Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

Jacentix - mieszanina mojego imienia (Jacek). Tix - to już wyobraźnia.
Zastanawiam się jak ludzie za 1000 lat będą zajmować nicki skoro wszyscy już pozajmują nie pozajmowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2015 o 14:40, Jacentix napisał:

Jacentix - mieszanina mojego imienia (Jacek). Tix - to już wyobraźnia.
Zastanawiam się jak ludzie za 1000 lat będą zajmować nicki skoro wszyscy już pozajmują
nie pozajmowane?


Sądzisz, że świat za 1000 lat będzie taki sam jak obecnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2015 o 14:40, Jacentix napisał:

Zastanawiam się jak ludzie za 1000 lat będą zajmować nicki skoro wszyscy już pozajmują
nie pozajmowane?

Za kilkadziesiąt lat Twój się zwolni. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak rejestrowałem się to chyba ze 20 min. (jak zawsze zresztą :) rozmyślałem nad nickiem a że wcześniej oglądałem Doctora Who wybrałem właśnie ten nick, mimo że nie jestem jakimś wielkim fanem tego serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Jacentix w najlepsze bawi się w forumowego archeologa ;p
Ok, to korzystając z okazji wyjaśnię skąd wziął się mój dziwaczny nick. Lata temu na forum była reforma nicków, (chyba w nickach nie mogło być polskich znaków, ale już nie pamiętam szczegółów), więc każdy otrzymał szansę jednorazowej zmiany nicka. Korzystając z okazji próbowałem lekko zmodyfikować swoją ksywkę, najpierw usunąć datę z nicku, potem zmienić trochę sam nick, ale wszystko co mi przychodziło do głowy było już zajęte (pierwszy raz się z takim czymś spotkałem, ale to było złote czasy tego portalu, a i pewnie mnóstwo osób ma tutaj konto tylko do zakupów w sklepie). W końcu zirytowany wpisałem to co widać i tak już zostało. Miałem później napisać prośbę o zmianę nicka, ale do teraz się za to nie zabrałem. Smutna historia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować