Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2009 o 13:15, qwedasdf napisał:

gdzie mam sprawdzic w kompie jaka mam karte graficzna?


Prawym Przyciskiem Myszki na Mój Komputer -> Właściwości -> Sprzęt -> Menedżer Urządzeń i tam znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie:wiecie czemu gdy włączam grę, ustawiam nowy profil i włączam nową grę to resetuje mi sie komputer? i tak za każdym razem. Ani razu w nią nie grałem na swoim komputerze. Wszystkie warunki mam spełnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 09:51, DonKichot101 napisał:

lookalem w pomocy techicznej i nic;/


To napisz do pomocy technicznej... kliknij tekst "Zgłoś problem do pracownika działu pomocy technicznej Nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu? Pozwól nam się tym zająć." i wybierz formularz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 13:46, qwedasdf napisał:

na radeonie 9200 series pojdzie?

Jeżeli Radeon jest w wersji SE, to karta jest bardzo słaba i możliwe, że na niej nie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 18:55, Hellmut napisał:

> na radeonie 9200 series pojdzie?
Jeżeli Radeon jest w wersji SE, to karta jest bardzo słaba i możliwe, że na niej nie
pójdzie.


U mnie poszło na tej karcie, to czemu koledze nie ma zadziałać? ;)

Ogólnie można sądzić, że karta badziewna, bo taka jest, ale w praktyce jakoś trzyma się, oczywiście jeśli chodzi o starsze gry xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Chcę zainstalować na lapku Fable, ale przy instalacji i wpisywaniu numeru seryjnego na każdą "seryjkę" liczb/liter są tylko cztery miejsca. Wygląda to tak (mniej więcej):
AAAA-AAAA-AAAA-AAAA-AAAA
a numer seryjny wygląda tak:
AAAAA-AAAAA-AAAAA-AAAAA-AAAAA
i za uja nie potrafię zainstalować gry, bo brakuje miejsca na znaczki. Może mi ktoś pomóc?
Mam Vistę, NVidię 9300, 3 giga ramu i proc dual core 2.1 ghz T800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś, że SE, a to wielka różnica, bo SE to szyna danych o przepustowości 64 bit, słynna ze znacznego spadku wydajności gier lub w ogóle niechęci do ich uruchamiania ;) Ale jak działa na SE, to nie mam pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche to dziwne żebyś dostał zły klucz (chyba że gra z CD-A, tam na płycie było o jedną literę za dużo w 3 polu). Jeśli gra oryginalna (i nie z CD-A) to spróbuj reklamacji w sklepie czy coś. Jak to pirat to sory, ale ci nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować