Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

Mój nick powstał niewiadomo jak, natomiast losy avatara są już znane, gdyż bardzo podobo mi się myśliwiec V-wing:P Fataem i V-wing to mój znak rozpoznawczy na każdym odwiedzanym przezemnie forum i w GW:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ma dość dziwną historię, bo kiedyś (kilka lat temu) natknąłem się na angielski wyraz Invincible (pol: niezwyciężony) który nawet mi sie spodobał. A że szukałem nicku, który pasował by też do fantasy to sobie wyraz skróciłem i mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sephirath to nazwa universum, miast, nazwisko bohatera etc. moich opowiadań wszelakich :)

Francuski smak słowa też nie bez znaczenia (wpływ dzieł Bessona na moje wychowanie ;p)

Jeszcze często mam login Andre albo Andere (w zależności co zajęte :P) - to z kolej francusko/japońsko przeinaczone moje imię :)

Andre Sephirath - pełen wydźwięk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto historia mojego nicka:

Dawno dawno temu, na zadupiu zwanym Niepołomicami, mieszkał Karol. Ów Karol chłopcem był niezmiernie nieposłusznym. Gdy liczył dwanaście wiosen, zdarzyło się tak ze chodził do piątej klasy szkoły podstawowej. A tam nie odrabiał zadań, miał arogancki stosunek do nauczycieli, przez co zyskał przydomek "luźny" - co po pefnych przekształceniach dało wynik końcowy "Loozny".

Ups, to nie ten nick miał być :) tutaj używam Lfdracon, a wiął się z połączenia "inicjałów" gry Little Fighter 2(jestem w niej pr0 mastah :D) oraz imienia kampanijnego bohatera z Ostrza Armagedonu - Dracona, którego bardzo lubię z powodu jego silnej więzi ze smokami, które lubię niemniej od Dracona. Sami przyznacie że lepiej wygląda Lfdracon niż Lfsmok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick pochodzi od mojego ulubionego piłkarza i ulubionego klubu :) Steven Gerrard, i gra z numerem 8 w Liverpoorze :) Ale to imię i tak mi się jakośspodobało :) Czyl po prostui Steven8 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja powiem tak. Nick: BzyQ już nie używam (BzyQacz to tylko taka jego forma), od wakacji znany jestem jako GranD[/]b, ale nawiążę do starego... Heh, nick ten obowiązywał od 4 lat. I naprawdę pasowała do mnie jak ulał. Heh, na pewno nawiązuje do mojego nazwiska, które brzmi Żądło, ale ogólnie chodziło o moje zainteresowania, zachowanie. Looz + swoboda były moim znakiem rozpoznawczym. Niektóre rzeczy, które wyprawiłem po prostu przemilczę... Postanowiłem zmienić siebie i nick... Na GranD... Dlaczego on? Po pierwsze "grand" to prostu "wielkie" po francusku, a zmiana faktycznie była wielka, po drugie duże "G" i "D" od Green Day (mój najukochańszy zespół, z którym przeszedłem metamorfozę) i "G" i "D" od pierwszych liter imion najważniejszych dziewcząt, jakie poznałem: Gosi i Donii. I tak już zostało... Oby na długo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fani Warcrafta chyba nie muszą wiedzieć skąd wziął się mój nick. Tym, którzy nie grali powiem, że mój nick imię Ostatniego Strażnika Medivha, który jest moją ulubioną postacią ze światów fantasy i nie tylko. Co do tego, że jest niedokończony (brak "h"), to powiem, że pisałem do CDP maila w tej sprawie. Odpowiedzi się nie doczekałem. Zakładam, że wzięli to za żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quatre - nick zgapiłem od imienia jednej z postaci z serialu anime Gundam Wing. Fajna postać, fajna wymowa i pisownia - i tak już zostało :) Po francusku ''quatre'' znaczy po prostu ''cztery'' :D i czyta się ''katr''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick ma dość ciekawą historię. Wszystko wzięło się od symulatora rolnika zwanego Harvest Moon. Gierka była wydawana na różne platformy i powstało kilka części. Ja miałem styczność głównie z wersją na PSX. Tak gra mi się spodobała, że wymyśliłem nick harvestofan, którego używałem bodaj rok. Kiedyś, kiedy wszedłem na jakiegoś czata spotkałem dziewczynę, która ni stąd ni zowąd zaczęła pisać do mnie Harven, bo mówiła, że tak jest krócej i lepiej. Mi taka forma podpasowała - dalej noszę w nicku część nazwy gierki i lepiej brzmi. Nickiem posługuje się już od chyba 4 latek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick natomiast wymyślili kumple. Kiedyś tam, dawno, dawno temu graliśmy sobie z kolegami w piłeczke. Oczywiście była muzyka i zacząłem się wygłupiać, i machałem rękoma, głową i włosami (w tamtym okresie były bardzo długie:P) i wszsytkim innym i skakałem jak głupi, a mój jeden kumpel powiedział, że jak na koncercie BEATLES''ów czy coś takiego. I tak się przyjęło, że zaczeli na mnie mówić BITELS. I juz takiego nicku zazwyczaj wczędzie używam od kilku, dobrych lat. Tylko nie piszę BEATLES tylko BITELS jakoś bardziej po polskiemu =P
No, a te ''90 to mój rocznik, wcale wielkiej zagadki z tego nie było prawda ? :P Większość forumowiczów zapewne już rozszyfrowała tenn fakt :)

O! I teraz prawda wyszła na jaw, mój nick nie ma nic wspólnego z tym, że jestem fanem Beatles''ów :P Lubię kilka pieśni, ale wielkim fanem nie jestem :) =P

Pozdrawiam! =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

macios...dlaczego Macios?? Dlatego, gdyż już w podstawówce kumple tak na mnie wołali i tak się przyjęło :) I tyle w tym temacie...Pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick pochodzi z... BattleNetu. Gram i w D2 i w W3, ale nick pochodzi od drugiego. Angielskim skrótem od nazwy plugastw jest abom (abomination), a ja żeby to jakoś spolszczyć dodałem -ek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick wziął się od tego, że zawsze w grach w, których są do wyboru: dobrzy i źli, to zawsze wybieram tych złych. Np. w Star Wars Jedi Knight Jedi Academy, jest do wyboru jasna i ciemna strona mocy. Zawsze wybieram złą. Dlatego po polsku mój nick brzmi: Ciemna Strona PL. Ale ja i tak zawsze byłem i będe Dark Side PL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie to tak jakoś samo przyszło... Zawsze wybierałem w grach postacie złe, więc mroczne. I pewnie stąd to przyszło... W końcu niełatwo jest wymyśleć mroczny mrok, nie??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nick powstał z 2 powodów, pierwszym było to że akurat wyglądałęm bardzo podobnie do princa i kumpel sobie zarzartował że jestem bohatarem tej gry, a 2 to że jak miałem się zarejestrować na biurki akurat leżał PoP:WW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick:
Ari: od imnienia tak zaczeli mnie nazywać gdzieś w 2-3 klasie napoczątku nie podobało mi sie ale tak mi już zostało i tak jest
Zmc: od miejscowości Zamość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam mój nick od eM-Pakietu w Embanku i zeby bylo lepiej zamiast k wstawilem c.Na tym niku juz dawno gralem bo juz 3 lata jestem z nim zwiazany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wreszcie wyjawie tą tajemnicę , którą tak długo ukrywałem. Mój nick wziął się od 3 pierwszych liter imion no i jeszcze dodałem "i". Imiona Drizzt , Enikil i Hermet były moimi bohaterami w grze D&D no i tak się przyjeło. Powiem nawet , że to było pierwsze imię które mi się spodobało i którę sam wymyśliłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować