Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z grą Gothic 3: Zmierzch Bogów - dzień drugi

13 postów w tym temacie

Tylko marudzicie na bugi, bugi i jeszcze raz bugi. Który Gothic ich nie mial? Każdy mial, tak samo jak każdy mial klimat i wolność dla których się w Gothic i gralo i będzie się grać. A ja będę tego jednym z lepszych przykladów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wyszlo tyle fajnych gier, ze mam w co grac zamiast g3: forsaken bugs. a granie w gre ktora sie co chwile zatrzymuje i czka sie na sprzecie, w ktorym moge smialo smigac w crysisa na high to masochizm. plus szukanie NPC''ow ktorzy spadli przez podloge, lub wlezli w sciane naprawde nie nalezy do przyjemnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ujmę to tak:
Kupię grę po tym, jak wyjdą łatki, o tym oczywiście dowiem się od innych graczy ;P
póki nie wyjdą łatki to gra będzie na tyle tania, że będę w stanie wydać pieniądze na nią bez żalu, że to w ogóle zrobiłem ;D
A po trzecie to i tak napewno będę ją miał bo nie wyobrażam sobie nie zagrać w grę którą uwielbiam jako jedną z nielicznych ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam przyjemność grać w tego Gothica i muszę stwierdzić, że jest on o wiele lepszy od Gothica 3... Mimo licznych bugów, braków kilku mówionych dialogów (bądź błędów samej gry - nie wczytywanie wszystkich dialogów) gra ma w sobie to coś co Gothic, Gothic 2 i dodatek NK. Gra mnie na nowo wciągnęła. Może nie jest lepsza od jedynki i dwójki, ale jest na pewno lepsza od Gothica 3. Co do artykułu, Bardzo ciekawy i fajny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 18:25, Kapinio napisał:

/.../


Gothic 3 jest dużo lepszy jakościowo od Gothic 3 Zmierzch Bogów a wiesz dlaczego? Bo Gothic 3 był robiony jeszcze przez studio Piranha Bytes, które znało fabułę, którą stworzyli a Gothic 3 Zmierzch Bogów robiony przez studio Indyjskie Trine Games, które musiało tworzyć fabułę osobno (fabułę musieli powiązać z poprzednimi częściami co poniekąd się udało) leczi nie poradzili sobie z zachowaniem całego klimatu poprzednich części. Nie mówię, że dodatek jest zły, wręcz przeciwnie jest grą dobrą tylko zawierającą sporo błędów, które muszą zostać naprawione patchami i mam nadzieję, że twórcy wypuszczą łatki naprawiające błędy. Jednym słowem grę trzeba jeszcze dopieścić patchami by zrobiła się grą grywalną to znaczy bez błędów. Ogólnie dodatek oceniam 8/10 więc nie tak nisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że jest mi strasznie przykro z tego powodu, że wydawcy to ludzie, którzy mają z grami tyle samo wspólnego, co rabin z imamem i nie zanosi się na jakąś poprawę. Kupiłem nowego Gothica - żałuję, że nie poczytałem wcześniej wypowiedzi graczy - na święta i spotkało mnie wielkie rozczarowanie. Szczerze mówiąc nie mam chwilowo w co pograć dzięki ludziom, którym zależy jedynie na mojej kasie, za grę, która w obecnej postaci jest nic nie warta. Wywala się po 2 minutach albo szybciej do systemu z takim błędem, że lepiej resetować sprzęt, postacie ważne do misji są parę metrów pod ziemią i nie sposób z nimi pogadać - niestety dzięki "hojności" wydawcy mamy grę badziewie. W imieniu wszystkich graczy dziękuję wydawcy za "wesołe" święta przy Gothic 3: Forsaken Gods i liczę na zadośćuczynienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc musze powiedziec ze bardzo ale to bardzo sie zawiodlem na tej grze. Gralem we wszystkie czesci Gothica i ta ma najwieksza liczbe bledow jaka kiedykolwiek widzaly moje oczy. Wymienie kilka: niewidzialni ludzie, problemy podczas rozmow z postaciami bo albo znika dzwiek romow albo nie mozna nic powiedziec mimo iz w zadaniu trzeba zagadac do tego goscia albo zamiast glosu mojej postaci tudziez bohatera slysze glos innej osoby niwiadomo skad, niemoznosc podniesienia przedmiotu ktory lezy przedemna. Powiem tylko ze takiej kasy ile musialem wydac ta gra nie jest ona warta. Na pocieszenie jest fakt ze jest juz dostepny patch 1.0.7 ktory byc moze naprawi to wszystko. Ale zastanawia mnie tylko jedna rzecz czy producent nie mogl poczekac z wydaniem tej gry do czasu opracowania poprawek. I czy nie mogl wydac wtedy gry razem z patchem na plycie. O ile mniej nerwow by nas to kosztowalo! Pozdrawiam graczy i fanow Gothica bo to kultowa gra ale z ta czescia czy tez dodatkiem zalezy jak kto nazwie mogli sie bardziej postarac. CZYPEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować