Zaloguj się, aby obserwować  
KazMeister

Jak wasi rodzice reagują, gdy po nocach siedzicie przy komputerze?

129 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2009 o 22:59, niunkaaaa napisał:

ja już podziękowałem za granie/oglądanie filmów po nocy na kompie. Parenaście dni temu
przyszedł rachunek za prąd: ponad 550zł. I się skończyło siedzenie po nocach moje:) A
jako, że studiuje to w dzień niezbyt mam czas na granie/siedzenie na kompie więc tylko
wieczór pozostaje:)

kup laptopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa...ogólnie to ja twórczy jestem i lubię bazgrolić. Do późnej nocy czasami po prostu siedzieć nie mogę bo wiecie... Zzzzz... Mój młody łeb lubi mięciutką poduszkę... O, jeszcze nie napisałem o tym, że gdy byłem na etapie gothic''a to bardzo lubiłem biegać z kijem po łące i siekłem chwasty...heee. Oto co robi komputer z głową młodego człowieka późną porą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 19:26, dadas2006 napisał:

Taa...ogólnie to ja twórczy jestem i lubię bazgrolić. Do późnej nocy czasami po prostu
siedzieć nie mogę bo wiecie... Zzzzz... Mój młody łeb lubi mięciutką poduszkę... O, jeszcze
nie napisałem o tym, że gdy byłem na etapie gothic''a to bardzo lubiłem biegać z kijem
po łące i siekłem chwasty...heee. Oto co robi komputer z głową młodego człowieka późną
porą.


Ciesz się przyjacielu, że nie próbowałeś palić Bagiennego Ziela. Kumpel wie coś o tym (kartka papieru zwinięta w rulonik i uschnięta trawa... mniam). Można powiedzieć, że Gothic nocami lasuje mózg :). Zaczynam powoli przyzwyczajać się do normalnego trybu życia. Śpię normalnie, choć rodzinne okrzyki radości gnębią mnie wciąż po nocach ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 20:33, Morris12 napisał:

> Taa...ogólnie to ja twórczy jestem i lubię bazgrolić. Do późnej nocy czasami po
prostu
> siedzieć nie mogę bo wiecie... Zzzzz... Mój młody łeb lubi mięciutką poduszkę...
O, jeszcze
> nie napisałem o tym, że gdy byłem na etapie gothic''a to bardzo lubiłem biegać z
kijem
> po łące i siekłem chwasty...heee. Oto co robi komputer z głową młodego człowieka
późną
> porą.

Ciesz się przyjacielu, że nie próbowałeś palić Bagiennego Ziela. Kumpel wie coś o tym
(kartka papieru zwinięta w rulonik i uschnięta trawa... mniam). Można powiedzieć, że
Gothic nocami lasuje mózg :). Zaczynam powoli przyzwyczajać się do normalnego trybu życia.
Śpię normalnie, choć rodzinne okrzyki radości gnębią mnie wciąż po nocach ^^.



Heh mnie jak zwykle przyłapali no i bez zastanowienia kara, a jak mój brat siedzi w nocy no to nic nie reagują rodzice są bardziej dla mnie źli ! ! ! ! ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 20:50, pawcior9 napisał:

Heh mnie jak zwykle przyłapali no i bez zastanowienia kara, a jak mój brat siedzi w nocy
no to nic nie reagują rodzice są bardziej dla mnie źli ! ! ! ! ! :(


Grr... więc nie siedź. Dzisiaj przespałem całe po południe przez to moje głupie przesiadywanie prawie do rana w tygodniu. Kara jest karą i powinna w tym wypadku poskutkować, choć raz ugnij się pod potęgą Ojca i Matki, a może czymś ci się odwdzięcza (sam bym na to nie liczył :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 17:57, Chester001 napisał:

> ja już podziękowałem za granie/oglądanie filmów po nocy na kompie. Parenaście dni
temu
> przyszedł rachunek za prąd: ponad 550zł. I się skończyło siedzenie po nocach moje:)
A
> jako, że studiuje to w dzień niezbyt mam czas na granie/siedzenie na kompie więc
tylko
> wieczór pozostaje:)
kup laptopa



Kupić kupie ale niech ceny opadną. Kaska już odłożona:) I się skonczy narzekanie ze duzo prądu zżera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, jedynie to jak ojciec chce siąść, mówię że nie, a ten właśnie takiego argumentu używa - I tak siedzisz po nocach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...kiedyś reagowali hasłem na BIOSa (nienawidzę tego), a teraz? Teraz jestem u nich w weekendy i w wakacje, a wtedy siedzę...2-4 w nocy, mama wstaje "Idź spać" i wraca do łóżka. Raz lub dwa nocnie tak się dzieje...a i tak nocne siedzenie to tylko, gdy ma sie cosik interesującego do zrobienia, bo tak, to zamulanie sie włącza i oglądanie Sailor Moon na You Tube :P Więc..
Sen to zdrowie, póki kompek się nie dowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej żeby nie wiedzieli :D Ale nawet jak mnie przyłapią to są zbyt zaspani żeby mnie w jakiś sposób opieprzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 10:39, kat.ka napisał:

mama wstaje "Idź spać" i wraca


Też tak mam ; ] gram, mama wchodzi, "idz wkońcu spać" i idzie.. potem już śpi śpi a ja nołlajfie ; p Teraz mam xboxa, to się położe na łóżku i bardzo łatwo mi przetrwać nocke ; ] Nie wygodne siedzenie na krześle przed biurkiem pare(-naście) godzin ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bleh siedzenie po nocach nie jest dla mnie... tylko olimpiada w l2 jest w stanie zmusić mnie do siedzenia do późna... bo ogólnie to w nocy jest taka jedna fajna rzecz do robienia... na "s"...

taaaak zgadliście! spanie!

(kto pomyślał inaczej ten świnka :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2009 o 20:47, orzel286 napisał:

bleh siedzenie po nocach nie jest dla mnie... tylko olimpiada w l2 jest w stanie zmusić
mnie do siedzenia do późna... bo ogólnie to w nocy jest taka jedna fajna rzecz do robienia...
na "s"...

taaaak zgadliście! spanie!

(kto pomyślał inaczej ten świnka :D)

Tia, a niby co innego miał pomyśleć czytający, jak nie właśnie spanie ? ;]

Kolega kat.ka trzy posty wyżej idealnie to ujął: ''''Sen to zdrowie, póki kompek się nie dowie''''. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2009 o 00:10, Dark_Sebat napisał:

Tia, a niby co innego miał pomyśleć czytający, jak nie właśnie spanie ? ;]

Kolega kat.ka trzy posty wyżej idealnie to ujął: ''''Sen to zdrowie, póki kompek
się nie dowie''''. ;P


odezwał się - nocny Sebat :D
czasem mam takie wrażenie, że przesiadujesz przed kompem od 22 do 7 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2009 o 09:26, orzel286 napisał:

odezwał się - nocny Sebat :D

Nie bez powodu mam Dark w nicku. ;]

Dnia 22.06.2009 o 09:26, orzel286 napisał:

czasem mam takie wrażenie, że przesiadujesz przed kompem od 22 do 7 :D

Czasem też mam takie wrażenie. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 14:39, Ezio napisał:

Nie gram po nocach.Lepiej się czym innym zająć.

Np. spaniem?:D

Ja jak mam ochotę, to i gram w nocy, bo czemu mam sobie odmawiać, szczególnie w wakacje? A rodzice nawet jak widzą, że gram w nocy, to nic nie mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować