Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Grand Theft Auto IV: GTA IV - recenzja (PC)

66 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2008 o 17:56, mateuszencja napisał:

> Super recka!!! nie to co na Gry-online...


Zgadzam się. Super recka :)


PS: Mam wrażenie jakgby Gry-Online wkraczało na coraz niższy poziom (Zobaczcie nową stronę,
nieczytelna prawie :/. Jednak coś mnie przykuwa do ich filmików video


Nic dziwnego że ich recki tak szybko wychodzą, skoro są tak puste i bez sensu. To co tam namazali można było napisać z newsów przed premierą...no ale cóż...dla niektórych liczy się szybkość ,a nie jakość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem an E6300, 3 GB RAM (fizycznie 4, ale xp i tak widzi 3) i 7900GS. Wszystkie opcje na high, rozdziałka, w której działało płynnie 1152x864. Owszem, czasem były spadki poniżej 25 fps, ale do przełknięcia. Wersji sterów nie pamiętam, ale były to jakieś z cyklu "custom". Co najciekawsze, później po włożeniu w kompa 9600GT nie zauważyłem wcale jakichś wielkich różnic - przyrost o zaledwie kilka klatek. A chodzi mi głównie o fakt, że screeny z GTA mają rozdziałkę 800x600 i wyglądają gorzej niż SA na maks detalach, który działa jak burza na chyba każdym kompie.
Anyway, GTA pewnie nabędę, chcę jedynie poczekać na info, że da się w to grać bez większych zgrzytów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech te wymagania sprzętowe i rejestracje internetowe... W jakim stopniu gra będzie działać na moim sprzęcie? Pentium IV 3.0 Ghz, GeForce 8800 GT 512 RAM, 2 GB DDR. Wiem, że procek jest dość stary już dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże ! Jak dobrze że specjalnie dla GTA4 kupiłem PS3.....grafika śliczna...MOZNA malować samochody (nie wiem dlaczego w recenzji w wersji komputerowej napisałes ze to niemozliwe, moze tak jest ale w takim razie to beznadzieja). Ogolnie to przerobienie GTA4 na pecety "troszeczke" nie wyszlo sadzac po recenzji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 21:16, Gonzarion napisał:

Aha......nie lepiej wydac 1500 na PS3 niz na sama karte graficzna ???? przemyslcie....XD


Racja xD

Co do recki to nie zaprzeczę - jest dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 19:29, Myszasty napisał:

Grałem an E6300, 3 GB RAM (fizycznie 4, ale xp i tak widzi 3) i 7900GS.

E6300 na natywnym taktowaniu czy kręciłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2008 o 22:04, szypek26 napisał:

E6300 na natywnym taktowaniu czy kręciłeś?

Do dziś nie odczułem potrzeby podkręcania tego procka. A wiem, że nawet na stockowym coolerze daje się sporo wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhm... To daje mi nadzieję, że na moim sprzęcie pogram (zwłaszcza na zapowiadanym patchu i sterach od ATI) w zadowalających detalach i płynności. Wiadomo, że Athlony x2 nie kręcą się tak jak C2D, ale i tak właśnie teraz testuję stabilność procka po kolejnym kroczku w górę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PeCetowa wersja Grand Theft Auto IV mogła być lepsza od wersji konsolowych , ale niestety Rockstar Games zawaliło sprawę i to na całej linii. Wszystko to co w wersji konsolowej + kilka drobnych usprawnień i bonusów , i mielibyśmy grę niemal idealną , ale ludziom z Rockstara nie chciało się nawet silnika graficznego odpowiednio zoptymalizować , nie wspominając już o licznych bugach i śmiesznych zabezpieczeniach... Mogło być tak pięknie , a wyszło jak zawsze...
A jak gra się źle sprzeda to pewnie wszystko na piratów zwalą , nie patrząc na to , że sami dorzucili do tego więcej niż trzy własne grosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TA mi udalo sie odpalc na detalach high-wlasciwie to tak gram caly czas,to drugie ustawienie mam na v.high i gram na telewizorze32" rozdzielczosc full HD 1920x1080
gierka smiga bez zadnych wlasciwie przycinek,gra mi sie b.dobrze i wszystko wyglada naprawde pieknie...bez sciem
Moj komp:C2Q9300,ATI4780x2,4giga800DDR2RAM-chociaz na poczatku zalowalem ze nie kupilem gtx280 -ze wzgledu na przyzwyczajenie do kart nvidi teraz po czasie widze ze to byl dobry wybor,poczekam na gtx295:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA nie jest złe, na moim C2q6600 2,4,4870 x2 i 4 giga 600ddr2ram, gra chodzi z wszystkim na high i very high,tylko odległość widzenia na 38, GRA ŚMIGA w 30-40 fps i wygląda znamienicie więc nie widzę powodu do tak skrajnych ocen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komputer
Core2Duo E6750 2.66 Ghz
GeForce 9800GTX+ BFG
4 GB DDR2 800 Mhz Patriot
Asus P5B

Gram na full detalach fps : 15-30 fps

Na niskich bez różnicy tyle samo fps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle z tą grafą na medium/low wygląda naprawdę ładnie czasem przetnie ale mówi się trudno
u mnie na kompie e5200 OC@3500 Ghz 9600GT Palit Sonic i 2 GB ramu ustawie high w roździałce 1280x1024 średni fps 20/30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogole silnik w GTA IV (zarowno w konsolowej, jak i pecetowej wersji) wyglada swietnie. Tym razem naprawde sie postarali i teraz spokojnie moga zrobic Vice City czy San Andreas 4-tej generacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować