Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

pan_buba.

Gdy chciałem założyć pocztę na wp, wszystkie fajne nicki były zajęte, więc pomyślałem i wymyśliłem ten. Bez żadnych głupich numerków. jedyny w swoim rodzaju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick????? Pochodzi jeszcze z czasów kiedy z kumplem graliśmy w jakąś gierkę - symulator.... Tam piloci mieli fajne ksywki (no może teraz już nie takie fajne) więc my też sobie wymyśliliśmy. Najpierw był Dead i Volt, a później moja ksywka zmieniała się, głównie pod wpływem ET....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick wziął się od nazwy cieśniny Drake''a. Dokładnie odkrywca się nazywał Francis Drake.
Jest to cieśnina położona między Ziemią Ognistą a zachodnią Antarktydą, łącząca Ocean Atlantycki z Oceanem Spokojnym. Szerokość - 1110 km, głębokość osiąga ponad 5000 m.
Nick Drake spotyka się też w wielu grach rpg oraz w pokemonach w wersji S/R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój od zespołu Vesania (666 chyba tłumaczyć nie trzeba;P ), a w CS:S aktualnie mam His_Infernal_Majesty_PL (od zespołu HIM), w WoW''ie zaś Sidek(od przezwiska w szkole - Sid), moje nicki za każdym razem są inne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 18:59, dominik713 napisał:

> kiedyś dawno temu przeczytałem książkę w której był bohater który nazywał się Quentin
dekorator
> ciast.
> w okolicy mówią na mnie jasiu(nazywam sie Michał, jasiu to od nazwiska) chciałem se walnąć

> jasiu dekorator ciast jako nick do wowa ale było za długie więc skróciłem. I tak powstał
mój
> nick który zawsze używam.
>

Mówią do Ciebie jasiu?Na mnie też,także od nazwiska :D
A jak masz na nazwisko?

Jasiński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 21:39, jasiu ciast napisał:

> > kiedyś dawno temu przeczytałem książkę w której był bohater który nazywał się Quentin

> dekorator
> > ciast.
> > w okolicy mówią na mnie jasiu(nazywam sie Michał, jasiu to od nazwiska) chciałem
se walnąć
>
> > jasiu dekorator ciast jako nick do wowa ale było za długie więc skróciłem. I tak
powstał
> mój
> > nick który zawsze używam.
> >
>
> Mówią do Ciebie jasiu?Na mnie też,także od nazwiska :D
> A jak masz na nazwisko?
Jasiński


No to witaj w rodzinie :P
Też mam Jasiński :)
A gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 21:42, dominik713 napisał:

> > > kiedyś dawno temu przeczytałem książkę w której był bohater który nazywał się
Quentin
>
> > dekorator
> > > ciast.
> > > w okolicy mówią na mnie jasiu(nazywam sie Michał, jasiu to od nazwiska) chciałem

> se walnąć
> >
> > > jasiu dekorator ciast jako nick do wowa ale było za długie więc skróciłem. I
tak
> powstał
> > mój
> > > nick który zawsze używam.
> > >
> >
> > Mówią do Ciebie jasiu?Na mnie też,także od nazwiska :D
> > A jak masz na nazwisko?
> Jasiński

No to witaj w rodzinie :P
Też mam Jasiński :)
A gdzie mieszkasz?

w łodzi ale jasiński to popularne nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 19:29, Ero Sennin napisał:

Hmm jak ktoś oglądał/czytał Naruto to wie skąd jest mój nick ;] Ero Sennin to po japońsku Perverted
Hermit ;)

a mi sie wydaje ze ero senin to postac z naruto czyli zboczony pustelnik xD ( bez obrazy)

Mój nick wymyśliłem i mi sie osobiście podoba xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Memorr-hmmm... sam nie wiem skad sie wzielo,ale mam ten nick od dawna,kumple mi wymyslili i go czasem uzywaja:),a drugie r wyszlo samo z siebie,poczte tez mam na Memorr.....,ale w grach uzywam nicku Memor,bez drugiego r :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg... Przecież to dokładnie napisałem... Learn2Read plx ;)

PS. jasiu ciast i dominik713 nie spamujcie tak.. moglibyście chociaż poucinać cytaty bo to beznadziejnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick jest mieszanką dwóch ksywek, a dokładniej- Mefiego i Kolejarza Peresa.
Mefiego użyłem już na samym początku "bycia w Internecie", a to z powodu mojego imienia- Mateusz. Niestety nie jestem jedynym Mefiśkiem w Polsce- wiele sób używa tej ksywki.
Kolejarz Peres to pseudonim, którego użyłem w kilku grach MMO, lecz niestety nie jestem tym jedynym- znaleźli się plagiatorzy. :P
Aby było fajnie, kól i dżezi, połączyłem Mefiego z Kolejarzem Peresem- i tak powstał mefiperes. To nick, który cieszy się ciągłą modyfikacją ze strony znajomych. Pewnie wielu z Was usłyszało kilka ciekawych wersji. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick, czyli Kalejdoskop86 wziął się od trzech znaków:
1. Kalejdoskopu jako znak różnorodności kolorów i różnych punktów odniesienia, na jakie patrzymy na świat.
2. Liczba 8 jako znaku wieczności. Jak zaczniemy ją rysować to nie będziemy mogli znaleźć żadnego krańca (czyt. wierzchołka) , bo zawsze będzie "płynęła" nasza ręka.
3. Liczba 6 jako oznaczenie wiecznego pecha i przygnębienia, jakie mną rządzi. Jest liczbą pechową i najbardziej złą, piekielną w wierze Katolickiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mój nick wziął się:
1.Z zainteresowania durnymi xywkami.
2.Z tego że kiedy zakładałem konto nie byłem do końca świadomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować