Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

A mój... no cóż niebęde się dużo rozpisywał, bo historia która związana jest z moim nickiem jest dłuuuuuuga. Powiem po prosru, że jest od angielskiego słówka ochrona ;) troche tego mojego nicka przybajerowałem dodawając literkę "q" bo xywka była tworzona w mojej głowie z myślą o grze quake2... jestem stałym graczem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój powstał na potrzeby stworzenia postaci do WFRP. Imię znalazłem w generatorze a nazwisko z jakiejś książki. A że często gram jako druid w rózne gry to nick pasował i tak się przyjął. Wcześniej miałem Blizzard, ale ten nie dosyć, że nie pasuje do niektórych postaci, to jeszcze jest często zajęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój pochodzi od bohatera książek z serii DragonLance. Zresztą to moja ulubiona postać.Kto czytał ten wie o kogo chodzi ( dla ułatwienia podpowiem jest taki sobie kender ;) Problem jest taki że mój pies też się tak nazywa ;). Ale jak zakładałem konto to go jeszcze na świecie nie było a później już się tak przyzwyczaiłem że nie chce mi się zmieniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój wytrzasnąłem z Beybladeów - ktoś to oglądał ? :) 230 wzięło się z tąd, że mój email to sith230@vp.pl - a tenże jest przez to, żę lubię SW i jakąś liczbę chciałem mieć i taką walnąłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yarr to skrócona wersja xywki Yarrsung. Potrzebowałem (często mi się to zdarzało ;)) imienia dla głównej postaci opowiadania, które pisałem (jedno z takich opowiadań - właśnie z tym bohaterem - znalazło się na starej valkirii). Powstał więc wiking Yarrsung, a ja wziąłem to sobie za przydomek na forum cdp (m.in. ;)). Jako że kojarzy się to trochę z Dalekim Wschodem, to na potrzeby FM skróciłem sobie nick do Yarr (co Bloody Guy notorycznie zmienia na Yard ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Yarr''a (znów buttona "Odpowiedz" nie ma)

Nie wiem czy Bloody cały czas go myli :) Jak wspominał, to przez Worda takie zmiany wystąpiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój to oczywiście ze względu do mojego ogromnego zainteresowania najwspanialszymi zwierzętami jakie chodziły po naszej planecie, czyli - Dinozaurami ;p;p;p Pozdro =):):]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam nie powiem skad sie wzielo Wiadroman, bo na tym forum nie mozna pisac o takich rzeczach. xD Rzuce kilka slow jedynie, za ktore nie powienien oberwac: wiadro z woda, pocieta butelka, dziura w nakretce. ;D I kiedys kolega zapytal sie po kilku czynnosciach z takim wiadrem "mamy jeszcze troche. co z tym zrobimy?". Odparlem "Wiadro!". On na to "I w ten sposob stary... zostales Wiadromanem.". :D Wspaniala chwila. ;) nie uzywam jednak tej ksywy na codzien, bo mowia na mnie Koxiash (kiedys tak nazywalem sie tez na forum CDP). Wlasciwie, to malo kto mowi do meni po imieniu. I sa to jedynie ludzie pokroju matki. ;D Skad sie wzielo? Ostatnio koles, ktory to wymyslil zapytal sie mnie "dlaczego Koxiash?", "Sam to wymysliles", "Tak?!". :D Czyli nie dowiecie sie dokladnie. ;) Ja tez nie... :P Podejrtzewam jednak, ze jest to ironia odnoszaca sie do mojej krepej budowej ciala. ;D Powstala jak mialem 13/14 lat. Postanowilem jedynie zmienic pisownie, bo "Koksiarz" wyglada beznadziejnie. Nie uzywam jednak tej ksywy zbyt czesto w necie, bo sie kojarzy z kolesiami z silowni. Czyli zle. :D I znow sie rozpisalem... :/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moja ksywak jest tylko wyłącznie na potrzeby gier i internetu, chociaż obecną to chciałbym jednak poużywać częściej ;P Kiedyś miałem inną, szukałem wtedy jakiejś japońskiej i po obejżeniu jednego serialu wzięło się Keitaro. Jakoś tak utożsamiłem się nawet z tamtym bohaterem. Miałem tamtą ksywkę dopóki nie przeczytałem świetnej książki Maji Lidii Kossakowskiej o Bogu, aniołach i demonach czyli Siewcy Wiatru. No i stąd jestem Daimonem Freyem w skrócie DF ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. "L. Wro" to poczatkowe litery mojego imienia i nazwiska.
2. "Elwro" nazywal sie fajny 8-bitowy komputerek, ktorego uzywalem na informatyce w szkole podstawowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mój... to w sumie do tego, że w podstawówce jak cos głupiego zrobił mówiłęm na niego łoś i w końcu do to mnie przyległo, że zostałem łosiem, a elk to po angieslku łoś a wtedy sadziełem, że po angieslku bedzie "szpanersko". A w sumie teraz mam ja po prostu z przyzwyczajenia i senstymentu do czasów podstawówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować