Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect: Bring Down the Sky - dodatek i patch już dostępne

63 postów w tym temacie

Nie wiem czy się cieszyć czy płakać, z jednej strony jest w końcu dodatek i patch, dzięki któremu uda mi się w końcu zagrać w Mass Effecta, z drugiej zamieszczony na serwerach gram.pl co oznacza, że tylko najwytrwalszym uda się go ściągnąć, bo jak zobaczyłem po 3 minutach szacowany czas koło 20 godzin to się załamałem:( Prośba do ludzi dobrej woli, że jak ściągną to niech wrzucą na jakiś normalny serwer, z góry wielkie dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo, brawo. Następnym razem przyda się maszyna do skakania w czasie - pozwoli zatrzeć niesmak bo takich wtopach.
I przyłączam się do pytania dotyczącego serwerów - chomiki w kołowrotkach wam chyba z głodu umierają i brak jest w maszynce prądu, bo pliczek nie chce dać się ściągnąć. Może szybciej będzie gdzieś zewnętrznie wystawić? Zwykle patche i dema można ściągnąć od producenta lub ze stron typu gamespy, ale tym razem jesteśmy skazani na was. To jak... może jeszcze jedno okazanie nam łaski, skoro w końcu patch ujrzał już światło dzienne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, o czym wszyscy narzekający tutaj mówią. Ja dojrzałem pliczek dzisiaj rano i zacząłem ściągać. Pokazuje czas 21 minut i leci non stop ponad 200 kB/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypas z tym ściąganiem... przez ostatnie 15 min. ściągnąłem... uwaga... 244KB :-/ To chyba jakaś kpina! Kupcie lepsze serwery czy coś. Wczoraj wieczorem, to w ogóle pliku nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze wczoraj sciagalo mi tylko 1mb/s (sic!) kurcze zmiencie ten serwer bo nie zamierzam trzy minuty czekac na patcha. Zarobiony jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, wczoraj udało mi się ściągnąć 1MB zanim kompletnie nie padło. Dzisiaj w ogóle nie można rozpocząć ściągania (Osiągnięto maksymalną liczbę połączonych osób - 150 ?! Whaaat?). Czasami zapominam jak tragiczne bywa tu ściąganie plików. Czekam, aż pojawi się na jakiejś innej stronce, mam nadzieję, że nie jest to czekanie daremne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 13:46, Ufo2 napisał:

Muszę powiedzieć że mimo długiego czasu czekania jestem dumny z CDP. Wreszcie mają porządny
serwer, cały czas mi idzie 1200KB/s :)

No to masz dużo szczęścia - ja próbuję po raz trzeci, dwie pierwsze próby skończyły się scrashowanie dl. Teraz za to pobiłem rekord udało mi się pobrać już 10MB. I to z jaką prędkością... 6.5KB/s...
CDP weźcie się wreszcie do roboty i dajcie to na jakąś sensowną stronę, jak dla mnie może być nawet jakiś rapidshare - wszystko jest lepsze od tej kpiny (kolejnej) z klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Teraz za to pobiłem rekord udało mi się pobrać już 10MB. I to z jaką prędkością... 6.5KB/s...
Cancel that - już się wysypało i umarło. Jak rozumiem CDP zwyczajnie nie chce, by ci którzy grę kupili mogli pograć w rozszerzenie? Tak trzymać, tak trzymać: PR nadal macie niezawodny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 14:08, Avar Neus napisał:

Fanie. Ale Mass Effect już dawno wyleciał z dysku i nie zamierzam go instalować. Troszku
za późno jak na moje.


Co to jest...zassało 5MB i zerwało i tak 6-eść razy pod rząd..co wy tam macie za sprzęt lub gdzie go macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować