Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2006 o 06:44, syriusz.b napisał:

Czy Fable będzie chodzić na moim komputerze: Sempron 1.6,GeForce FX 5500, 512 RAM ??? i czy
gra będzie chodzić płynnie??

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 13:43, Michael1v5 napisał:

czy na kompie: 1000 mHz, karta G-Force 4 FX 128 mb, 356 Ramu Fable będzie działał?? Jesli tak
to jak to bedzie wyglądać???


GF4 FX?
Jeżeli masz wersję GF4 MX to niestety, ale Fable nie będzie działało, bo ta karta nie ma obsługi Shaderów. MX to taki lekko podrasowany GF2Ti. Ale jeżeli masz np. GF4 Ti, lub GF FX to Fable będzie na nich działało, ale przy takim kompie raczej w minimalnych detalach i 640X480.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 13:43, Michael1v5 napisał:

czy na kompie: 1000 mHz, karta G-Force 4 FX 128 mb, 356 Ramu Fable będzie działał?? Jesli tak
to jak to bedzie wyglądać???

Tu masz liste kart graficznych, na których gra nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 13:59, Wolf1988 napisał:

> czy na kompie: 1000 mHz, karta G-Force 4 FX 128 mb, 356 Ramu Fable będzie działał?? Jesli
tak
> to jak to bedzie wyglądać???
Zapomniałem wkleić linka do strony w powyższym poście.Tu masz liste kart graficznych, na których gra nie działa:

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=363&p=627

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam!!! Przyszło mi dzisiaj:) Mówie wam podełko jest super:)) Nie będze wam psuł radości i wam nie powiem jakie jest pudełko:) (kupcie to zobaczycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze.
Przed chwila wrocilem ze szkoly... I mam nadzieje ze kurier jeszcze przyjdzie... (w koncu w Warszawie mieszkam)...
Ja juz chce Fable''a!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 16:22, SimFury napisał:

Chciałbym powiadomić miłośników Fable, ze z Krinin''em mamy strone o tej grze oto adress
www.fable.crpg.com.pl
Zapraszam!


Prezentuje się całkiem, całkiem. Oczywiście, ze zrozumiałych względów, jest na razie dość uboga w informacje, ale pewnie z czasem się to zmieni. Z tego, co jest napisane na waszej stronce wynika, że magii jest dośc niewiele w tej grze, więc chyba zdecyduję się na granie pakerem używającym miecza, który zaklęciami wspomaga tylko wygar swego ciosu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 14:29, Abi Dalzim napisał:

Co jest na tym dodatkowym dysku?

Na dysku dodatkowym śa filmy o tworzeniu gry (polski lektor jest, wiec osoby nie znające angielkiego wszystko zrozumieją), galerie grafik w tym różne szkice oraz ścieżka dźwiekowa z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 14:14, cubba napisał:

Kurcze.
Przed chwila wrocilem ze szkoly... I mam nadzieje ze kurier jeszcze przyjdzie... (w koncu w
Warszawie mieszkam)...
Ja juz chce Fable''a!! :D


Ja wróciłem ze szkoły i już Fable na mnie czekało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja wpadam do domku po szkole i zgadujcie co widze na stoliku:) FABLE!!!! Hehe ale świetne wydanie:) Nie no normalnie czuje zadowolenie:) Nie żałuje, że zamówiłem widząc jak pięknie wydali :) A w środku jeszcze 35 wPLN:) Teraz będe instalował i potem się pewnie podziele wrażeniami... zwłaszcza, że nie grałem w inne wersje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma podobny problem do mojego? Nie mogę zainstalować Fable. Wszystko przebiega normalnie do momentu gdy jestem proszony o włożenie nośnika nr.2: wyjmuje płytę nr.1, wkładam nr. 2, wyskakuje mi komunikat, że w stacji znajduje się niewłaściwy wolumin i jestem proszony o ponowne włożenie płyty z nr. 1, wkładam ją na chwilę, później płytę nr.2 i już instalacja idzie normalnie. Tzn. do momentu gdy należy włożyć 3 płytę, historia jest analogiczna tyle, że napęd odmawia posłuszeństwa. Czy ktoś z was ma podobny problem? Aha i właśnie mam zamiar napisać do pomocy technicznej, tu wrzuciłem licząć, że ktoś już z was może się uporał z tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować