Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect: Bring Down the Sky - dodatek i patch już dostępne

63 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2008 o 03:15, Olamagato napisał:

Hmmm. Nie widzę żadnych problemów ze ściąganiem. Prawda jednak, że odpaliłem w nocy.
I oczywiście miejscem ściągania nie była Warszawa.

Niektórzy mają szczęście najwyraźniej. Ja próbowałem wczoraj w nocy, dziś w ciągu dnia i broń mnie przed tym Boże - nie z Warszawy ;) Skorzystałem już z linka podanego przez ufo2 i patch jest na dysku. Z ciekawości spróbowałem jeszcze raz teraz zacząć ściąganie z serwera gramu i oto co mnie spotkało:

20081207032407

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer www.gram.pl: czas 12 godzin 17 minut, średnia prędkość 7 KB/S, wynik BŁAD CRC.

Serwer www.miastogier.pl: czas 60 minut. CRC OK. Przez cały czas max. prędkość dla mojego łącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś spróbowałem raz jeszcze

Oto wyniki

gram.pl - 1d.8h.46min.36sec zerwało po ściągnięciu 5MB (przy transferze 5kb)

Filefront - 0d.0h.35min.25sec ściągnęło się wszystko transfer 256Kb

Miastogier - 0d.0h. 34min.15sec ściągnęło się wszystko. z transferem średnim około 256kb

I tak jest z kilkoma innymi też pozycjami dostępnymi i na CDP i na Filefroncie oraz Miasteczkugrowym.
Poprostu śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jak wczoraj pisałem, ściągnąłem z podanego linku patch stałą prędkością ok. 245kb/s wykorzystując prawie maksymalnie swoje łącze.więc nie wiem co tu jest problemem? Czy oby na pewno firma CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 14:06, Graffis napisał:

>Teraz za to pobiłem rekord udało mi się pobrać już 10MB. I to z jaką prędkością...
6.5KB/s...
Cancel that - już się wysypało i umarło. Jak rozumiem CDP zwyczajnie nie chce, by ci
którzy grę kupili mogli pograć w rozszerzenie? Tak trzymać, tak trzymać: PR nadal macie
niezawodny :/


Obawiam się, że PR ma niewiele do gadania w kwestiach strategicznych. ;) Oni mają raczej usprawiedliwiać, dlaczego to nadal droga przez mękę. ;)

A poza tym jest weekend, chcą się spokojnie poopalać na Szeszelach. Bądź człowiek. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 04:02, G.S.PattoN napisał:

Również nie widzę problemów z pobieraniem.
Z tego co wiem, to problem dotyczy łączy opierających się o sieć TPSA.


sratatata .... lacze 20MB, NTL, Irlandia, transfer 7kb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdziłem plik siedzi na ftp4.gram.pl, którego sieć znajduje się w warszawie, wszystko zahacza jeszcze o sieć o2-net, a więc również w Polsce. Komu wyrzyca błąd CRC lub ściąga z niską prędkością (np. do 200 kbit/s), ten powinien sobie sprawdzić co jest z jego dostawcą internetu. Warto sobie sprawdzić pinga i tracert do 80.72.38.155 lub 193.222.135.232.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki - mógłbyś zapodać sumę MD5 pliku exe łatki i paczki zip (czyli razem dwie sumy)? Bo domyślam się, że już pobrałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No super. Tylko ja tak mam? Zainstalowana gra, a komunikat z patch''a oznajmia mi, że nie można zakutalizować gry, ponieważ nie można jej odnaleźć, bo niby zainstalowana nie jest.

Vista Home Premium 64 bit, tryb administratora, ze zgodnością z XP też nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie , że ten dodatek w końcu się pojawił i to z łatką. Natomiast nie fajnie , że razem waży to aż 340 MB , ale jak jest to jedyna wada tego dodatku to nie ma problemu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety problem tego patcha to najprawdiwsza prawda. Wyraźne problemy z dźwiękiem mianowicie: wyłączanie się muzyki, kwestie mówiące nie są wymawiane, przerywanie odgłosów strzelania, trzeszczenie w niektórych lokacjach, oraz Batarianie (konkretnie 2) nie mają podłożonych głosów, usta się ruszają ale nic nie mówią. Wystąpił również problem z grafiką - na jednaj z planet zamiast tekstur miałem czarny obszar. Ogólnie patch (jeśli go tak można nazwać :P) można ściągnąć tylko żeby zobaczyć tą dodatkową misję bo ze spartolonym dźiękiem ciężko się gra. Niestety nie moża przejść bonusowej misji, uninstalować gre z patchem, zaistalować gre ponownie bez patcha i grać, ponieważ stare Save''y nie działają po odinstalowaniu patcha, wyskakuje śmieszny komunikat, że mój X-Box 360 nie posiada rozszerzenia :P.

Szkoda, naprawdę wielka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 21:24, Bravo4 napisał:

Niestety problem tego patcha to najprawdiwsza prawda. Wyraźne problemy z dźwiękiem mianowicie:
wyłączanie się muzyki, kwestie mówiące nie są wymawiane, przerywanie odgłosów strzelania,
trzeszczenie w niektórych lokacjach, oraz Batarianie (konkretnie 2) nie mają podłożonych
głosów, usta się ruszają ale nic nie mówią. Wystąpił również problem z grafiką - na jednaj
z planet zamiast tekstur miałem czarny obszar. Ogólnie patch (jeśli go tak można nazwać
:P) można ściągnąć tylko żeby zobaczyć tą dodatkową misję bo ze spartolonym dźiękiem
ciężko się gra. Niestety nie moża przejść bonusowej misji, uninstalować gre z patchem,
zaistalować gre ponownie bez patcha i grać, ponieważ stare Save''y nie działają po odinstalowaniu
patcha, wyskakuje śmieszny komunikat, że mój X-Box 360 nie posiada rozszerzenia :P.

Szkoda, naprawdę wielka szkoda.


Mam właśnie ten sam problem tylko,żę na PC da się coś z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować