Zaloguj się, aby obserwować  
janekpancerny

UMPC z touchscreen (by grać palcem) i ekranem od 4" do 5,4"

6 postów w tym temacie

UMPC (PDA,smartphon)-z touchscreen,windowsem na PC i ekranem od 4" do 5,4" cali ?

Witam serdecznie,proszę o pomoc -mam pytanie :
Czy jest jakiś UMPC z telefonem i multitouch lub touchscreen ,z większym wyświetlaczem i zwykłym Windowsem (Vista,XP itp...-nie Windowsem Mobile)?- koniecznie z funkcją telefonu .

Coś jak HTC Adwantage x7510,willcom D4,OQO,Sony Vaio UX,HTC Shift(do 5,4"),by był zwykły Windows i koniecznie telefon.(trochę mniejszy od Htc shift-by zmieścił się w większej kieszeni marynarki)

Czy jest możliwosc wmontowania modułów GSM (by była funkcja telefonu), i HSDPA do UMPC ?

dziękuję serdecznie

oto moje wymogi:


-system windows (Vista,XP,Home,Busines itp..., nie mobile !)
-ekran dotykowy,sprawny co najmniej jak przy touchscreen(by palcem strony internetowe przybliżać)
-rozpoznawanie pisma
-procesor powyżej 1,2 mhz
-dysk twardy powyżej 20 GB
-Ram powyżej 256 MB
-ekran od 4"-do 6"cal
-funkcja telefonu i moduł GSM,HSDPA,WI-FI (by kożystać z hot-spotów)
-gniazdo na karte pamięci

Pozdrawiam jako nowy kolega i mam nadzieję znależć się w gronie mobilnych forumowiczów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Takiego sprzętu raczej nie znajdzesz... 256 ramu? Zapomnij. A poza tym Vista haczy na zwykłym kompie (2GB ramu GF 8600 i procesor 2,6GHz) To co dopiero na takim maluchu z prockiem 1,2 mhz...... Vista na czymś takim... To raczeh troszkę nie możliwe. Takiego smarthphone'a nie ma, chyba, że się pomyliłeś i chodzi ci o netbooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam do tak małego urządzenia sprzętu który da radę uciągnąć vistę nie zmieścisz, za dużo problemów z chłodzeniem. Podejrzewam że nawet dużo mniej wymagającego xp-ka by się nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 15:14, janekpancerny napisał:

CZY KTOS WIE GDZIE T MIU LUB COS DO 5" Z VISTĄ LUB XP KUPIĘ ???

Niema czegoś takiego jak Vista, lub XP na telefony komórkowe/smartphony/palmtopy. Jest tylko Windows Mobile (jeśli już mówi o Windach), aktualnie najnowszy jest 6.1
Z resztą... kupować komórkę do grania i wydawać przy tym 1,5k? Albo ja, albo t sytuacja jest dziwna O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować