Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Chyba ponad 50, bo gra już skończona, ale myślę, że jak będę dalej łaził (chcę nabić wszystko na 7) to może będę perfekcyjny... Jutro podam dokładny wiek, bo mnie za bardzo głowa boli, żeby grać... I zacznę grać białym magiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 12:00, Divii napisał:

Wczoraj przeszedłem Fable''a i mam pytanie... Czy po zakończeniu gry możliwa jest dalsza
gra?

Tak, tylko trzeba nie przerywać napisów końcowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 12:06, plada napisał:

> Wczoraj przeszedłem Fable''a i mam pytanie... Czy po zakończeniu gry możliwa jest
dalsza
> gra?
Tak, tylko trzeba nie przerywać napisów końcowych :P


Wiedziałem, że napisy mam zostawić. Ale cóż, organizm trochę snu się domagał. OK, dzięki i za chwilę wracam do ostatniej bitwy i napisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema mam takie pytanie wiecie czemu gdy włączam grę, ustawiam nowy profil i włączam nową grę to resetuje mi sie komputer? i tak za każdym razem. Ani razu w nią nie grałem na swoim komputerze. Wszystkie warunki mam spełnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 00:34, qwedasdf napisał:

dowiem sie?

Spróbuj uruchomić grę w trybie bezpiecznym.

1. Nie spamuj, forum to nie IRC, w którym rozmowa toczy się szybko.
2. Interpunkcja i jakieś "coman", "czytnij"? Po polsku pisać już nie łaska? "O co chodzi", "przeczytaj" (magiczne słowo: proszę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 14:01, qwedasdf napisał:

siema mam takie pytanie wiecie czemu gdy włączam grę, ustawiam nowy profil i włączam
nową grę to resetuje mi sie komputer? i tak za każdym razem. Ani razu w nią nie grałem
na swoim komputerze. Wszystkie warunki mam spełnione.


A czy czasem na nazwie nowego profilu nie używasz polskich znaków (ą,ę,ł)? Jeżeli tak to stwórz nowy bez polskich znaków i zobacz czy działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 12:10, qwedasdf napisał:

a i jak moge ja odpalic w trybie bezpiecznym niewiem gdzie jest ta opcja


Nie jestem pewien, ale możliwość włączenia Safe Mode''a jest dostępna dopiero, gdy gra np. "wywali" do pulpitu lub wyskoczy błąd exe. Wtedy przy ponownym włączeniu gry wyskakuje okienko, które pyta się, czy chcesz odpalić gre w bezpiecznym trybie (Safe Mode).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 12:47, qwedasdf napisał:

a crack by cos pomogl??

Tak na logikę - w czym? Crack łamie/omija zabezpieczenia w grze, a nie naprawia błędy polegające na wywalaniu do Windowsa.

Sprawdź, czy trybu bezpiecznego (safe mode) nie ma przypadkiem w menu start, bo coś mi świta. A jak chcesz wywołać ekran informujący o nieprawidłowym zakończeniu poprzedniej sesju, zresetuj komputer przy włączonym Fable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować