Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

Mój nick powstał po zderzeniu 2 składników. Tytułu gry i liczby. czyli legenda27. Próbowałem każdej innej, ale ta nick przetrwała zawsze... I przetrwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:16, Mathijas W napisał:

widac lubsz TR:Legend,ale dlaczego 27?


Urodziny... Pewno prawie każdemu dzień urodzin kojarzy się z czymś niezwykłym, tu chodzi jeszcze mniej więcej o to
że 2 razy 7 to dwa razy szczęście! :-) Głupia gadka też mi się nie podoba. Szczególnie, że 13 jest moją szczęśliwą liczbą także.... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unser Fuhrer to coś w stylu "Wasz Wódz"''

A opowiadając o swoim nicku to miał se powstać i powstał, tyle. Już ma 4,5 roku, po raz pierwszy użyłem go zakładając konto pocztowe. Nick jest niepowtarzalny, nie ma możliwości, że ktoś wymyśli i uyje takiego samego, bo na dobrą sprawę nikt na taki nick nie wpadnie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:25, Mathijas W napisał:

czyli tak powstał sam z siebie,tak jak od Azreixa?


tak, musiałem coś szybko wymyślić, teraz używam go wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:56, Mathijas W napisał:

no ja próbowałem z sensem wymyślić,zawsze gdy wymyślam nicki lub jakies nazwy t próbuje z sensem


nicki nie muszą być z sensem, a i tak są fajne. Wystarczy wymyśleć kilka niecodziennych na poczekaniu i wybrać najlepszy, lepszego sposobu nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mój powstał z połączenia ksywki z imieniem... PatrolPatryk ;] Może niezbyt oryginalne, lecz jak go wymyślałem nie wróżyłem mu jakiejkolwiek przyszłości ! Po długim czasie zacząłem pisać na forum i założyłem gramsajta, awansowałem, no ale cóż, swojego wyboru nie żałuję !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja ksywa powstała tak, że rejestrując się na gram.pl (kiedy jeszcze nie było gramsajtów, forum [chyba] itd.) chciałem trochę odmiany od ksywki pod jaką rejestruję się na każdym możliwym serwisie internetowym (Ollie i jego wariacje). W tamtym okresie kręciliśmy z kolegą pompę z samego imienia "Geglash" z Diablo 2 (co jest w niej zabawnego dziś już nie pamiętam) no i tak już zostało... :P A przy okazji jestem fanem Diablo, mam obie części z dodatkami (co prawda jedynki wcale nie przeszedłem i jestem w trakcie dwójki) i czekam na Diablo 3 (i krew mnie zalewa jak widzę newsy o nadchodzących projektach Blizza - nigdy nie wymieniają D3). Oczywiście oprócz Diablo lubię też multum innych gier, a aktualnie dużo gram w CS Source ;]

A co do nicków to uwielbiam momenty, kiedy rozglądam się na necie i widzę 20.000 "Lucasów", 10.000 "Luke''ów", 100.000 "Matich", tyleż samo "Wojtasów", "Miśków" itp itd. Panowie, trochę inwencji, please :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować