Zaloguj się, aby obserwować  
KazMeister

Jak wasi rodzice reagują, gdy po nocach siedzicie przy komputerze?

129 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2008 o 21:52, KazMeister napisał:

Proste pytanie:Jak wasi rodzice reagują, gdy po nocach siedzicie przy komputerze?

Zaraz się przekonamy.... Strasznie się wkurzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem z tym problemów, bo po nocach gram raczej rzadko. Chociaż czasami gra wciąga mnie na tyle, że potrafię siedzieć do samego rana. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 21:52, KazMeister napisał:

Proste pytanie:Jak wasi rodzice reagują, gdy po nocach siedzicie przy komputerze?

Oj... Kiepsko reagują :> Ale jest na to sposób kupić sobie ciche chłodzenie, niskoprofiląwą klawiature i siedzisz ile chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 12:48, Barktos napisał:

> Proste pytanie:Jak wasi rodzice reagują, gdy po nocach siedzicie przy komputerze?

Oj... Kiepsko reagują :> Ale jest na to sposób kupić sobie ciche chłodzenie, niskoprofiląwą
klawiature i siedzisz ile chcesz :D

Taaaaa tylko trzeba miec kase :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak byłem na feriach u cioci w akademiku to na lapku (na gram.pl, na innym koncie) siedziałem od 7 rano do 2 w nocy :D Bardzo mnie to cieszyło, że mogę tyle siedzieć i rodzice nic nie mówią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 21:52, KazMeister napisał:

Proste pytanie:Jak wasi rodzice reagują, gdy po nocach siedzicie przy komputerze?


Ja w nocy nie gram. Nie rozumiem jak można grać w nocy. Ja wtedy jestem już zmęczona i śpiąca. Nie czerpie z gry rozrywki tylko mnie ona męczy. Osobiście uważam, że zanim ktoś by mi zwrócił uwagę, zasnęłabym przed monitorem. Rodzice nie byliby na pewno zadowoleni, gdyby się tak stało (tzn. zobaczyliby mnie w nocy grającą), bo nie mogliby pewnie zasnąć od szumu komputera ;P Albo widoku światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 18:25, 332 napisał:

> Proste pytanie:Jak wasi rodzice reagują, gdy po nocach siedzicie przy komputerze?


Ja w nocy nie gram. Nie rozumiem jak można grać w nocy. Ja wtedy jestem już zmęczona
i śpiąca. Nie czerpie z gry rozrywki tylko mnie ona męczy. Osobiście uważam, że zanim
ktoś by mi zwrócił uwagę, zasnęłabym przed monitorem. Rodzice nie byliby na pewno zadowoleni,
gdyby się tak stało (tzn. zobaczyliby mnie w nocy grającą), bo nie mogliby pewnie zasnąć
od szumu komputera ;P Albo widoku światła.

Ale wiesz tu nie chodzi o granie tylko ogólnie czy mówią coś gdy siedzimy w nocy przy komputrerze, czy zakazuja nam siedzenia po nocach przy komputerze itp.Ja sam osobiście w nocy nie gram, ale siedze na necie głównie.W nocy to ja nie mam powera do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 18:32, KazMeister napisał:

Ale wiesz tu nie chodzi o granie tylko ogólnie czy mówią coś gdy siedzimy w nocy przy
komputrerze, czy zakazuja nam siedzenia po nocach przy komputerze itp.Ja sam osobiście
w nocy nie gram, ale siedze na necie głównie.W nocy to ja nie mam powera do grania.


Ja mówię o graniu, ale skoro nie mam siły siedzieć przy graniu to i nie mam w ogóle siły przy nim siedzieć. Nie siedzę po nocach to nie wiem, co o tym myślą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, ja na ten przykład bardzo mało śpie, to i wieczorami sobie gram :) Ew. słucham muzyki ( i za to głównie na mnie narzekali - że dość głośno słucham :P).

Kiedyś rodzice, jak to rodzice oczywiście, opierniczali za to, że po nocach siedze, ale z czasem się przyzwyczaili chyba albo po prostu już przestali coś sobie z tego robić, to i nic się nie dzieje. Żadnych szlabanów, kar itp. Pare lat temu, mój tata przyszedł do mnie do pokoju ( coś koło 3:30 ), grałem w jakąś przygodówke i nie wiedziałem za bardzo, co mam zrobić. Powiedział, co zrobić i poszedł dalej spać. I się nie pomylił. To było dopiero dziwne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 20:33, Arn1 napisał:

No widzisz, ja na ten przykład bardzo mało śpie, to i wieczorami sobie gram :) Ew. słucham
muzyki ( i za to głównie na mnie narzekali - że dość głośno słucham :P).


Wieczorem, a w nocy to różnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 21:24, 332 napisał:

> No widzisz, ja na ten przykład bardzo mało śpie, to i wieczorami sobie gram :) Ew.
słucham
> muzyki ( i za to głównie na mnie narzekali - że dość głośno słucham :P).

Wieczorem, a w nocy to różnica...


No ja właśnie średnio odczuwam, co właśnie skutkuje takimi nieporozumieniami. Chodziło mi oczywiście o noce, czyli godziny typu 2 czy 4. Dziękuję za wytknięcie błędu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie musze isc do szkoly i wstawac o 6.00 rano, to zazwyczaj siedze przed kompem srednio do 3.00. :) Rodzica to zbytnio nie przeszkadza i toleruja to.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram tylko w nocy. Światło dnia działa na mnie jakoś tak... rozpraszająco. Lubię za to siedzieć w nocy. A jako, że zajęć nie mam wtedy zbyt wiele to gram.

A co na to mój ojciec? Biorąc pod uwagę, że mieszkam praktycznie sam (dlaczego nie pytać się) to i tak mam luz. A jak nie jestem w nocy sam to i tak żadnych sprzeciwów nie słyszę. No bo chyba lepiej jeśli twój dzieciak siedzi do 4 przy komputerze i robi coś (w pewien sposób) pożytecznego, niż o 4 wraca nalany do domu. Żeby nie było- mi nigdy coś takiego się nie przytrafiło;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować