Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #16: Powrotu której zasłużonej serii gier Atari oczekujesz najbardziej?

40 postów w tym temacie

Oczywiście Baldur. Takich przygód osadzonych w takim świecie... z takimi dialogami Minsca i Boo... tego się nie zapomina. O ile Baldur''s Gate 3 nie będzie 3D, będzie miód (za rozwiązanie pokroju Diablo 3 bym się nie obraził).
TDU mnie mniej interesuje... bo jakieś wozy były nieciekawe... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyłem Baldur''s Gate ale to tylko z tęsknoty za tym legendarnym RPG.Osobiście uważam, że saga została zamknięta w dodatku do drugiej części i nie widzę logicznego powodu otwierania na nowo tematu innego niż odcinanie kuponów od sukcesu. Patrząc na najnowsze produkcje RPG, w tym NWN2 z dodatkami wątpię aby twórcy osiągnęli poziom zbliżony do pierwowzoru. Osobiście uważam że NWN2 jest bardzo dobrą grą, ale to ciągle nie jest BG. Poza tym przeniesienie BG w trójwymiar.....nie widzę tego. To się po prostu nie uda. Lepiej nie psuć marki tej żywej ciągle legendzie i zostawić to tak jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież TDU2 zapowiedzieli na przyszły rok, więc nie mówcie już :P .
Do wyboru powinny być pierwsze 3 gry od góry licząc, bo nie dość, że nie ma kontynuacji (no poza NWN) to śa to prawdzie klasyki. Dodatkowym wyborem mógłba być opcja - mieszkanka z każdej po trochu, bo np NWN i BG to ten sam świat (niewiem jak z D&D, bo nie grałem, ale ponieważ też jest od tego samego wydawcy to też).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silver, świat może i ten sam ale sposób go przedstawienia diametralnie różny. A zasady D&D w obu grach byłu z zupełnie innej edycji więc wogóle nie można tego porównywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak wiedziałem, że kiedyś ukaże się kolejna cześć Neverwinter Nights. Głos oczywiście wylądował na ten tytuł. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję, że wskrzeszenie Baldura skończy się płaczem i zgrzytaniem zębów na większą skalę niż to było z Fallotem 3. Szczerze, wolałbym żeby zostawili serię w spokoju i nie próbowali na niej swojej plugawej nekromancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować