Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Jak tam u ciebie z angielskim? ;) Za wikipedia.

The Lost Chapters features all the content found in the original Fable, as well as additional new content such as new monsters, weapons, alignment based spells, items, armor, towns, buildings, and expressions, as well as the ability to give children objects. The story receives further augmentation in the form of nine new areas and sixteen additional quests. Characters such as Briar Rose and Scythe, who played only minor roles in the original game, are now given more importance and are included in certain main and side quests. Other character-based augmentations include the antagonist, Jack of Blades'' voice sounding deeper, harsher and more demonic; and being able to uncover (and resolve) the murder mystery behind Lady Grey''s sister.

TLC = wiecej / bardziej / mocniej.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 23:47, lydathegreat napisał:

Jak tam u ciebie z angielskim? ;) Za wikipedia.


Angielski w naszej budzie wprowadzili w tym roku, ale nie dla klas 3-cich gimnazjum ^^ Dopiero od tego roku będę się uczył. Ale dzięki grom i filmom z napisami zrozumiałem, co tu pisze. Dzięki Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć, czy lepiej ożenić się z Lady Grey, czy zostać burmistrzem Kamiennej Altany? Wiem, że Grey później da nam najmocniejszą broń w grze, a za burmistrza ma się chyba jakąś katanę. A inne korzyści oprócz tego? I czy do wyciągnięcia miecza z kamienia w okolicach Świątyni Avo trzeba mieć Budowę Ciała na 7? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 21:56, Gumisiek2 napisał:

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć, czy lepiej ożenić się z Lady Grey, czy zostać burmistrzem
Kamiennej Altany?

Rób jak chcesz. Naprawdę.

Dnia 19.07.2009 o 21:56, Gumisiek2 napisał:

Wiem, że Grey później da nam najmocniejszą broń w grze, a za burmistrza
ma się chyba jakąś katanę.

Ja nigdy nie dostałem tego miecza, zresztą można go kupić. A ta katana zadaje chyba 214 obrażeń.

Dnia 19.07.2009 o 21:56, Gumisiek2 napisał:

A inne korzyści oprócz tego?

Dostaniesz kasę, sławę i 1 srebrny klucz.

Dnia 19.07.2009 o 21:56, Gumisiek2 napisał:

I czy do wyciągnięcia miecza
z kamienia w okolicach Świątyni Avo trzeba mieć Budowę Ciała na 7? :)

Ja go mogłem wyciągnąć dopiero jak miałem wszystko z siły rozwinięte na maksa. Inaczej nie mogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 13:50, Ecko09 napisał:

Są tatuaże, które zwiększają atrakcyjność?

Jeśli mnie pamięć nie myli to są takie tylko wizualnie są słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 15:20, Ecko09 napisał:

Jeszcze jedno pytanko. Gdzie znajdę jakiegoś fryzjera i tatuażystę?

Jeden jest w Sękowej Polanie (pracuje tylko w dzień). Ponadto można też spotkać tatuażystów chodzących po szlakach handlowych w lasach, są oni oznaczeni (razem z fryzjerami i handlarzami) niebieskimi punktami na mapie/radarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jak się teleportować? Wchodze do tego teleportu w Gildii, przytrzymuje G i nic sie nie dzieje...
2. I gdzie sie moge położyć spać? W gildii w żadnym łóżku spać nie moge...tylko przy jednym jak podchodzę, wciskam tab to nic sie nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 00:08, Ecko09 napisał:

1. Jak się teleportować? Wchodze do tego teleportu w Gildii, przytrzymuje G i nic sie nie dzieje...

Teleport w Gildii nie wymaga trzymania G - po prostu w niego wchodzisz. Zapewne jestes jeszcze w trakcie misji treningowych - wtedy nie mozesz opuscic Gildii.

Dnia 25.07.2009 o 00:08, Ecko09 napisał:

2. I gdzie sie moge położyć spać? W gildii w żadnym łóżku spać nie moge...tylko przy jednym jak podchodzę, wciskam tab to nic sie nie dzieje...

Te lozka w Gildii wlasnie jakies czeskie sa ;/ Ale bedziesz mogl sie przespac chociazby w tawernach, albo w prywatnych domach (lecz za to bedziesz musial zaplacic kare, gdy zlapia cie straznicy). Wlasny dom takze bedziesz mogl kupic w niektorych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na lewo od molo.

EDIT: Pytanie ode mnie. Pewnego razu ktoś wrzucił screena ze zrobionym przez siebie tatuażem (flaga Polski tam chyba była). Jak to zrobić? A tak przy okazji, to ukończyłem grę jako Pan Dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są dwie plaże, może jesteś na tej niewłaściwej (chociaż na jednej jest tylko namiastka mola ^^). Oto screen (ikonki łopaty nie ma, skarb już wykopałem). Czasami trzeba się trochę pokręcić, zanim wyskoczy ikonka.

20090726110143

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nastąpił problem natury technicznej. Grając sobie nagle wywaliło mnie do pulpitu. Przy próbie odpalenia gry wyskakuje mi jakiś błąd. Przeinstalowałem gre i nadal wyskakuje ten błąd. "We are sorry, but we have detected that the game did not exit correctly. We recommend starting the game in safe mode. Safe mode may disable some advanced features of the game, but may allow you to play the game."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba chcą, aby uruchomić grę w trybie bezpiecznym. Ew. usuń jakimś programem resztki Fable z dysku. BTW. jeżeli wyskakuje Ci takie duże prostokątne okno (na większość ekranu) i środek jest pusty, to pamiętam, że po iluśtam próbach odpalenia działało. Miło by było, gdybyś dał screena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 12:14, Gumisiek2 napisał:

Chyba chcą, aby uruchomić grę w trybie bezpiecznym. Ew. usuń jakimś programem resztki
Fable z dysku. BTW. jeżeli wyskakuje Ci takie duże prostokątne okno (na większość ekranu)
i środek jest pusty, to pamiętam, że po iluśtam próbach odpalenia działało. Miło by było,
gdybyś dał screena :)


Dzięki, próbowałem kilka razy odpalić i w końcu zadziałało. A co do tego safe mode, w nim odpaliłem też raz, ale sobie dałem spokój, jak zobaczyłem, że nie można ustawić rozdziałki wyższej niż 1024x768 i 60 odświeżania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Północna Kamienna Altana to jest ta część, gdzie przebywa burmistrz Altany? Tam, gdzie na początku gry nie można wejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, kolejne pytanko ;P Jestem już po ślubie z

Spoiler

Lady Grey

. Co muszę dokładnie robić, aby zdobyć od niej najlepszy miecz w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować