Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

A mój nick to po prostu moja ksywka która wzięła się stąd że w pierwszej klasie gim. jeden kolega (sepleniący) przychodził do mnie do ławki i mówił "pożycz kolektor" (chodziło mu o korektor ;)). I oto historia mojego nicka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick pochodzi od ksywy,którą nadali mi kumple z budy.Bo u nas jest dwóch Adamów(jestem jednym z nich) i nadali mi ksywę "Lisek"od mojego nazwiska-Lisiewicz.A to tylko zmiana,by to brzmiało poważniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Artur i chciałem się nazwać arti ,lecz ksywka była już zajęta chciałem arti i coś tam więc wziąłem arti 100 ale to też już było zajęte więc wziąłem arti 101.

Ta ksywka mi sie przydała bo teraz robie grafifti i podpisuje sie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mój nick zwiął się z nikąd :D Poprostu kiedyś załozylem konto w jakies grze internetowej, dałem Suggest Name i wyskoczyło Prince jakiśtam. Więc od tego czasu wszędzie podpisuje sie prince :] a 07 bo w tym roku założyłem to konto na gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś w Baldur''s Gate i tam główną postacią jest bohater imieniem Abdel (wg. książki). Przez dlugi czas urzywałem nicka Abdel, lecz dowiedziałem sie ze w krajach arabskich jest to po prostu zwykle imie wiec zaczalem szukac/myslec nad czyms innym, i tak lezac w łóżku wpadłem jakoś na Abdorion i tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałam pomysłu na nicka. Chciałam mieć Śmieszna ( tak przezywają mnie w szkole), ale było zajęte. Tak jakoś powstało kakoooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

104 to cyfra? W sumie nie wiem mam 3 z matmy.
Skąd mój nick się wziął? Sam niewiem, kiedyś usłyszałem takie ciekawe zdanie i wyciołem z niego 2 słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wiecha14 mam... bo zakładałem konto jak miałem 14 lat.. hmm nie, to zakłądałem maila.. wiecha.. to nie wiem. na zielonej szkole mi dał ktoś taką ksywę i została do dziś..

A tak wogole posługuję się nickiem DwigHt .. jeżeli jest zajęty to najpier było DwigHt_89 od rocznika.
A teraz najczęściej dwight41 dlatego że słuchałem przez długi okres Sum 41 i liczba mi się spodobała.. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja jak sie rejestrowałem na gram.pl to miałem mieć nick aragorn ale był zajęty, no to może gandalf też zajęty,
Elrond, boromir, isildur,kogut (prawdziwa ksywka), anarion,saruman,sauron - zajęte !!!
no to może spróbuje ze star wars,pierwsze co mi przyszło do głowy to Master Yoda - zajęte oczywiśie, spróbowałem obi-wan kenobi -zajęte, dodałem "i" i tak zostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem mieć ładny i prost nick, ale nie banalny. Taki, który może pasować do mojego awatara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe na temat mojego nicku powstają legendy ;p ale to chyba od Pinkiego z tej bajki o Pinkim i Mózgu tylko gdzieś było zajęte i użyłem Inki ;p i tak zostało a że mi się podoba no to ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to nie wiem skąd wzięło mi się Adidas, nie jestem fanem tej firmy, nie mam na imię Adrian, skąd się wzięło 66 też nie wiem. Mój nick to skutek uboczny mojej wybujałej wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować