Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2009 o 22:57, Piciambeer napisał:

> A no nowina,jasnowidzem nie jestem..a szkoda :p .dopiero zakończyłem gre :) ,na
PC wyjdzie
> ale trzeba poczekać jeszcze,aczkolwiek widziałem na YT konsolową wersje i jak zobaczyłem

> pistolet to jakoś ..urok straciło to -
> zapewne fable 3 już czołgi będą i samoloty ych
Zawsze można nie korzystać z broni palnej. A z tego co wiem to F2 uroku zbytnio nie straciła
z tego powodu :]


A ja powiem nawet,że dzięki temu gra dużo zyskała (na uroku oczywiście ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak,napewno f2 jest dobra gra,aczkolwiek kazdy ma swoj ulubiony klimat gry,ja typowo fantase bez broni palnej,dlatego napisalem ze ciut urok spadl.dla innych jest ok,fakt faktem ze i tak bym kupil.ale niestety nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 08:28, Morte napisał:

no tak,napewno f2 jest dobra gra,aczkolwiek kazdy ma swoj ulubiony klimat gry,ja typowo
fantase bez broni palnej,dlatego napisalem ze ciut urok spadl.dla innych jest ok,fakt
faktem ze i tak bym kupil.ale niestety nie ma.


Z tym trza się niestety pogodzić, jedynka też rok później była na PC. Tylko zacierać ręce... A ja już przechodzę Fable chyba 16-ty raz ( jak każdą cz. GTA- do końca miejsca na Save...) i dalej się dobrze bawię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja takze odczekalem napisy i gram dalej tzn zwiedzam.zone sama nie zostawie hehe.ta gra ma to ze po zakonczeniu czlowiek mysli o tym swiecie,widzi ten swiat i ma chec tam wrocic,malo jest takich gier.polecam joanne d,arct ,nie wiem jak sie pisze poprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 09:41, Morte napisał:

Ja takze odczekalem napisy i gram dalej tzn zwiedzam.zone sama nie zostawie hehe.ta gra
ma to ze po zakonczeniu czlowiek mysli o tym swiecie,widzi ten swiat i ma chec tam wrocic,malo
jest takich gier.polecam joanne d,arct ,nie wiem jak sie pisze poprawnie


Grałem, trochę nie spodobała mi się. Wolę Dynasty Warriors...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ,kazdy ma swoj gust,dla mnie gra bdb.,swietnie mi sie gralo :) po wakacjach kupie gothica 3 i fallout 3 ,moje kultowe gry.wiec zanim je skoncze to f2 musi juz byc na pc,nie ma to tamto :D a jak nie to jak ich palne obuchem to szybko zrobia na pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 10:00, Morte napisał:

No wlasnie ,kazdy ma swoj gust,dla mnie gra bdb.,swietnie mi sie gralo :) po wakacjach
kupie gothica 3 i fallout 3 ,moje kultowe gry.wiec zanim je skoncze to f2 musi juz byc
na pc,nie ma to tamto :D a jak nie to jak ich palne obuchem to szybko zrobia na pc


Fallout3 szybko ci minie, a gothic 3 to w ogóle dla mnie tandeta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak podejrzewalem ze gothic bedzie co nr wyzej to slabszy.ale trzeba zakonczyc fabule. btw ,a mozesz mi polecic gre fable-podobna? tylko czysta fantase. procz gothika i obliviona oczywiscie,sorry ze na forum fable pisze o innych grach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale mi chodzilo o taka co Tobie sie podoba hehe ,znam ten tytul two worlds,w dodatku to nasza rodzima produkcja wg opini recenzentow z ..cda jak dobrze pamietam,- duzo lepsza od gothica 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie fable musi byc dla ciebe genialna hehe,dla mnie swego czasu icewin dale.fable jest za latwa i wiekszy swiat powinien byc,fakt ze mozna kijem walczyc zamiast miecza.ale ma cos co przyciaga i sie chce grac,fabula dobra i interaktywny swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 12:15, Morte napisał:

To faktycznie fable musi byc dla ciebe genialna hehe,dla mnie swego czasu icewin dale.fable
jest za latwa i wiekszy swiat powinien byc,fakt ze mozna kijem walczyc zamiast miecza.ale
ma cos co przyciaga i sie chce grac,fabula dobra i interaktywny swiat.


na szczęście twórcy poprawili te błędy w 2 części ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zacząłem grać po raz drugi:) i zauważyłem że można tatuaże własne robić hehe to taki próbny,byle jaki ,nie wiedziałem czy zadziała, ale działa :D wstawiam szkrina, zapewne wiecie o tym już dawno ale ja nie wiedziałem.

20090711213715

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema.
Mam pytanie: po ślubie z Lady Grey miałem dostawać od niej prezenty, np. ten legendarny miecz. Minęło już dużo czasu od ślubu, a ona nic! Skąpiradło..! :P Co mam zrobić żeby dostać od niej ten miecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lechu 28- lady grey to wiedzma w ludzkiej skorze,mi takze nie dala takowego miecza,pomimo ze zgodzilem sie na ozenek,ale wiesz co? sam sobie go wzialem z jej komnaty,w kufrze jest.jesli to ten o ktorego pytasz,bo innego takze nie dostalem.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 16:11, lechu28 napisał:

Siema.
Mam pytanie: po ślubie z Lady Grey miałem dostawać od niej prezenty, np. ten legendarny
miecz. Minęło już dużo czasu od ślubu, a ona nic! Skąpiradło..! :P Co mam zrobić żeby
dostać od niej ten miecz?


Jeszce nigdy nie udało mi się od niej dostać tego miecza chociaż codziennie do niej łaziłem z czekoladkami i pierścionkami .Po kilku dniach odpuściłem ją sobie i sam kupiłem

Spoiler

Solusa Greatsworda

w sklepie


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 16:11, lechu28 napisał:

Siema.
Mam pytanie: po ślubie z Lady Grey miałem dostawać od niej prezenty, np. ten legendarny
miecz. Minęło już dużo czasu od ślubu, a ona nic! Skąpiradło..! :P Co mam zrobić żeby
dostać od niej ten miecz?

Z tego co mi się wydaje to żeby dostać coś od swojej żony, wcześniej samemu trzeba podarować jej jakiś prezent. Ale szansa, że od Lady Grey dostaniesz właśnie ten miecz i tak jest minimalna. Lepiej go samemu kupić w

Spoiler

sklepie w Północnej Kamiennej Altanie

.

Edit: Darnok_Rukia mnie uprzedził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiem:

Spoiler

Ona da Ci ten miecz jeżeli podarujesz jej około 20 czarnych róż... Przypadkowo dostaniesz go od niej wychodząc z miasta, w dowodzie wielkiej miłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając na Wikipedii o Mieczu Aeonów spotkałem się ze zdaniem "W oryginalnym Fable''u (w którym nie było Łzy Avo) był najpotężniejszą bronią (550 punktów obrażeń), w TLC natomiast obniżono jego punkty...". O co biega z "oryginalnym Fable" ? TLC to The Lost Chapters, czyli podtytuł pierwszej części gry, ale z terminem "oryginalny Fable" jakoś się nie spotkałem :)

EDIT: Teraz widzę, że rzeczony "oryginalny Fable" wyszedł tylko na Xbox-a w 2004 roku, a TLC na PC, Mac-a i Xbox-a w 2005. Wie ktoś, czym w takim razie różni się pierwsza wersja gry od drugiej (oprócz obniżeń dmg Miecza Aeonów :)) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować