Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2005 o 19:48, lurynowicz napisał:

Kiedy zamontowałem swój pierwszy modem i zastanawiałem się nad nickiem do e-maila, mama krzyknęła do mnie: "Łukaszku, posprzątaj
po sobie." ;) Wtedy zaświeciła mi się w głowie żarówa. Walnąłem na końcu "q" żeby było bardziej bajerancko, a przed nim
wstawiłem "e", żeby przez następne lata ludzie się mnie pytali jak wymawia się moją ksywkę. ;)


No i zapomniałem dodać: lurynowicz to oczywiście skrót od Łukasz Urynowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick =PtaQ wziął się od mojego Gołębiowego nazwiska :P
Poraz pierwszy użyłem go w Grudniu 2004, kiedy zacząłem grać w Counter-Strike: Source :P
(więc jak ktoś się zastanawia czy grałem w CS:S to TAK :P)
A ten znak równości przed ksywką jest przez to, że sam PtaQ już był zajęty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Historia mojego nicka zaczęła się w gimnazjum. Na potrzeby gazetki szkolnej napisałem jakiś artykuł, a nie chciałem się podpisać imieniem i nazwiskiem. Użyłem podpisu MOL - M od Marcin i L od nazwiska, O dodałem żeby lepiej się wymawiało.Później była ksywka Mooler ale uznałem, że jest głupia i skasowałem jedno o.
Przez dłuższy czas używałem ksywki moler - nawet mój pierwszy post na forum CDP sprzed roku podpisałem taką ksywką :D Po pewnym czasie uznałem, że czegoś mi brakuje, a że akurat po raz trzeci przeczytałem Wiedźmina to dołożyłem Dyffryn od Cahir Mawr Dyffryn aep Ceallach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick wziął się z zainteresowania sagą papy Lucasa, a w szczególności rasą honorowych i walecznych Wookiech.Właściwie to potrzebowałem jakiegoś imienia dla Wookiego w RPG Star Warsowym (jestem MG), więc wymyśliłem. A dokładniej przedrostek "Furr-" w jakiś dziwny i nie wyjaśniony sposób mój spaczony umysł sobie ubzdurał, wpadło i nie chciało wypaść, więc zostało, a końcowka "-bacca" to często używana i dość pospolita w społeczeństwie Wookiech nazwa (chyba określająca przynależność do plemienia, ale nie jestem pewny). Później jakoś tak do mnie przylgnęło i zacząłem ukrywać się za tym nickiem we wszelkich możliwych miejscach sieciowych. No i jest jeszcze pewna korzyść płynąca z takiego nicka - jeszcze nigdzie nie znalazłem go zajętego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie Budo to nie jest mój najczęstszy nick. Kumple mówią Lenin (z wyglądu) a we wszytskich grach itp. mam xywe Loo od tego jegomościa z komiksu Lobo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a Mój nick jest naj mniej skomplikowany...;] Koledzy nie mogli na mnie przezwiska wymyśleć wiec wołają mnie normalnie po imieniu...;] A zauważyłem sporo ostatnio wyrazów gdzie zamiast litery wstawia się cyfry przypominające je (mniej wiecej) wiecz zamiast E dałem 3 i tak jest moj MINI NICK;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 21:46, MoHanes napisał:

Może ktoś kojarzy grę Medal of Honor.
Spostrzegawczy ludzie zobaczą. :):)

ra...po prostu masz pierwsze litery MOH a to jest skrót gry Medal Of Honor;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 21:48, BaRt3k. napisał:

> Może ktoś kojarzy grę Medal of Honor.
> Spostrzegawczy ludzie zobaczą. :):)
ra...po prostu
masz pierwsze litery MOH a to jest skrót gry Medal Of Honor;]


BRAWO!! Wygrał Pan komplet dziurek do durszlaka. :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick powstał następująco.
Bardzo spodobała mi się gra Devil May Cry - jej głównym bohaterem jest gość o imieniu Dante i jakoś to imię mi się tak spodobało.
A żeby być bardziej oryginalnym to musiałem wymyśleć sobie jeszcze jakieś nazwisko czy coś w tym stylu.
Długo nad tym myślałem, ale nie wymyśliłem nic sensownego dopuki nie przypomniałem sobie o tym, że mam zaistalowaneą grę NeverwinterNights. Skorzystałem poprostu z kreatora imion w tej grze i tak właśnie powstał Czokap ... znaczy Dante Dy`nei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inspiracja to Upiór Piasku z Prince of Persia Warrior Within, na css można mnie bylo spotkac pod ksywą THE WRAITH, ale że mnie wnerwiało że każdy ją źle wymawiał :P to ją zmieniłem na De ReJF :D ... Velocilaptor grasz na herrfliku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś byłem mały i godzinami przesiadałem w kafeji rąbiąc w Counter Strike''a to chciałem sobie wymyślić taką troszke agresywną ksywe(dziecięca fantazja). I tak powstł grizzly, zawsze wolałem się podpisywać małą literą bo tak mi się podobało. Potem tak się przyjęło i wszkole był Griz, ale gryziol mnie wkurza...rrr... I do tego jeszcze mam na imię Michał>Misiu> a jak misiu to grizzly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłem sobie dawno temu adres email w onecie i nazwałem go PitBit, no i było fajnie tylko że zapomniałem hasła do konta i musiałem sobie założyć nowe. I tak powstał PitKit, tym razem nie zapomniałem hasła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

same krotkie te wasze historie ;)
Moja jest dosc ciekawa i nawet nie bedzie krotka ;)

Swego czasu uczeszczalem do LO w malej miejscowosci. Bylo tam sporo osob, ktore mialy srednie pojecie o tym co sie dzieje na "swiecie". Pewnego dnia rozmawialismy z kumplami o sklepach i obecnych promocjach i mowie, ze bylem na zakupach no i kupilem sobie spodnie w big starze (taka firma ;) a ze byla jakas tam promocja to dali mi skarpety gratis. Na to odezwal sie jeden kumpel, ktoremu BS kojarzylo sie tylko z jeansem i rzucil tekst "no ale jak to? Masz skarpety z jeansu?" Hehe polozylo to mnie i zreszta wiekszosc osob ktore braly udzial w rozmowie ;) Od tego momentu zaczeli wolac na mnie "big star" - dobrze ze nie skarpeta albo cos w tym stylu ;) Jednak xywka ewaluowala i po tygodniu nazywano mnie "wielka gwiazda" a pozniej "gwiazda" I ta xywka trzymala sie mnie ponad miesiac gdy nagle ... pamietam to jak dzis.
Stalismy przed lekcja polskiego. Patrzymy na kumpla a on wyglada jakby doznal olsnienia :> Twarz rozpromieniona, iskierki w oczach. I nagle krzyczy "Wiem !!! Gwiazda ma MACKI !!!" I od tego czasu wolano na mnie "macka". Jednak na necie pojawianie sie jako "macka" konczylo sie tym ze 90% ludzi bralo mnie za kobiete. I wtedy dokonala sie ostateczna przemiana nicka. Powstal meski odpowiednik "macki" czyli obecny "macol" I trzyma sie on juz od ponad 10 lat :> I nie zamierzam go zamieniac na zaden inny :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Historia mojego nicku jest jaka jest; zaczeło się od Thunderhorn: Thunder z racji że grałem na bębnach horn - od nazwiska Baran, później było Darkscythe - to przyuważyłem w WC3 i ta jakoś mi się spodobało, teraz kożystam z HalfDevil: pełna nazwa HalfDevil333- widziałem to gdzieś na naszywce, jak bym napisał devil(podobno strasznie kusze ;) ) to społeczeństwo powiedziało by, żem szatanista. Na niektórych forach kożystam z nicku Freakazoid- to od bajki Spielberga(chyba coś przekręciłem, ale co tam...) o tym samym tytule, podobno jestem tak samo zakręcony jak główny bohater. W grach sieciowych lubie klimat RPG dlatego imie też mam RPG: Wulfgar Warheart, Wulfgar- przyjaciel Drizzt''a, postać z książki, Warheart- tytuł utworu muzycznego grupy Children Of Bodom. No i to chyba tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 01:03, Elwro napisał:

1. "L. Wro" to poczatkowe litery mojego imienia i nazwiska.
2. "Elwro" nazywal sie fajny 8-bitowy komputerek, ktorego uzywalem
na informatyce w szkole podstawowej.

Tak, tak też to pamiętam i język logo z żółwiem (nigdy nie wiedziałem wtedy czy to zabawa czy naprawdę język programowania), i te dyskietki 8,25"
A mój nick to powinien być George, a że mało ambitny to na większości forów wywala, że już jest, więc z przyzwyczajenia skracam na Geo + inicjał nazwiska (no i jakoś tak z neo się kojarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 18:05, upiordliwy napisał:

Nie chcę nikogo obrażać ale ten wątek wydaje mi się z deczka głupi... Nie rozumiem po co miałbym mówićo swojej ksywce ,
poza tym mam , tak i z pewnością zaraz wyciągne , certyfikat na nią wraz z prawami autorskimi;p ( żart)

no i już wiadomo, skąd u ciebie taki nick :) <żart>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować