Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2007 o 21:25, wdowiakm napisał:

Gdybym miał wybierać jeszcze raz to albo byłby to Gandalf albo Sauron jakoś te dwa mi sie najbardziej
podobają;)


To pewnie byłbyś Gandalf2039482091, bo wydaje mi się, że duzo osób taki nick wybrało (nawet jeśli nie udzielają się na forum).

Dlaczego nie Le golas ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 21:27, Lesz3yk napisał:

To pewnie byłbyś Gandalf2039482091, bo wydaje mi się, że duzo osób taki nick wybrało (nawet
jeśli nie udzielają się na forum).


Dlatego mam taką xywkę jaka mam i jeszcze się nie spotkałem by ktoś miał taka sama tyle, że z jakimś numerkiem czy inną literką;)

Dnia 15.08.2007 o 21:27, Lesz3yk napisał:

Dlaczego nie Le golas ?:P


Dlatego, że również jest zbyt popularne i wtedy nie myślałem o tym a tak po głębszym zastanowieniu wolałbym jakąś mniej popularna ksywkę;) Muszę stwierdzić, że usera o xywce Sauron jeszcze tutaj nie widziałem no chyba, że zapomniałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 21:34, lothar-mb napisał:

nick:lothar-mb

Lothar - od Sir Lothara z pierwszej i drugiej częsci Warcrafta
a MB to moje inicjały :)


Lothar to tez pololbrzym z Dungeona Siege 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to Cię zaskoczę :) Spojrzałem do statystyk i okazuje się, że nie ma żadnych użytkowników z nickiem Gandalf lub Sauron. Sam się zdziwiłem. Chyba po autoryzacji kont trochę przesiano ludzi, którzy mają konta tylko dla zasady.

PS. Ja z nickiem taki jak mój też się nie spotkałem i wątpię, abym tego doczekał ;P
Najlepsze jest to, że ludzie myślą, iż mam na imię... Leszek! Po prostu 3 traktują jako "e", natomiast w moim nicku oznacza ono "cz", co daje Leszczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 21:35, MEZIL napisał:

> nick:lothar-mb
>
> Lothar - od Sir Lothara z pierwszej i drugiej częsci Warcrafta
> a MB to moje inicjały :)

Lothar to tez pololbrzym z Dungeona Siege 2 :)

oj Lotharów to sporo było : w Planescape Torment bodajże, w Gothicu 2 (paladyn Lothar) i pewnie parę innych by się znalazło jeszcze w grach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 21:38, lothar-mb napisał:

oj Lotharów to sporo było : w Planescape Torment bodajże, w Gothicu 2 (paladyn Lothar) i pewnie
parę innych by się znalazło jeszcze w grach :)

Ot, choćby syn Karola Wielkiego od którego imienia wzięła nazwę obecna Lotaryngia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick powstał w wyniku tworzenia profilu w NFSU2. Chciałem, aby był to MastexXx ale jedno x sie nie zmieściło i został same Mastexx a ta stówka to jakoś tak wyszła (sam nie pamiętam czemu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 23:01, gaax napisał:

> oj Lotharów to sporo było : w Planescape Torment bodajże, w Gothicu 2 (paladyn Lothar)
i pewnie
> parę innych by się znalazło jeszcze w grach :)
Ot, choćby syn Karola Wielkiego od którego imienia wzięła nazwę obecna Lotaryngia :)

nom to popularne imię w Niemczech np. Lothar Matthäus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 23:07, lothar-mb napisał:

nom to popularne imię w Niemczech np. Lothar Matthäus :)

Ten akurat miał więcej z Francuza niż z Niemca, bo dopiero jego brata zwykło się zwać Ludwikiem Niemieckim :p Ale dość już mojego historycznego zboczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 23:11, gaax napisał:

> nom to popularne imię w Niemczech np. Lothar Matthäus :)
Ten akurat miał więcej z Francuza niż z Niemca, bo dopiero jego brata zwykło się zwać Ludwikiem
Niemieckim :p Ale dość już mojego historycznego zboczenia.

no jakby nie patrzeć monarchia frankijska rozpadła się na Francję i Niemcy właśnie, więc sporo wsolnego mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo się zaczyna offtop :) Nie. Rozpadła się na 3 państwa: Karol Łysy dostał późniejszą Francję, Ludwik Niemiecki późniejsze Niemcy, a Lotar to co pośrodku, czyli zmiemie, które były przedmiotem sporów między tymi państwami aż do II Wojny. Lotar oprócz tego otrzymał również zwierzchnictwo nad braćmi. Jak chcesz dalej dyskutować to czekam w wątku o historii, bo zaraz nas jakiś moderator zje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nick : Pyton15
Mój nick to najgorsze co mnei na gramie spotkało :D Po prostu jest totalnie do 4 liter kiedy zakładałem konto szybko wymyślałem nazwe i myslałem że nie będę z niego za dużo korzystać więc co mi szkodzi a teraz żałuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick jest dziwny ponieważ wywołuje zapewne wrażenie że to jakiś wstydliwy gość który się czerwieni jak burak:) Nic mylnego powstał on jakieś 4 lata temu na innym forum i niechciało mi się zmieniać nicku.Reprezentuje on również moją sympatię do tego warzywa poniewarz jest dobre.A numer symbolizuje mój wiek w momęcie rejestracji na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick jest dosyć idiotyczny ale rejestrując się na gram.pl nie myślałem, że tylko będę tu siedział. To zbitka mojego imienia (Marcin, jak nie trudno się domyślić), pseudo (Cinek) i wieku (15 - ale ze mnie lol, po co brałem liczbę, która ulega ciągłym zmianom). Nie chcę zaczynać od nowa kariery na forum tylko dla nowego nicka, ale jeśli bym tak zrobił to wybrałbym "Cineq" - krótko, zwięźle i na temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować