Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

Granie w DeusExa -> Helios -> Haelios -> Hatred -> Hatret -> HaatreT, a właściwie Ha''atreT tylko mi gram.pl apostrof zżarło. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 15:27, Chaotizz napisał:

Tyle, że na forum się zmienić nie chcę. ;P

Wyloguj się i zaloguj może pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabujca_Smokuf

Najbardziej debilny i prostacki nick jaki miałem. Ma on wyśmiewać tych ,którzy z własnej woli nie chcą się nauczyć ortografii i po prostu - nie mają do tego aspiracji. Nawiązuje też do dzieciaków grających w różne MMO-RPG''i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie wymyśliłem :P. Wbrew pozorom nie pochodzi od serii gier, a znaczenie nicku wyczytałem już po tym gdy go zacząłem używać, w sumie do mnie pasuje :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh

na początku byłem Sir Braveheart Bo niby samo BraveHeart był zajęty a nie trzeba mówić skąd ta xywka pochodzi xD. Dałem przedrostek Sir bo chciałem być rycerzem ;p ale teraz sam siebie Degradnąłem bo nie chciałem mieć tego Durnego _ (Sir_Braveheart) to i teraz jestem BraveHeart :d Waleczne Serce ;p

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficialnie dla przyjaciół jestem Znany jako Pablo :p a 1989 aby tak pusto nie było :P, Pablo Chapman 1989 :p używam w Trackmani United Forver :P, ponieważ poruszam się Słynnymy Samochadami Chapmanana chodzi to Lotusy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie dla przyjaciół znany jestem jako ...zadymek:)
To się zaczęło daawno temu.
Grywałem wtedy z kolegami na automatach w Mortal Kombat 3. A jako, że niemal do perfekcji opanowałem grę Smoke''iem, którego zwykłem nazywać zadymkiem to ...no i przeszło to na mnie.
Z kolei odkąd gram w Counter-Strike''a dałem się poznać jako miłośnik granatów dymnych no i uwielbiam organizować zadymy: zarówno na Forum jak i w grach zespołowych, więc to jakby utrwaliło moją xywkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wybrałem mój wirtualny pseudonim zainspirowany cholernie mroczną piosenką "SPLIT-DICKED" zespołu Profundi. Czułem, że muszę to zrobić. Pociągało mnie to zło, czeluści chaosu i moc płynąca z rozdwojenia. Oto jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morris12
Kiedyś ściągałem jakieś zabawne ''postacie'' w *.png
No i tak natrafiłem na śmieszną żabkę z uszami królika i drewnianym mieczem trzymanym w odnóżu. Niby nic, a jednak... widniał pod nią napis "Morris". I tak jakoś zostało.
A to "12", to tylko dodatek xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować