Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

Skąd się wziął mój nick,to chyba każdy wie:).I tak,mam na imię Luke (na serio!):).A 560 dodałem,gdy chciałem się zarejestrować na www.starwars.com .Ponieważ samo Skywalker było zajęte, dorzuciłem do tego 560, a że fajnie to wygląda,to tak zostało:). Teraz czasami tego nicka używam, w sumie to mój oficjalny:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh:/ Mój nick wziął się od:
Kiedyś jak jeszcze byłem malutki, to czytałem o technologi/złączu (nie pamietam) dysku twardego więc dopisałem ''''speed'''' i tak powstało speedraid (miałem na mysli szybkie złącze :P)
Tak się składa, ze sprawdziłem w słowniku i nie wiecie co znaczy...
Speed - szybki
raid - napad / najazd
Speedraid - szybki napad

A nic nei wiedziałem, a takie rzeczy tu wychodzą...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mój nick.... Oficjalna ksywka to Max. Ale, że było zajęte, to przypomniałem sobie stare lata w kafejce internetowej. Był tam jeden koleś, wymiatał w Counter- Strike. Zwał się Macias. Uczył mnie w to grać i sam raz nazwał mnie Skippi. 127 dodałem gdy dostałem bana od TYHE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przykład móju nick jest od nazwiska (ze szkoły) , wziął się z tego , że chodzę do klasy z córką kolegi mojego ojca. A mojego starego też nazywali deput. A 666 wzięło się od mojej manii (metal).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja ksywka wzięła się od imienia: Wojtek i nazwiska: Korzeniowski, a 11 to tyle miałem lat jak zakładałem konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick się wziął od mojego pseuda.Po drugie:jestem najwyższy w klasie(dlatego pan).Po trzecie:najlepiej z klasy gram w gry komputerowe(dlatego mistrz).Pan m. to skrócenie.Czasami też używam PM(pan-mistrz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick powstał od pierwszych trzech liter mojego imienia kam - Kamil i pierwszych trzech liter mojego nazwiska Ceg - Top Secret :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe :) Mój nick powstał....heh oglądałem bajke Dragon Ball i wtedy też dostałem neta(pare lat temu) i jakoś mnie wtedy naszło na nick Raiven :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja swój nick tak wymysliłem :
Przy zakładaniu e-maila pojawiło mi się nick zajęty i był tam sierotkowy nick Michu96 i jakos mi się spodobał i go zatrzymałem!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick wziął się stąd, ze jak grałem kiedyś w HoMM-a to mój kuzyn miał ksywe Master, a mnie nazwał Maestro. 1992 musiałem napisac bo nick Maestro był zajęty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować