Zaloguj się, aby obserwować  
KazMeister

Jak wasi rodzice reagują, gdy po nocach siedzicie przy komputerze?

129 postów w tym temacie

Mylisz się przyjacielu :) zresztą sam wybierasz pozycje najprzyjemniejszą... gdybym miał przy biurku mięciutki fotel to może bym wrócił do pozycji siedzącej hehe i tu nawiązując pośrednio do tematu mojej matce ta pozycja leżąca nie zabardzo "leży" hehehe jakies komentarze zawsze się znajdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w chacie dwa kompy, jeden dziadunio daleko od pokoju rodziców, drugi o wiele lepszy, ale tuż obok pokoju rodziców. Jak po 23:00 nie wyłaczam szybkiego to mi każą itp. Wyłaczam i idę na tamtego, wtedy kapują się gdzieś o w pół do pierwszej, więc nie nażekam (tam też net, bo rutera mam, jeżeli ktoś ma dwa kompy, a w jednym net, polecam kupić rutera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie reagują wogóle, bo nie wiedzą, że gram w nocy hehehe. Jak chce sobie zrobić nockę, to wstaje o godzinie 2 i gram do szóstej, a potem ide spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wasi rodzice reagują, gdy po nocach siedzic...

... jeszcze nie spisz :P

Eh, jak naprzykład gram sobie w piątek czy sobote, bądź mam wolne to zabardzo się nie rzucają ze siedzie długo( we święta pare dni pod rząd do 5 nad ranem, siedziałem, ale dałem se spokuj) A w dni powszednie sam wiem ,że im dłużej będe na kompie tym się mniej wyśpie, a zalerzy mi na tym, aby do szkoły iść wyspanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie przychodzą i mówią wyłączaj to i kładź się spać. Ale rzadko gram w nocy bo noc jest od spania :p a jak nie ma starszych w domu to pogram sobie do tej 2 w spokoju :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kupiłem Wiedźmina grałem w niego prawie 24 godziny na dobę ,wstawałem o 7 czy o 8 rano i kładłem się spać ok godziny 1 w nocy.I tak samo z innymi grami ,gram aż siły mnie nie opuszczą.Rodzice czasem jak zauważą to wtedy się doczepiają ,a tak ogólnie to luzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie takie gry jak Wiedźmin nie wciągają ,ale to mnie rozwaliło ,,Rodzice czasem jak zauważą..." u mnie to moja mam albo tata co 5 min. patrzą co robię na komputerze albo rysuję.Nie było u mnie sytuacji że moi rodzice nie wiedzieli że siedziałem 24 h na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste - wcale nie reagują, bo mi nie pozwalają. :P Najwięcej jak byli w domu siedziałem bodaj do 1 w nocy, dłużej się nie da. Komp stoi na tym samym piętrze [niestety nie w moim pokoju ;/, bo starszy korzysta sporo] co oni śpią, a stukanie w klawę jest w nocy denerwujące. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie za wiele mówią bo mi się tak tylko dwa razy zdarzyło siedzieć przed komputerem ,ale to tylko te dwa razy ,ale do 01.00 lub do 0.00 . Ale już wszyscy spali więc nawet o tym nie wiedzieli :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze większość osób zmaga się z młodocianym wiekiem :D "polecą korki" :) hah dobre. Granie do rana no nieźle nie wyżyte dzieci no ale co zrobić. Ja siedzę tylko po nocy i słucham muzyki tudzież pogadam na gg, a nie martretuje kompa pod względem grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować