tez kupuje nawet na tej stronie jest jak masz wirtualne pieniadze to mozesz kupic po chyba 16 zl + przesylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno zacząłem grać w Fable i mam takie pytanko - czy gdy zostanę burmistrzem Kamiennej Altany to otrzymuje jakieś nowe "możliwości" względem tego miasta, czy jedynym skutkiem tego jest to, że dostaje trochę punktów do sławy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 12:49, Hoplita napisał:

Witam, niedawno zacząłem grać w Fable i mam takie pytanko - czy gdy zostanę burmistrzem
Kamiennej Altany to otrzymuje jakieś nowe "możliwości" względem tego miasta, czy jedynym
skutkiem tego jest to, że dostaje trochę punktów do sławy?


Nie ma nic prócz sławy... i co to za piastowanie funkcji bez wypłaty i rządzenia w mieście? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj Fable: Zapomniane Opowieści wszystko się instaluje dobrze, ale gdy uruchamiam grę to pojawia się czarny ekran i gra się wyłącza. Co robić? Sterowniki i Directx mam aktualne. KOdeki tez sa odinstalowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować